Інтелігенція і влада в часи української революції 1917–1921 років

Шейко Василь Миколайович

Інтелігенція і влада в часи української революції 1917–1921 років

2020

Шейко В. М. Інтелігенція і влада в часи української революції 1917–1921 років [Текст] : монографія / Василь Шейко. – Харків : ХДАК, 2020. – 473 с.

К2-206639

У монографії на підставі різноманітних методологічних засад аналізуються проблеми взаємин старої інтелігенції та влади в часи Української революції 1917–1921 років. Висвітлюються диверсифікації поглядів інтелігенції на ризні влади і режими, включаючи і радянський. Хронологічно вказані питання, розглянуті починаючи з часів революційних подій кінця XIX — початку XX ст. і до початку 20-х років XX ст., коли голодомор, нова економічна політика, зміновіхівство та українізація кардинально вплинули на долю старої інтелігенції та її ставлення до більшовицького режиму в Україні. При цьому монографія спирається на фундаментальний аналіз існуючих джерел та літератури, особливо малодосліджених проблем.

Для науковців (культурологів, філософів, істориків, мистецтвознавців тощо), викладачів, аспірантів, докторантів, митців, працівників культури і всіх, хто цікавиться проблемами історії та теорії культури України.

Фонд відділу «Україніка» ім. Т.Г.Шевченка
Надійшло у вересні 2020

 

Останні надходження

Кумар, Дипак
Івасюк, Оксана Михайлівна
Аржевітін, Станіслав Михайлович
Саттон, Роберт
Вовк Ірина Олегівна
Харріс, Роберт
Водотика Тетяна Сергіївна
Корзун Олена Вікторівна
Томенко Микола Володимирович
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання