Моя історія в General Motors

Слоун Альфред

Моя історія в General Motors

2020

Слоун А. Моя історія в General Motors [Текст] / Альфред Слоун; з новою передм. П. Друкера; пер. з англ. Г. Литвиненко. - Київ: Наш формат, 2020. - 435, [11] с.

К4-29917

Уже майже 60 років ця книжка є світовим бестселером, економічною класи-кою, яку читають керівники й випускники бізнесшкіл. Гуру менеджменту Пітер Друкер вважає, що вона допомогла США та Японії стати економічними лідерами, і наводить аргументи, чому її ''неодмінно варто прочитати''.

У чому ж секрет цієї праці, через що її так поважають у менеджерських колах? Автор цієї книжки, Альфред Слоун, присвятив компанії 45 років, розробив організаційну схему, яку зараз вивчають в університетах, упровадив децентралізацію і фінансовий контроль. Він вплинув не тільки на автомобільну галузь, а й на політичну карту світу, адже під час Другої світової війни General Motors виробляла військове спорядження. А ще Альфред Слоун власним прикладом показав, як реагувати на зміни й тримати незвично високий стандарт лідерства. Настільки високий, щоб кинути виклик Ford безпрецедентно змінити стан галузі.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у березні 2021

 

Останні надходження

Дудар, Тамара Вікторівна
Філіп Жан
Тайсон Майк
Сегев Том
Остергольм Майкл
Кехейн Адам
Ріс Лоренс
Парамонов Андрей Федорович
Рікс Томас
Лі Стен
Робсон Девід
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання