Американський мрійник. Моє життя у фешн-індустрії

Гілфіґер Томмі

Американський мрійник. Моє життя у фешн-індустрії

2020

Американський мрійник. Моє життя у фешн-індустрії [Текст] / Томмі Гілфіґер за участю Пітера Ноблера; переклала з англ. Юлія Кузьменко. - Київ: Наш формат, 2020. - 359 с., [16] арк. ал.: іл.

К3-66271

Це історія про хлопця з провінційного містечка, який виріс у багатодітній родині й завжди знав, ким хоче стати. Почалося все з любові до спортивної форми. Проте найбільше його зачаровували бренди. Саме тому Томмі Гілфіґер із друзями відкриває магазин, одягає всю школу в хіпстерський одяг і пропонує новий стиль життя. Завдяки відчуттю моди і трендів колекції майбутнього дизайнера були суперпопулярними у брендових магазинах. І вже за кілька років мрійливий хлопець з містечка Ельміра стає не лише автором культових речей, а й революції в тогочасному маркетингу.

У цій книжці Томмі Гілфіґер разом із письменником Пітером Ноблером розповідає про своє життя, про ідеологію та історію створення бренду. Разом з авторами ви поринете у світ мрійника, чия любов до спортивної форми, запаху шкіряного одягу та відчуття прекрасного стали поштовхом до створення унікального стилю, у якому музика й мода доповнюють одна одну.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у березні 2021

 

Останні надходження

Гринева Анастасия Юрьевна
Александер Крістофер
Омельяненко Виктор Иванович
Игнатенко Леонид Александрович
Кассані Мія
Лукинюк Тетяна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання