Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського в науково-інформаційному просторі (2000–2018)

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського в науково-інформаційному просторі (2000–2018)

2019

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського в науково-інформаційному просторі (2000–2018) / [В. М. Горовий, В. В. Струнгар, К. В. Лобузіна та ін.] ; Нац. акад. наук України, Нац. б-ка України ім. В. І. Вернадського. – Київ : НБУВ, 2019. – 340, [1] с.: іл. – Авт. зазначено у вип. дан.

К4-28989

На прикладі розгортання наукової та науково-практичної діяльності Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського у 2000–2018 рр. у монографії обґрунтовано зростаюче суспільне значення бібліотечних установ у реалізації завдань, передбачених законами України «Про Національну програму інформатизації», «Про концепцію Національної програми інформатизації», Постановою Верховної Ради України «Про затвердження завдань Національної програми інформатизації» та іншими нормативними документами. Поряд з теоретичним розглядом важливих проблем адаптації бібліотечної системи і всіх категорій користувачів, у тому числі дистанційних, до розвитку і зростаючих можливостей електронних інформаційних технологій у дослідженні розглядається проблема активізації інформаційних працівників бібліотеки безпосередньо у роботі з ефективного використання інформаційних ресурсів розвитку, в аналізі нових масивів інформації глобального інформаційного простору, у тематичному підборі затребуваної інформації, організації її використання, в утвердженні орієнтирів національної інформаційної традиції у вітчизняному інфотворенні, підтримці інтерактивних зв'язків з віддаленими користувачами.

Монографія орієнтована на науковців, практиків у сфері інформатизації, широкий загал читачів, які цікавляться цією проблемою.

Фонд Кабінета бібліотекознавства ім. Л.Б. Хавкіної
Надійшло у серпні 2020

 

Останні надходження

Диденко, Екатерина
Чалдині, Роберт Бено
Гокінґ, Стівен
Гілл, Наполеон
Риггз, Ренсом
Ратнер, Александр Григорьевич
Бондаренко, Александр Федорович
Карпенко, Євгенія Анатоліївна
Дуцяк, Ігор Зенонович
Коршиков Іван Іванович
Тупахіна Ольга Володимирівна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання