Іконопис XIII - початку XX століття та давньоруське декоративно-прикладне мистецтво

Іконопис XIII - початку XX століття та давньоруське декоративно-прикладне мистецтво

2020

Іконопис XIII - початку XX століття та давньоруське декоративно-прикладне мистецтво [Текст] = Иконопись XIII - начала XX века и древнерусское декоративно-прикладное искусство = Icon painting of the 13th - earlv 20th centuries and old russian decorative and applied arts : каталог / Нац. музей ''Київ. картин. галерея'' ; [авт. вступ. ст. і кат. : С. Левченко, Г. Алавердова]. - Київ : Антиквар, 2020. - 343 с. : іл. - ISBN 978-617-7285-38-9 (у паліт.)

К5-30783

У науковому каталозі представлено всю колекцію іконопису та давньоруського декоративно-прикладного мистецтва, що зберігається в Національному музеї «Київська картинна галерея». У вступній частині йдеться про історію формування та вивчення колекції, а кожна з 93 каталожних статей містить опис твору, аналіз його іконографії, дані про походження, надходження до музею, реставрацію, показ на виставках, а також посилання на видання, в яких він згадується. Довідковий апарат включає перелік скорочень, бібліографію та алфавітний покажчик творів.
Видання адресовано фахівцям-мистецтвознавцям і всім, хто цікавиться іконописом і давнім декоративно-прикладним мистецтвом.

Фонд відділу «Україніка» ім. Т.Г.Шевченка
Надійшло у лютому 2021

 

Останні надходження

Гейман Ніл
Йонеско Ежен
Денищук Павло Андрійович
Бе Кай-Міхаель
Слободян Василь
Шаповал Андрій Іванович
Дугін, Станіслав Петрович
Дугін, Станіслав Петрович
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання