Криміналістичне забезпечення розслідування хуліганства, пов

Герасимчук Сергій Сергійович

Криміналістичне забезпечення розслідування хуліганства, пов'язаного з опором представникові влади або громадськості, який виконує обов'язки з охорони громадського порядку

2020

Герасимчук С. С. Криміналістичне забезпечення розслідування хуліганства, пов'язаного з опором представникові влади або громадськості, який виконує обов'язки з охорони громадського порядку [Текст]: монографія / С. С. Герасимчук, К. О. Чаплинський, М. М. Єфімов. - Херсон: Гельветика, 2020. - 237 с.: іл.

К3-66345

Монографію присвячено аналізу складного та багатоаспектного явища -розслідуванню хуліганства, пов'язаного з опором представникові влади або громадськості, який виконує обов'язки з охорони громадського порядку. У роботі, з урахуванням сучасного стану розвитку наук криміналістики та кримінального процесу, розглянуті особливості розслідування досліджуваної категорії кримінальних правопорушень.

Авторами розглядається структура криміналістичної характеристики хуліганства, а також надається докладний аналіз її структурних елементів та кореляційних зв'язків між ними. Значна увага зосереджена на висвітленні організаційно-тактичних особливостей проведення слідчих (розшукових) дій при розслідуванні визначеного кримінально-караного діяння. Крім того, викладено особливості використання спеціальних знань у зазначеній категорії кримінальних проваджень.

Для фахівців криміналістики, кримінального процесу, оперативно-розшукової діяльності, науковців інших юридичних спеціальностей, науково-педагогічного складу закладів вищої освіти, здобувачів, курсантів, слухачів та практичних співробітників правоохоронних органів.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у квітні 2021

 

Останні надходження

Диденко, Екатерина
Чалдині, Роберт Бено
Гокінґ, Стівен
Гілл, Наполеон
Риггз, Ренсом
Ратнер, Александр Григорьевич
Бондаренко, Александр Федорович
Карпенко, Євгенія Анатоліївна
Дуцяк, Ігор Зенонович
Коршиков Іван Іванович
Тупахіна Ольга Володимирівна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання