Бен-Ґуріон. Держава за будь-яку ціну

Сегев Том

Бен-Ґуріон. Держава за будь-яку ціну

2020

Сегев Т. Бен-Ґуріон. Держава за будь-яку ціну : [пер. з англ.] / Том Сегев. – Харків : Фоліо, 2020. – 794, [2] с., [8] арк. іл. – (Мемуари та щоденники).

К3-66315

Давид Бен-Ґуріон (1886–1973) — провідний діяч сіонізму, лідер єврейського робітничого руху в Палестині, ізраїльський політичний і державний діяч, перший прем'єр-міністр Ізраїлю, подібно до національних лідерів інших країн. Він старанно працював над докладними розповідями про свій час та себе самого та переважна більшість його праць були направлені на завоювання прихильності прийдешніх поколінь.

У житті Бен-Ґуріона були загрози єврейських капіталістів в його рідному поліському місті, години роботи у підвалі книжкового магазину в Оксфорді, випас овець у палестинській пустелі, він відчував аромату влади у Білому домі та очікував появу Леніна на Червоній площі в Москві. Сіоністська мрія була квінтесенцією його індивідуальності та стрижнем його особистості, а її здійснення — найбільшим бажанням. Він займався політикою, ухвалював фатальні рішення, відряджав людей на війну, захоплювався чарівністю Ніагарського водоспаду і відпочивав під найдавнішим дубом у Палестині.

Книга Тома Сегева «Бен-Ґуріон. Держава за будь-яку ціну» показує силу, гідність та досягнення Бен-Ґуріона, але водночас — його недоліки, слабкості та провали.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у квітні 2021

 

Останні надходження

Гринева Анастасия Юрьевна
Александер Крістофер
Омельяненко Виктор Иванович
Игнатенко Леонид Александрович
Кассані Мія
Лукинюк Тетяна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання