Емоції на роботі. Як вони сприяють нашій успішності

Фосслін Ліз

Емоції на роботі. Як вони сприяють нашій успішності

2020

Фосслін Л. Емоції на роботі. Як вони сприяють нашій успішності [Текст] / Ліз Фосслін і Моллі Вест Даффі; переклала з англ. Валерія Глінка. – Київ : Наш формат, 2020. – 263, [1] с.: іл.

К3-65717

Нам нав'язали, що справжній професіонал придушує свої емоції та не дає волі почуттям. А якщо це неправильно? Експертки з розвитку компаній Ліз Фосслін і Моллі Вест Даффі розвінчують цей міф і запевняють: ігноруючи емоції на роботі, ми ризикуємо припуститися багатьох помилок. За допомогою прикладів та різноманітних досліджень вони доводять: успішними команди стають тоді, коли всередині них є психологічна безпека й емоційний баланс. Відчуття успіху через дані річного звіту і підвищення зарплатні мають значення, але й радість від схвального емоджі директора, злість на колегу, що не прибрав за собою, чи заздрість — не менш важливі емоції під час роботи.

У цій книжці авторки подають корисні поради та дотепні ілюстрації про ситуації, які виникали майже за кожним робочим столом. Ліз Фосслін та Моллі Вест Даффі показують, чому варто припинити пригнічувати свої емоції на роботі, спрямувати у правильне русло заздрість і тривогу, облаштувати краще й приємніше робоче місце та нарешті полюбити понеділок.

Підсобний фонд Загального читального залу
Надійшло у вересні 2020

 

Останні надходження

Кумар, Дипак
Івасюк, Оксана Михайлівна
Аржевітін, Станіслав Михайлович
Саттон, Роберт
Вовк Ірина Олегівна
Шейко Василь Миколайович
Харріс, Роберт
Водотика Тетяна Сергіївна
Корзун Олена Вікторівна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання