65 українських шедеврів. Визнані й неявні

Клочко, Діана

65 українських шедеврів. Визнані й неявні

2019

Клочко, Діана.

65 українських шедеврів. Визнані й неявні [Текст] / Діана Клочко. – Київ : ArtHuss, 2019. – 255 с. : іл. – Покажч. : с. 250-253. – ISBN 978-617-7799-04-6 (у паліт.) : 485.00 грн.

К5-29380

Проєкт працює на створення альтернативної історії українського мистецтва, доповненої творами, які у ХХ столітті не вважались «канонічними» або «вартими уваги» з ідеологічних причин, представляючи суб`єктивний погляд на окремі твори, що зберігаються у музеях і приватних колекціях України. Саме тому і вибір, і опис, й інтерпретації включатимуть не стільки «лінійне» уявлення про те, як створювались 65 шедеврів скульптури, графіки і живопису, скільки широке поле європейських асоціацій. Мистецтвознавиця і лекторка, Діана Клочко представить свій канон і пояснення, чому саме ці твори мають таке значення для наших сучасників, чому усі вони – не сироти в стильовому розмаїтті, а свідки великих (хоч і не завжди відомих) інтелектуальних історій.

65 творів – як фундамент для першої півсотні есеїв, літературного жанру, що поки що не є добре представленим в українській арт-критиці.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у грудні 2019

 

Останні надходження

Кумар, Дипак
Івасюк, Оксана Михайлівна
Аржевітін, Станіслав Михайлович
Саттон, Роберт
Вовк Ірина Олегівна
Шейко Василь Миколайович
Харріс, Роберт
Водотика Тетяна Сергіївна
Корзун Олена Вікторівна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання