Історія війн і військового мистецтва

Історія війн і військового мистецтва

2018

Історія війн і військового мистецтва [Текст]: у 3 т. - Харків: Фоліо, 2017.

Т. 2: Від професійних найманих армій до масових (мобілізаційних) армій (початок ХVІ-початок ХХ ст.) / Л. Войтович, В. Голубко. - 2018. - 971 с.: іл.

К4-27742

Військова справа охоплює всі сторони існування і розвитку будь-якого суспільства, а також сосунки між його членами. Виробнича культура, розвиток і прогрес технології, налагодження виробництва і поява нових технічних засобів завжди пов’язані з війною. Таким чином, можна стверджувати, що військова історія фактично є найбільш повною історією людського суспільства, яка охоплює всі сторони його буття.

Другий том нашого видання присвячений історії війн і військового мистецтва від професійних найманих армій до масових (мобілізаційних] армій (початок XVI ст. — початок XX ст.). Основна увага приділена подіям і особистостям, які мали вплив на розвиток і еволюцію військової справи в Європі. Вперше розкрита участь і роль українців у війнах цього періоду. Праця розрахована як на спеціалістів, так і на широкий загал, всіх, хто цікавиться військовою історією.

Фонд відділу інформаційно-бібліографічної роботи
Надійшло у квітні 2019

 

Останні надходження

Бессонов, Алексей
Рот Йозеф
Гусейнов Григорій Джамалович
Подоляка Надія Степанівна
Мушкевич Мирослава Іванівна
Корниенко Алексей Сергеевич
Немцова Валентина Сергеевна
Айзексон Волтер
Подерв'янський Лесь
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання