Відповідальність за економічні злочини у Сполучених Штатах Америки та Україні: порівняльно-правове дослідження

Каменський Дмитро Васильович

Відповідальність за економічні злочини у Сполучених Штатах Америки та Україні: порівняльно-правове дослідження

2020

Каменський Д. В. Відповідальність за економічні злочини у Сполучених Штатах Америки та Україні : порівняльно-правове дослідження [Текст] : монографія / Д. В. Каменський. – Київ : Дакор, 2020. – 1127 с.

К4-29037

Монографію присвячено компаративістському аналізу кримінально-правової охорони економічних відносин у США та Україні. Послідовно висвітлюються чотири основні блоки питань: загальні передумови і методологічні засади порівняльно-правових досліджень у галузі кримінального права; системні ознаки злочинних посягань на економічні відносини в США та Україні як об'єкт компаративістського дослідження; порівняльно-правовий аналіз окремих груп злочинів, що посягають на економічні відносини за кримінальним законодавством двох порівнюваних держав; теоретико-прикладні засади і нормативна регламентація застосування заходів кримінально-правового впливу, що застосовуються до осіб, які вчинили економічні злочини в США та Україні.

Для наукових працівників, викладачів, аспірантів, ад'юнктів, студентів і курсантів закладів вищої освіти юридичного профілю, суддів, прокурорів, слідчих, адвокатів, усіх, хто цікавиться актуальними питаннями кримінального права та юридичної компаративістики.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у серпні 2020

 

Останні надходження

Гарькава Тетяна Анатоліївна
Курінний Петро Федорович
Тайлер Енн
Ішіґуро Кадзуо
Гемінґвей Ернест
Сент-Обін Едвард
Андрухович Софія
Парамонов Андрей Федорович
Leleka, Tetiana
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання