Харківська державна наукова бібліотека ім В.Г.Короленка щиро вдячна громадським організаціям та установам, авторам, читачам за подаровані книги. Завдяки їм поповнюється і збагачується фонд нашої бібліотеки.

2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004

Дарувальники 2021

ХДНБ ім В.Г. Короленка щиро вдячна Микола Семенович Туркот

 Микола Семенович Туркот,
кандидат юридичних наук, доцент

Колектив ХДНБ ім. В. Г. Короленка висловлює щиру подяку Міколі Семеновичу Туркот за подароване видання "Військові кримінальні правопорушення: Розділ ХІХ Особливої частини Кримінального кодексу України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини, Верховного Суду України, Верховного Суду, апеляційних і місцевих судів".


У науково-практичному посібнику міститься характеристика військових кримінальних правопорушень, передбачених Розділом XIX Особливої частини Кримінального кодексу України.

Окреслено коло ознак, за допомогою яких здійснюється відмежування злочинів та кримінальних проступків від військових адміністративних і дисциплінарних правопорушень.

Особливу увагу укладачами приділено систематизації постатейних матеріалів з практикою Європейського суду з прав людини, Верховного Суду, Верховного Суду України, апеляційних і місцевих судів.

Окрім того, запропоновано підборку нормативно-правових актів у сфері національної безпеки і оборони, міжнародних конвенцій, які можуть бути використані правозастосовниками у практичній діяльності.

З метою швидкого та зручного доступу користувачів до цих матеріалів, надання можливості застосовувати їх у новітній редакції, у виданні використовуються QR-коди.

Посібник буде корисним для слідчих, адвокатів, прокурорів, суддів, юристів, які реалізують повноваження у військовій сфері, військовослужбовців, студентів і викладачів юридичних вищих навчальних закладів, так само усіх, хто цікавиться Воєнною організацією України.

 

ХДНБ ім В.Г. Короленка щиро вдячна Олександр Савчук

 Олександр Савчук,
Видавець

Колектив ХДНБ ім. В. Г. Короленка висловлює щиру подяку видавцю Олександру Савчуку за подароване видання “Знищені шедеври української дерев’яної сакральної архітектури. Книга з доповненою реальністю” Стефана Таранушенко.
Книга видана за підтримки Українського культурного фонду у межах програми “Культура плюс”.
В книзі є елементи доповненої реальності (точні кольорові 3d-моделі церков, з якими можна буде взаємодіяти: обертати, збільшувати, наближатися, розглядати з усіх боків, змінювати освітлення пори дня). У кожної церкви є QR-код, який можна відсканувати за допомогою камери на смартфоні, і на екрані з'явиться 3D-модель.

 

ХДНБ ім. В.Г.Короленка висловлює вдячність

усім державним та громадським організаціям, установам, вищим навчальним закладам, авторам, читачам, видавництвам та митцям за різноманітні подарунки, що поповнюють фонд бібліотеки, розширюють ії технологічну базу, та прикрашають витворами мистецтва.