Моя історія в General Motors

Слоун Альфред

Моя історія в General Motors

2020

Слоун А. Моя історія в General Motors [Текст] / Альфред Слоун; з новою передм. П. Друкера; пер. з англ. Г. Литвиненко. - Київ: Наш формат, 2020. - 435, [11] с.

К4-29917

Уже майже 60 років ця книжка є світовим бестселером, економічною класи-кою, яку читають керівники й випускники бізнесшкіл. Гуру менеджменту Пітер Друкер вважає, що вона допомогла США та Японії стати економічними лідерами, і наводить аргументи, чому її ''неодмінно варто прочитати''.

У чому ж секрет цієї праці, через що її так поважають у менеджерських колах? Автор цієї книжки, Альфред Слоун, присвятив компанії 45 років, розробив організаційну схему, яку зараз вивчають в університетах, упровадив децентралізацію і фінансовий контроль. Він вплинув не тільки на автомобільну галузь, а й на політичну карту світу, адже під час Другої світової війни General Motors виробляла військове спорядження. А ще Альфред Слоун власним прикладом показав, як реагувати на зміни й тримати незвично високий стандарт лідерства. Настільки високий, щоб кинути виклик Ford безпрецедентно змінити стан галузі.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у березні 2021

 

Останні надходження

Гринева Анастасия Юрьевна
Александер Крістофер
Омельяненко Виктор Иванович
Игнатенко Леонид Александрович
Кассані Мія
Лукинюк Тетяна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання