Сільськогосподарська дослідна справа в Україні в роки Другої світової війни (1939-1945)

Корзун Олена Вікторівна

Сільськогосподарська дослідна справа в Україні в роки Другої світової війни (1939-1945)

2019

Корзун О. В. Сільськогосподарська дослідна справа в Україні в роки Другої світової війни (1939–1945) [Текст] : монографія / О. В. Корзун ; Нац. акад. аграр. наук України, Нац. наук. с.-г. б-ка, Ін-т історії аграрної науки, освіти та техніки. – Вінниця : Твори, 2019. – 439 с.: іл.

К3-65725

У монографії висвітлено особливості наукового забезпечення розвитку сільського господарства на теренах України в роки Другої світової війни. Розкрито особливості організаційної та наукової складової вітчизняної сільськогосподарської дослідної справи напередодні вступу Радянського Союзу у Другу світову війну, діяльність науково-дослідних установ для потреб сільського господарства УРСР в умовах евакуації, стан та форми науково-організаційного супроводу ведення сільського господарства в умовах окупаційної влади; висвітлено специфіку відбудовчих процесів галузевого експериментаторства.

Видання розраховане на широке коло науковців, фахівців з історії аграрної науки та усіх, хто цікавиться історією періоду Другої світової війни.

Фонд відділу «Україніка» ім. Т.Г.Шевченка
Надійшло у вересні 2020

 

Останні надходження

Кумар, Дипак
Івасюк, Оксана Михайлівна
Аржевітін, Станіслав Михайлович
Саттон, Роберт
Вовк Ірина Олегівна
Шейко Василь Миколайович
Харріс, Роберт
Водотика Тетяна Сергіївна
Томенко Микола Володимирович
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання