Технологія продукції ресторанного господарства

Іжевська, Орися Петрівна

Технологія продукції ресторанного господарства

2020

Іжевська, Орися Петрівна. Технологія продукції ресторанного господарства : навч. посіб. / Орися Іжевська. – Львів : ЛДУФК ім. Івана Боберського, 2020. – 377 с. : іл., табл.

К2-207606

У навчальному посібнику розкрито теоретичні та практичні відомості з технології виготовлення продукції ресторанного господарства, подано характеристику функціонально-технологічних властивостей вхідної сировини, вимоги до якості з урахуванням критичних точок контролю безпеки готової продукції, особливості приготування ресторанної продукції.

Основну увагу зосереджено на інноваційних прийомах технологічних процесів виробництва страв, напоїв, кулінарних та кондитерських виробів у закладах ресторанного господарства. Ураховано особливості асортименту страв закордонної кухні, що допоможе підготувати фахівців готельно-ресторанного бізнесу, поглиблено вивчити шляхи формування асортименту і приготування страв як для вітчизняного споживача, так і для туристичних відвідувачів. Інформацію, рисунки, таблиці, схеми, представлені у посібнику, наведено з навчальною метою, тому в жодному разі це не слід вважати наміром порушення авторських прав.

Для студентів зі спеціальностей «Готельно-ресторанна справа» та «Туристичне обслуговування», а також керівників і фахівців закладів ресторанного господарства.

Підсобний фонд Загального читального залу
Надійшло у грудні 2020

 

Останні надходження

Петров, Дмитрій
Posokhov, Igor
Орзел, Чед
Карлсон, В. Бернард
Айзексон, Волтер
Ліндсі, Джек
Томазов, Валерій Вячеславович
Максюта, Микола Єгорович
Марчук, Микола Іванович
Погребняк, Галина Петрівна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання