Два життя Зідана

Філіп Жан

Два життя Зідана

2020

Філіп Ж. Два життя Зідана / Жан Філіп, Патрік Форт; [пер. М. Згурської]. – Харків : Фоліо, 2020. – 299 с. – Назва обкл.: Два життя Зінедін Зідан.

К3-66311

Ім'я Зінедіна Зідана відоме не тільки футбольним фанатам, а й людям, далеким від футболу. Його тричі визнавали кращим футболістом світу (1998, 2000, 2003) й одного разу кращим футболістом Європи (1998), 2004-го УЄФА назвала його кращим футболістом за останні 50 років.

Завдяки вдалому результату в фіналі чемпіонату світу-2006, коли Зінедін грав востаннє, Франція почала мріяти про новий титул. Але матч, який мав стати завершальним у кар'єрі футболіста, закінчився прикрим фіналом... Попри це, Зідан став легендою футболу. А через десять років, у 2016-му, перемога «Реалу» в Лізі чемпіонів увінчала його тренерський дебют.

Книжка «Два життя Зідана» журналістів Жана Філіпа та Патріка Форта — це захоплива розповідь про яскраве життя видатного футболіста, починаючи з його дебюту в команді «Канн» до останніх матчів за збірну Франції, включаючи тренерську кар'єру, про складний шлях, що йому довелося пройти — від емоційного підлітка до людини, для якої футбол став сенсом усього життя.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у квітні 2021

 

Останні надходження

Дудар, Тамара Вікторівна
Тайсон Майк
Сегев Том
Остергольм Майкл
Кехейн Адам
Ріс Лоренс
Парамонов Андрей Федорович
Рікс Томас
Лі Стен
Робсон Девід
Скоропадский Павел Петрович
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання