Психологічна реабілітація комбатантів при віддалених наслідках стресогенних впливів

Попелюшко Роман Павлович

Психологічна реабілітація комбатантів при віддалених наслідках стресогенних впливів

2020

Попелюшко Р. П. Психологічна реабілітація комбатантів при віддалених наслідках стресогенних впливів [Текст]: монографія / Р. П. Попелюшко; Нац. акад. пед. наук України, Ін-т психології ім. Г. С. Костюка. - Київ: Людмила, 2020. - 391 с.

К2-209426

Монографію присвячено теоретико-методологічному аналізу проблеми ефективності організації реабілітації комбатантів при віддалених наслідках стресогенних впливів. В монографії розглядаються ключові поняття, що висвітлюють проблему стресу та психологічну характеристику і класифікацію віддалених посттравматичних' стресових розладів; розкриваються психологічні особливості подолання віддалених наслідків ПТСР; висвітлено дезадаптивні прояви у комбатантів з віддаленими ПТСР; описані сучасні теоретико-практичні підходи до психологічної допомоги; обґрунтовано наукові принципи реабілітації комбатантів з віддаленими наслідками стресогенних впливів на засадах генетико-психолого-аксіологічного підходу.

У монографії представлені теоретико-емпіричні дані, які пропонують інноваційну розробку психологічного супроводу на засадах генетико-психолого-аксіологічного підходу, який спрямований на суттєві та якісні зміни в особистісному функціонуванні осіб, які переживають ознаки віддалених наслідків стресогенних впливів, отриманих внаслідок бойових дій в зоні АТО-ООС.

Монографія може становити інтерес для психологів, викладачів, студенті та аспірантів вищих навчальних закладів інших фахівців та осіб, які залучені та зацікавлені в психологічній реабілітації учасників АТО-ООС та членів їх сімей.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у квітні 2021

 

Останні надходження

Диденко, Екатерина
Чалдині, Роберт Бено
Гокінґ, Стівен
Гілл, Наполеон
Риггз, Ренсом
Ратнер, Александр Григорьевич
Бондаренко, Александр Федорович
Карпенко, Євгенія Анатоліївна
Дуцяк, Ігор Зенонович
Коршиков Іван Іванович
Тупахіна Ольга Володимирівна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання