Досягай і процвітай. Про життя, сповнене здоров

Гаффінґтон Аріанна

Досягай і процвітай. Про життя, сповнене здоров'я, мудрості й відчуття дива

2020

Гаффінґтон А. Досягай і процвітай. Про життя, сповнене здоров'я, мудрості й відчуття дива / Аріанна Гаффінґтон; пер. з англ. Ганна Лелів. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2020. – 248, [1] c.

К2-208827

Нескінченна погоня за грошима та владою – нинішніми критеріями успіху закінчується вигоранням, хворобами, крахом особистих стосунків. І за іронією долі – кар'єри.За словами Аріанни Гаффінґтон, сучасне визначення успіху нас вбиває. Тому вона закликає переосмислити звичні його критерії й формулює нові: добре самопочуття, мудрість, уміння дивуватися і творити добро.

У цій книжці авторка відверто розповідає про те, як важко їй давалося поєднувати роботу і виховання двох доньок, жонглювати бізнесовими питаннями і сімейними справами. Цей шалений танець «подарував» їй не менш шалений стрес і клопоти зі здоров'ям, та вона зуміла з цим впоратися, бо знайшла для себе той шлях, який приносить радість, а не виснаження. Спираючись на сучасні дослідження у сфері психології, спорту й фізіології, авторка ділиться дієвими практиками, що допоможуть кожному з нас змінити застарілу формулу успіху, а за нею – і власне життя.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у березні 2021

 

Останні надходження

Дудар, Тамара Вікторівна
Філіп Жан
Тайсон Майк
Сегев Том
Остергольм Майкл
Кехейн Адам
Ріс Лоренс
Парамонов Андрей Федорович
Рікс Томас
Лі Стен
Робсон Девід
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання