Американський мрійник. Моє життя у фешн-індустрії

Гілфіґер Томмі

Американський мрійник. Моє життя у фешн-індустрії

2020

Американський мрійник. Моє життя у фешн-індустрії [Текст] / Томмі Гілфіґер за участю Пітера Ноблера; переклала з англ. Юлія Кузьменко. - Київ: Наш формат, 2020. - 359 с., [16] арк. ал.: іл.

К3-66271

Це історія про хлопця з провінційного містечка, який виріс у багатодітній родині й завжди знав, ким хоче стати. Почалося все з любові до спортивної форми. Проте найбільше його зачаровували бренди. Саме тому Томмі Гілфіґер із друзями відкриває магазин, одягає всю школу в хіпстерський одяг і пропонує новий стиль життя. Завдяки відчуттю моди і трендів колекції майбутнього дизайнера були суперпопулярними у брендових магазинах. І вже за кілька років мрійливий хлопець з містечка Ельміра стає не лише автором культових речей, а й революції в тогочасному маркетингу.

У цій книжці Томмі Гілфіґер разом із письменником Пітером Ноблером розповідає про своє життя, про ідеологію та історію створення бренду. Разом з авторами ви поринете у світ мрійника, чия любов до спортивної форми, запаху шкіряного одягу та відчуття прекрасного стали поштовхом до створення унікального стилю, у якому музика й мода доповнюють одна одну.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у березні 2021

 

Останні надходження

Дудар, Тамара Вікторівна
Філіп Жан
Тайсон Майк
Сегев Том
Остергольм Майкл
Кехейн Адам
Ріс Лоренс
Парамонов Андрей Федорович
Рікс Томас
Лі Стен
Робсон Девід
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання