Японське академічне мовлення : теорія і практика

Асадчих, Оксана Василівна

Японське академічне мовлення : теорія і практика

2020

Асадчих, Оксана Василівна. Японське академічне мовлення : теорія і практика [Текст] : монографія / Оксана Асадчих, Вікторія Філонова ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - Київ : Вид. Дім Дмитра Бураго, 2020. - 307 с. : табл. - ISBN 978-966-489-527-6

К2-210298

Монографію адресовано студентам-філологам та викладачам східних мов. Їі мета – розкрити питання теорії та практики навчання японського академічного мовлення у ЗВО України, ознайомити з головними компонентами теорії навчання японського академічного мовлення і на цій основі навчити використовувати теоретичні знання для вирішення практичних завдань викладання та навчання японського академічного мовлення, виявити сучасні тенденції в навчанні японської мови як у нашій країні, так і за її межами, допомогти зрозуміти специфіку формування компетентності японського академічного мовлення в процесі навчання японської мови у магістратурі ЗВО.
Наведено концепцію інтегративної за змістом і методами системи навчання японського академічного мовлення у вищій школі. Подано результати впровадження інтегративної системи навчання японського академічного мовлення у магістратурі.
Монографія зацікавить фахівців у галузі лінгводидактики вищої школи, педагогів-практиків, усіх тих, хто цікавиться проблемою навчання японської мови студентів мовних спеціальностей.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у липні 2021

 

Останні надходження

Галушка Андрей Анатольевич
Говард Аннабель
Тевіс Волтер
Клейнман Пол
Фельдман Барретт Ліза
Бок Петра
Гокінґ Стівен
Мустафін Олексій Рафаїлович
Залесский, Вячеслав Николаевич
Чміль, Ганна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання