Продромус рослинності України

Продромус рослинності України

Продромус рослинності України [Текст] / [Д. В. Дубина, Т. П. Дзюба, С. М. Ємельянова та ін.] ; [Нац. акад. наук України, Ін-т ботаніки ім. М. Г. Холодного]. - Київ : Наукова думка, 2019. - 782, [1] с. - ISBN 978-966-00-1666-8.

К4-29613

Продромус є монографічним виданням по синтаксономії рослинності України. У ньому викладено історію розвитку цього напрямку на основі методу Браун-Бланке, розглянуті особливості класифікаційних одиниць вищих рангів порівняно з центрально- і західноєвропейськими, а також проаналізовані фитоценотичні матеріали із застосуванням новітніх методів їх обробки і представлена класифікаційна схема рослинності України, яка налічує 1009 асоціацій, що відносяться до 252 спілкам, 127 порядків і 75 класів. Для кожного синтаксонів приведена характеристика (назва, синоніми, діагностичні види, екологічні умови, поширення в Україні, статус охорони, літературні джерела).
Для геоботаніків, флористів, систематиків, екологів, географів, фахівців з охорони природи, викладачів і студентів вищих навчальних закладів.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у грудні 2020

 

Останні надходження

Петров, Дмитрій
Posokhov, Igor
Орзел, Чед
Карлсон, В. Бернард
Айзексон, Волтер
Ліндсі, Джек
Томазов, Валерій Вячеславович
Максюта, Микола Єгорович
Марчук, Микола Іванович
Погребняк, Галина Петрівна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання