Як хотіти й отримати все (але це неточно)

Лукинюк Тетяна

Як хотіти й отримати все (але це неточно)

2021

Лукинюк Т. Як хотіти й отримати все (але це неточно) [Текст] / Тетяна Лукинюк, Людмила Колб. - Київ: Віхола, 2021. - 313 с.

К2-209773

Коли ми чуємо історію успішної людини, то зазвичай захоплюємося красивою картинкою. Але аналізуючи далі, думаємо: а чим їй довелося пожертвувати заради свого успіху?

Авторка цієї книжки переконана: якщо доводиться чимось жертвувати, значить, щось точно йде не так. Тетяні вдалося побудувати успішну кар'єру керівниці міжнародної компанії. Крім того, вона викладає, виховує двох доньок, заснувала книжковий клуб. її робота не зупиняється після офіційного закінчення робочого дня, водночас Тетяна ніколи не «вимикає» дім, коли на роботі.

Кар'єра, родина, хобі, інші проекти—усе це можна поєднувати та встигати, якщо прийняти просте правило: балансу не існує, є лише персональний вибір на користь тих чи інших речей, які ви вважаєте сенсом свого життя просто зараз.

Ця книжка про те, як відсікти зайве і знайти саме свій шлях. Адже насамперед від нас залежить, як ми проживемо власне життя. Це може трохи лякати, оскільки передбачає повну відповідальність за свої дії, але це відправна точка для будь-яких звершень.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у травні 2021

 

Останні надходження

Гринева Анастасия Юрьевна
Александер Крістофер
Омельяненко Виктор Иванович
Игнатенко Леонид Александрович
Кассані Мія
Бороденко Олена Анатоліївна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання