Кращі практики роботи прес-клубів  «ПУЛЬС». Рецепти успіху

26/09/2019

Відділ науково-методичної роботи

Кращі практики роботи прес-клубів «ПУЛЬС». Рецепти успіху

У межах проєкту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні»

Вебінар

 

Колектив відділу науково-методичної роботи ХДНБ ім В. Г. Короленка — команда Школи бібліотечного журналіста — долучилася до Всеукраїнського вебінару «Кращі практики роботи прес-клубів ''ПУЛЬС''. Рецепти успіху» . Захід організовано в межах проєкту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», що впроваджує Асоціація міст України у співпраці з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX).

Під час вебінару, спікери — координатори проєкту, ментори-бібліотекарі і представники прес-клубів Волинської, Донецької, Івано-Франківської, Одеської, Рівненської, Сумської, Хмельницької областей обговорили результати роботи за 2019 рік і поділилися досвідом реалізації різноманітних проєктів.

Завідуюча сектором інноватики і професійного розвитку відділу науково-методичної роботи ХДНБ ім. В. Г. Короленка, координатор Школи бібліотечного журналіста і ментор проєкту Катерина Вірютіна розповіла учасникам про ресурси на допомогу бібліотекарям об'єднаних терріторіальних громад, запросила учасників до співпраці.

Контакти

Вірютіна Катерина Миколаївна
Завідуюча сектором відділу науково-методичної роботи ХДНБ ім. В.Г. Короленка
1-28
nmr.hdnb@gmail.com

 

Вебінари Відділ науково-методичної роботи