Історії успіху: видатні українські бізнесмени ХІХ ст.

Водотика Тетяна Сергіївна

Історії успіху: видатні українські бізнесмени ХІХ ст.

2019

Водотика Т. С. Історії успіху: видатні українські бізнесмени ХІХ ст. [Текст] / Тетяна Водотика. – Харків : Фоліо, 2019. – 234, [1] с.: іл.

К3-65707

Ця книжка про історії людей, вдача та праця яких надихають і сьогодні. Маючи різні освіту й походження, багато хто з них пішов наперекір долі. Вони були з різних куточків України: Харкова, Херсона, Києва, Одеси, Катеринослава, Єлисаветграда — заробити можна було всюди, а на історіях побудови бізнес-імперій можна навчатися у підприємців XIX ст. і сьогодні.

Підприємці нової генерації, що самі себе зробили, змінюючи світ довкола себе, творили не лише промислові підприємства чи потужні фінансові імперії, а й традиції меценатства та доброчинності, нехай і політично вмотивовані.

Особисті історії покажуть процеси розвитку бізнесів зсередини, допоможуть зрозуміти реальних людей, які помилялися, були слабкими, обирали негідних партнерів, неправильно оцінювали власні можливості й перспективи. Так, деякі з ник побачили крах своїх дітищ. Не всі історії мають щасливий кінець, але всі вони про віру, успіх, натхнення та спадок.

Спадок бізнесменів XIX ст. ми бачимо й сьогодні: старі корпуси фабрик і заводів у Харкові, Києві, Дніпрі. Ще – їхні музейні колекції й будівлі громадських споруд, які вони профінансували. Врешті, успіх цих підприємців став успіхом і надбанням України в історичній ретроспективі. Саме тому їх іменами названо вулиці в різних куточках нашої держави — це повернення після незаслуженого забуття в радянську добу.

Книжка по-новому покаже читачам історію України XIX ст., допоможе уявити її через розповіді про перипетії на шляху до створення успішних підприємств і визнання.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у вересні 2020

 

Останні надходження

Кумар, Дипак
Івасюк, Оксана Михайлівна
Аржевітін, Станіслав Михайлович
Саттон, Роберт
Вовк Ірина Олегівна
Шейко Василь Миколайович
Харріс, Роберт
Корзун Олена Вікторівна
Томенко Микола Володимирович
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання