Одвічні слова української культури. Словник з історії української літературної мови кінця XVIII-початку XXI ст.: базові концепти

Мех Наталія Олександрівна

Одвічні слова української культури. Словник з історії української літературної мови кінця XVIII-початку XXI ст.: базові концепти

2020

Мех Н. О. Одвічні слова української культури. Словник з історії української літературної мови кінця XVIII-початку XXI ст.: базові концепти [Текст] / Н. О. Мех; [відповід. ред. С. Я. Єрмоленко]; Переяслав-Хмельниц. держ. пед. ун-т ім. Г. С. Сковороди та ін. - Київ: Фоліант, 2020. - 471 с.: табл.

К4-29626

Словник - це результат осмислення наукових, релігійних та художніх текстів літературної мови кінця XVIII - початку XXI ст. як фрагментів лінгвокультури різних часових зрізів у міждисциплінарному вимірі. Реєстр одвічних слів, базових концептів української культури, структуровано з метою відображення їх текстової реалізації в діахронії та синхронії відповідно до історичної змінності й сучасного стану мовної свідомості, а також з урахуванням тенденцій у лексикографічній практиці.

Видання розраховане на науковців, педагогів-словесників, студентів гуманітарних спеціальностей та усіх зацікавлених питаннями української культури та духовності.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у грудні 2020

 

Останні надходження

Петров, Дмитрій
Posokhov, Igor
Орзел, Чед
Карлсон, В. Бернард
Айзексон, Волтер
Ліндсі, Джек
Томазов, Валерій Вячеславович
Максюта, Микола Єгорович
Марчук, Микола Іванович
Погребняк, Галина Петрівна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання