Відповідальність за економічні злочини у Сполучених Штатах Америки та Україні: порівняльно-правове дослідження

Каменський Дмитро Васильович

Відповідальність за економічні злочини у Сполучених Штатах Америки та Україні: порівняльно-правове дослідження

2020

Каменський Д. В. Відповідальність за економічні злочини у Сполучених Штатах Америки та Україні : порівняльно-правове дослідження [Текст] : монографія / Д. В. Каменський. – Київ : Дакор, 2020. – 1127 с.

К4-29037

Монографію присвячено компаративістському аналізу кримінально-правової охорони економічних відносин у США та Україні. Послідовно висвітлюються чотири основні блоки питань: загальні передумови і методологічні засади порівняльно-правових досліджень у галузі кримінального права; системні ознаки злочинних посягань на економічні відносини в США та Україні як об'єкт компаративістського дослідження; порівняльно-правовий аналіз окремих груп злочинів, що посягають на економічні відносини за кримінальним законодавством двох порівнюваних держав; теоретико-прикладні засади і нормативна регламентація застосування заходів кримінально-правового впливу, що застосовуються до осіб, які вчинили економічні злочини в США та Україні.

Для наукових працівників, викладачів, аспірантів, ад'юнктів, студентів і курсантів закладів вищої освіти юридичного профілю, суддів, прокурорів, слідчих, адвокатів, усіх, хто цікавиться актуальними питаннями кримінального права та юридичної компаративістики.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у серпні 2020

 

Останні надходження

Белова Светлана Леонидовна
Сорока Юрій Володимирович
Зонненбург Джастін
Marinista Марина
Marinista Марина
Вербер Бернар
Yaremko, Irina I.
Пересьолкова Яна
Волох Анатолій Михайлович
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання