Іконопис XIII - початку XX століття та давньоруське декоративно-прикладне мистецтво

Іконопис XIII - початку XX століття та давньоруське декоративно-прикладне мистецтво

2020

Іконопис XIII - початку XX століття та давньоруське декоративно-прикладне мистецтво [Текст] = Иконопись XIII - начала XX века и древнерусское декоративно-прикладное искусство = Icon painting of the 13th - earlv 20th centuries and old russian decorative and applied arts : каталог / Нац. музей ''Київ. картин. галерея'' ; [авт. вступ. ст. і кат. : С. Левченко, Г. Алавердова]. - Київ : Антиквар, 2020. - 343 с. : іл. - ISBN 978-617-7285-38-9 (у паліт.)

К5-30783

У науковому каталозі представлено всю колекцію іконопису та давньоруського декоративно-прикладного мистецтва, що зберігається в Національному музеї «Київська картинна галерея». У вступній частині йдеться про історію формування та вивчення колекції, а кожна з 93 каталожних статей містить опис твору, аналіз його іконографії, дані про походження, надходження до музею, реставрацію, показ на виставках, а також посилання на видання, в яких він згадується. Довідковий апарат включає перелік скорочень, бібліографію та алфавітний покажчик творів.
Видання адресовано фахівцям-мистецтвознавцям і всім, хто цікавиться іконописом і давнім декоративно-прикладним мистецтвом.

Фонд відділу «Україніка» ім. Т.Г.Шевченка
Надійшло у лютому 2021

 

Останні надходження

Диденко, Екатерина
Чалдині, Роберт Бено
Гокінґ, Стівен
Гілл, Наполеон
Риггз, Ренсом
Ратнер, Александр Григорьевич
Бондаренко, Александр Федорович
Карпенко, Євгенія Анатоліївна
Дуцяк, Ігор Зенонович
Коршиков Іван Іванович
Тупахіна Ольга Володимирівна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання