Пришел. Увидел. Научил

Савочка, Антон

Пришел. Увидел. Научил

2019

Савочка, Антон.

Пришел. Увидел. Научил [Текст] : путеводитель по соврем. образоват. технологиям : [книга-тренинг] / Антон Савочка. – Київ : Агентство ІРІО, 2019. – 175 с. : ил. – Библиогр. : с. 171–175. – ISBN 978-617-7453-82-5 (в пер.)

К3-65301

Напевно кожен, хто професійно займається викладанням, думав над тим, як зробити процес навчання максимально ефективним, як пробудити в учнів інтерес до своєї дисципліни, і нарешті, задавав собі головне питання нашого часу: «Як виграти боротьбу за увагу аудиторії зі смартфоном?».

Книга А. Савочки «Пришел. Увидел. Научил» стане відмінним джерелом інформації і практичних порад для шкільних вчителів, викладачів вузів, бізнес-тренерів, авторів онлайн-курсів, спікерів. У легкій і живій формі діалогу автор демонструє доступні і дієві методи, які можна застосувати тут і зараз. У той же час він спирається на наукові розробки у сфері людського мозку і активно задіює цифрові технології, які тісно вплетені в наше життя. Антон Савочка дає рецепти, як «зловити» аудиторію, зачепити її за «гачки інтересу», розпалити вогонь мотивації до саморозвитку, гейміфіцірувати процес навчання з максимальною користю для справи. У книзі міститься кілька десятків посилань на інтернет-ресурси і Діджитал-інструменти, а також пропонуються завдання по кожній темі. Проходячи по її шести ступеням, читач відповість на найважливіші питання, що стосуються своєї професії, і підніметься на якісно новий рівень навчання.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у грудні 2019

 

Останні надходження

Кумар, Дипак
Івасюк, Оксана Михайлівна
Аржевітін, Станіслав Михайлович
Саттон, Роберт
Вовк Ірина Олегівна
Шейко Василь Миколайович
Харріс, Роберт
Водотика Тетяна Сергіївна
Корзун Олена Вікторівна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання