головна / до сайту ХДНБ

  Соціальний проект Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка
"Інтернет для людей старшого віку"

     

Як записатися?

Безкоштовні заняття з основ комп’ютерної грамотності та роботи в Інтернет тільки для зареєстрованих читачів бібліотеки. Запис бажаючих у чергового бібліографа (кімн.20) та за телефоном 731-24-46.

Відповіді на запитання можна отримати через чат, скайп, електронну пошту чи персонально звернутися до бібліографів інформаційно-довідкового сервісу. Спілкування on-line
Послуга надається безкоштовно.
Для спілкування можна обрати будь-який канал:
Чат
У робочі дні: 10.00 – 16.00 можна поспілкуватися з бібліографом у режимі онлайн. В інший час (також в суботу та неділю) слід відправляти повідомлення на електронну пошту.
Skype
Dovidkaibv. korolenko
Електронна пошта
Надіславши запитання електронною поштою, можна отримати професійну відповідь бібліографа.
e-mail: ibo.hgnb@yandex.ua

Запис до Бібліотеки здійснюється в автоматизованому режимі на підставі паспорта з позначкою про реєстрацію місця проживання. Послуга з оформлення читацьких реєстраційних документів надається на платній основі відповідно до «Переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами культури і мистецтв, заснованими на державній та комунальній формі власності». Термін дії читацького квитка 5 років. Учасникам Великої Вітчизняної війни, інвалідам 1-2 груп та чорнобильцям 1-2 категорії на підставі відповідного посвідчення та паспорта видається постійний читацький квиток без оплати послуги.
 
   
Бажаєте освоїти сучасні технології?
 Записуйтеся на курси комп'ютерної грамотності. Навчання абсолютно безкоштовно
© ХДНБ ім.В.Г. Короленка