Інтелігенція і влада в часи української революції 1917–1921 років

Шейко Василь Миколайович

Інтелігенція і влада в часи української революції 1917–1921 років

2020

Шейко В. М. Інтелігенція і влада в часи української революції 1917–1921 років : монографія / Василь Шейко. – Харків : ХДАК, 2020. – 473 с.

К2-206639

У монографії на підставі різноманітних методологічних засад аналізуються проблеми взаємин старої інтелігенції та влади в часи Української революції 1917–1921 років. Висвітлюються диверсифікації поглядів інтелігенції на різні влади і режими, включаючи і радянський. Хронологічно вказані питання, розглянуті починаючи з часів революційних подій кінця XIX — початку XX ст. і до початку 20-х років XX ст., коли голодомор, нова економічна політика, зміновіхівство та українізація кардинально вплинули на долю старої інтелігенції та її ставлення до більшовицького режиму в Україні. При цьому, монографія грунтується на фундаментальному аналізі існуючих джерел та літератури, особливо з малодосліджених проблем.

Для науковців (культурологів, філософів, істориків, мистецтвознавців тощо), викладачів, аспірантів, докторантів, митців, працівників культури і всіх, хто цікавиться проблемами історії та теорії культури України.

Фонд відділу «Україніка» ім. Т.Г.Шевченка
Надійшло у вересні 2020

 

Останні надходження

Диденко, Екатерина
Чалдині, Роберт Бено
Гокінґ, Стівен
Гілл, Наполеон
Риггз, Ренсом
Ратнер, Александр Григорьевич
Бондаренко, Александр Федорович
Карпенко, Євгенія Анатоліївна
Дуцяк, Ігор Зенонович
Коршиков Іван Іванович
Тупахіна Ольга Володимирівна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання