Винахідники Харкова – читачі Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка
Крахмальова Тетяна Ігорівна

 

Крахмальова Тетяна Ігорівна

Крахмальова Тетяна Ігорівна

інженер-механік ракетно-космічних двигунів, менеджер інтелектуальної власності та права, патентний повірений України

Начальник управління інтелектуальною власністю Харківського авіазаводу, має ступінь магістра технічних наук за фахом ''двигуни ракетно-космічних літальних апаратів''. Автор 9 винаходів (як автор і заявник), 28 публікацій на технічні та економічні теми з питань керування інтелектуальним капіталом підприємства, охорони та захисту прав інтелектуальної власності, інноваційного менеджменту, раціоналізації та винахідництва, технічної клубної творчості.

Т.І. Крахмальова є читачем ХДНБ ім. В.Г. Короленко з 1993 року. Саме у цьому році, будучи студенткою Харківського авіаційного інституту, вона почала займатися винахідницькою діяльністю на кафедрі теплових двигунів. Так з'явився перший винахід Т.І.Крахмальової - ''Планетарний циклоїдальний редуктор'', що є конструктивним елементом рідинного ракетного двигуна. Далі пішли винаходи у сфері механіки, а саме метальної зброї. У процесі проведення патентного пошуку в технічному відділі ХДНБ, як механіка, її зацікавили проблеми зносостійкості рухомих частин арбалетів. Так з'явилася серія патентів, що стосується конструкції спуско-натяжних механізмів арбалетів.

Працюючи в складі творчого колективу авторів ХАІ, продовжує свою творчу діяльність дослідженнями в галузі газодинаміки, завдяки чому розробляється серія винаходів в області запобігання зледеніння конструктивних елементів літальних апаратів, деякі з яких не мають аналогів в Україні та за кордоном і запатентовані не тільки в Україні, але й у Росії.

Зараз Т.І. Крахмальова працює над винаходом ''Шатун двигуна внутрішнього згоряння'', ведуться випробування дослідного зразка.

Дослідження кандидатської дисертації Т.І. Крахмальової присвячені питанням керування вартістю об'єктів інтелектуальної власності на підприємстві.

У всіх питаннях, пов'язаних з винахідництвом, Т.І. Крахмальовій допомагає співробітництво з бібліотекою ім. В.Г. Короленка.


Галузь: Машинобудування

Інформація підготовлена у 2009 році

 

Патенти Крахмальова Тетяна Ігорівна Патенти Крахмальова Тетяна Ігорівна Патенти Крахмальова Тетяна Ігорівна Патенти Крахмальова Тетяна Ігорівна Патенти Крахмальова Тетяна Ігорівна Патенти Крахмальова Тетяна Ігорівна
Патенти Крахмальова Тетяна Ігорівна Патенти Крахмальова Тетяна Ігорівна Патенти Крахмальова Тетяна Ігорівна Патенти Крахмальова Тетяна Ігорівна Патенти Крахмальова Тетяна Ігорівна Патенти Крахмальова Тетяна Ігорівна

 

Додаткові сервіси для пошуку


Пошук

Знайти за прізвищем, ім'ям та по батькові

Відділ науково-інформаційного забезпечення інноваційних процесів

   E-mail:
vip_otl@ukr.net

Сільске господарство

  Голіков Юрій Іванович
начальник конструкторського бюро Харківського заводу транспортного обладнання У 1968 році закінчив Харківський інженерно-будівельний інститут за фахом теплогазозабезпечення і вентиляція. У 1965 - 2005 рр. працював на Харківському заводі транспортного обладнання (ХЗТО), де пройшов великий трудовий шлях від верстатника та рядового інженера до начальника конструкторського бюро та заступника головного...