Стислий спосіб адвоката розповісти про себе

Івасюк, Оксана Михайлівна

Стислий спосіб адвоката розповісти про себе

Івасюк, Оксана Михайлівна.

Стислий спосіб адвоката розповісти про себе [Текст] : альб. візитівок із архів. фондів України, а також реклами в укр. пресі кінця XIX ст. – 30-х років XX ст. / Оксана Івасюк, Ірина Василик. – Чернівці : Букрек, 2019. – 261 с. : іл. – (Ілюстрована історія адвокатури України / Нац. асоц. адвокатів України, Центр дослідж. адвокатури і права). – ISBN 978-617-7770-27-4 (у паліт.).

К2-206989

Альбом — нова серія «Ілюстрованої історії адвокатури України», що демонструє зразки рекламної продукції, а також процесуальні та приватні документи адвокатів з усіх регіонів сучасної України, починаючи з кінця ХІХ ст. до початку Другої світової війни. Представлені у виданні договори, доручення клієнтів, заяви, ділове листування адвокатів говорять про стиль діловодства зазначеного періоду та суто професійні навички.

Опубліковані промови адвокатів на судових засіданнях демонструють професійний рівень міжвоєнної адвокатури, а поетичні твори її окремих представників свідчать про багатогранність їхніх талантів.

Окремими розділами представлені рекламні матеріали помічників адвокатів та стажистів, які входили до адвокатської корпорації, а також реклама адвокатів у еміграції, зокрема в Канаді і США.

Для адвокатів, правників, істориків, краєзнавців, студентів і викладачів, та усіх, хто цікавиться історією України та адвокатури.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у жовтні 2020

 

Останні надходження

Кумар, Дипак
Аржевітін, Станіслав Михайлович
Саттон, Роберт
Вовк Ірина Олегівна
Шейко Василь Миколайович
Харріс, Роберт
Водотика Тетяна Сергіївна
Корзун Олена Вікторівна
Томенко Микола Володимирович
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання