Будівництво та відновлення православних храмів

Будівництво та відновлення православних храмів

2019

Будівництво та відновлення православних храмів [Текст] = Construction and restoration of Orthodox Churches: монографія / [Гончаренко Д. Ф., Євель С. М., Лихограй В. В. та ін.]. - Харків: Раритети України, 2019. - 203 с.: іл., табл. - Текст парал.: укр., англ.

К4-29653

У монографії представлене дослідження зі зведення та відновлення кам'яних православних храмів. Воно складається і аналізу архітектурних і конструктивних рішень церков іа їх взаємозв'язку з православними канонами, висвітлення традиційним (періоду XIX - XX століть) і новітніх методів будівництва, виявлення специфіки обстеження та виконання ремонтно-реставраційних робіт на існуючих будівлях храмів, розроблення раціональних і ефективних конструктивних, організаційних і технологічних рішень їх відновлення. Значна кількість наведених об'єктів належить до української православної сакральної архітектури.

Оскільки у книзі поєднані науковий і практичний досвід як архітекторів. так і інженерів-будівєльників, то вона стане в нагоді для здобувачів вищої освіти в галузі знань архітектура та будівництво, для тих зодчих, хто прагне опанувати напрямок сакрального будівництва, та для всіх бажаючих, кому цікаво дізнатись про шлях зведення та збереження православного храму від ідеї до пам'ятки архітектури.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у грудні 2020

 

Останні надходження

Петров, Дмитрій
Posokhov, Igor
Орзел, Чед
Карлсон, В. Бернард
Айзексон, Волтер
Ліндсі, Джек
Томазов, Валерій Вячеславович
Максюта, Микола Єгорович
Марчук, Микола Іванович
Погребняк, Галина Петрівна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання