Україна і Польща: шляхами міждержавних взаємин

Україна і Польща: шляхами міждержавних взаємин

2019

Україна і Польща: шляхами міждержавних взаємин [Текст]: зб. наук. пр. з нагоди 100-річчя встановлення пол.-укр. дипломат. відносин. Ukraina i Polska: drogi relacji miedzypanstwowych / Пол. ін-т, Наук. т-во історії дипломатії та міжнар. відносин, Ін-т історії України НАН України. - Київ: Горобець, 2019. - 159, 140 с., зустріч. паг.: іл.

К2-206156

До збірника увійшли тексти доповідей учасників Міжнародної наукової конференції з нагоди 100-річчя встановлення польсько-українських дипломатичних відносин, що відбулася з ініціативи Польського Інституту у Києві й Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин 27 вересня 2019 року у приміщенні Медіа-центру Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв. Статті присвячені спробам встановлення дипломатичних відносин між Україною та Польщею у 1919-1920 роках. Дипломатія вважається елементом створення української та польської державності, тому тексти торкаються, зокрема, діяльності місій УНР та ЗУНР у Польщі та польської місії у Харкові. Військова співпраця с окремим питанням українсько-польських взаємин зазначеного періоду.

Для науковців, істориків, дипломатів, соціологів, культурологів, усіх, хто цікавиться історією, військового справою, міжнародними відносинами та польсько-українською співпрацею.

Фонд відділу «Україніка» ім. Т.Г.Шевченка
Надійшло у серпні 2020

 

Останні надходження

Гарькава Тетяна Анатоліївна
Курінний Петро Федорович
Тайлер Енн
Ішіґуро Кадзуо
Гемінґвей Ернест
Сент-Обін Едвард
Андрухович Софія
Парамонов Андрей Федорович
Leleka, Tetiana
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання