Психологія людських спільнот

Лебон Ґустав

Психологія людських спільнот

2020

Лебон Ґ. Психологія людських спільнот [Текст]: [пер. з фр.] / Ґустав Лебон; за наук. ред. Г. Понеділка. - Львів: Львівська політехніка, 2020. - XXII, 203 с.: іл.

К4-30013

У книгу під загальною назвою ''Психологія людських спільнот'' увійшли праці ''Психологічні закони еволюції народів'' та ''Психологія натовпу'', які належать перу видатного французького соціолога, психолога та антрополога Ґустава Лебона. У цих творах вперше сформульовано основні засади нової галузі науки - соціальної психології. Книги написані зрозумілою і доступною для всіх категорій читачів мовою, основні положення підкріплено історичними фактами та численними прикладами.

Пропоновані увазі читача твори Ґ. Лебона будуть корисними студентам, фахівцям із психології, соціології, політології, громадським та державним діячам. Уважно ознайомившись із основними положеннями цих праць і критично переосмисливши їх, знайдемо-відповіді на багато актуальних і сьогодні питань, що допоможе краще розуміти приховані мотиви та цілі соціальних процесів, глибше осягнути об'єктивні закони, яким підпорядковані соціальні групи та спільноти різних рівнів та типів.

Підсобний фонд Загального читального залу
Надійшло у квітні 2021

 

Останні надходження

Шпорлюк Роман
Вааль Франс де
Коробейнікова Тетяна Іванівна
Букач Валерій Михайлович
Королович Оксана Васильевна
Леган Ірина Миколаївна
Багряна Анна Юріївна
Ульбінайте Дайва
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання