ХАРКІВСЬКІ ФАХОВІ ПЕРІОДИЧНІ ВИДАННЯ 1920–1930-х років

22/10/2019

Кабінет бібліотекознавства ім. Л. Б. Хавкіної

ХАРКІВСЬКІ ФАХОВІ ПЕРІОДИЧНІ ВИДАННЯ 1920–1930-х років

До 115-річчя від дня заснування відділу бібліотекознавства

Тематичні виставки

 

За результатами науково-дослідної роботи з вивчення історії бібліотеки та її ресурсів фахівці кабінету бібліотекознавства імені Л. Б. Хавкіної підготували віртуальну виставку «Харківські фахові періодичні видання 1920–1930-х років», що продовжує цикл виставок «Колекція періодичних видань з бібліотекознавства, бібліографознавства та книгознавства ХIX–ХХ ст. з фондів ХДНБ ім. В. Г. Короленка».

Виставка опублікована на веб-сайті ХДНБ ім. В. Г. Короленка і знайомить з виданнями, що дають повне уявлення про зміст журналів книгознавчої, політосвітньої та бібліотечно-бібліографічної спрямованості першої третини ХХ ст. у Харкові.

Текст виставки доповнюють додаткові розділи. Змістовне наповнення сторінок періодичних видань проілюстровано розділом «На шляху до створення репертуару української книжки». Також подано інформацію про авторів часописів і стислий огляд публікацій співробітників ХДНБ та статей про книгозбірню. В окремому розділі містяться відомості про сучасних дослідників теми – представників Харківської бібліотекознавчої школи.

Харківські фахові періодичні видання 1920–1930-х років [Електронний ресурс]: вірт. вист. / Харків. держ. наук. б-ка ім. В. Г. Короленка, кабінет бібліотекознавства імені Л. Б. Хавкіної ; уклад. О. П. Скорик за участю Н. І. Капустіної, комп’ютер. набір і дизайн: О. П. Скорик, Н. І. Капустіна, ред. С. М. Миценко. – Електрон. дані. – Харків, 2019. – (З циклу «Колекція періодичних видань з бібліотекознавства, бібліографознавства та книгознавства ХIX–ХХ ст. з фондів ХДНБ ім. В. Г. Короленка»). – URL: http://korolenko.kharkov.com/v-vystavky/116.html (дата звернення 25.09.2019). – Назва з екрана.

Контакти

Скорик Олена Петрівна
завідувачка сектором кабінету бібліотекознавства імені Л. Б. Хавкіної
kbh.hdnb@gmail.com

 

Тематичні виставки Історія бібліотеки Кабінет бібліотекознавства ім. Л. Б. Хавкіної

Конференції, семінари

Анонс подій у бібліотеці:

01/03/2020 Безкоштовний доступ до ресурсу LIBRARIA – електронного архіву української історичної періодики

13/03/2020 Обслуговування користувачів

30/03/2020 Бібліотека в цифровому середовищі. Кросплатформні сервіси та кросмедійний контент
Партнери: Дистанційна академія ВГ «Основа», Харківське обласне відділення (філія) ВГО Українська бібліотечна асоціація, корпорація «Ранок»
Дистанційний курс
Дирекція
Початок о 10.00

25/04/2020 Безкоштовні заняття з основ комп’ютерної грамотності та роботи в Інтернет для початківців
Курс для користувачів бібліотеки
Заняття з основ комп’ютерної грамотності
Інформаційно-ресурсний центр

28/04/2020 У кольорах поезії
До Всесвітнього дня поезії
Літературна студія
Соціокультурний центр

Всі новини та події »