Пришел. Увидел. Научил

Савочка, Антон

Пришел. Увидел. Научил

2019

Савочка, Антон.
Пришел. Увидел. Научил [Текст] : путеводитель по соврем. образоват. технологиям : [книга-тренинг] / Антон Савочка. - Київ : Агентство ІРІО, 2019. - 175 с. : ил. - Библиогр. : с. 171-175. - ISBN 978-617-7453-82-5 (в пер.)

К3-65301

Напевно кожен, хто професійно займається викладанням, думав над тим, як зробити процес навчання максимально ефективним, як пробудити в учнів інтерес до своєї дисципліни, і нарешті, задавав собі головне питання нашого часу: «Як виграти боротьбу за увагу аудиторії зі смартфоном?».
Книга А. Савочки «Пришел. Увидел. Научил» стане відмінним джерелом інформації і практичних порад для шкільних вчителів, викладачів вузів, бізнес-тренерів, авторів онлайн-курсів, спікерів. У легкій і живій формі діалогу автор демонструє доступні і дієві методи, які можна застосувати тут і зараз. У той же час він спирається на наукові розробки у сфері людського мозку і активно задіює цифрові технології, які тісно вплетені в наше життя. Антон Савочка дає рецепти, як «зловити» аудиторію, зачепити її за «гачки інтересу», розпалити вогонь мотивації до саморозвитку, гейміфіцірувати процес навчання з максимальною користю для справи. У книзі міститься кілька десятків посилань на інтернет-ресурси і Діджитал-інструменти, а також пропонуються завдання по кожній темі. Проходячи по її шести ступеням, читач відповість на найважливіші питання, що стосуються своєї професії, і підніметься на якісно новий рівень навчання.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у грудні 2019

 

Останні надходження

Соф’їн Михайло Ігорович
Сукаленко Тетяна Миколаївна
Філіппов Станіслав Олександрович
Галунько Віра Миколаївна
Худоба Олександра
Мэнсон Марк
Рикс Томас
Аль-Халили Джим
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання