Смартфон и планшет для тех, кому за...

Смартфон и планшет для тех, кому за...

2021

Смартфон и планшет для тех, кому за... [Текст]: новые приложения и онлайн услуги: [пособие] / [Сергей Зелинский, Андрей Андрейченко, Олег Зинченко]. - Харьков: Книжный клуб ''Клуб семейного досуга'', 2021. - 397 с.: ил.

К3-66699

Сплатити рахунки за комуналку, перевести гроші з картки на картку, сконтактувати по відеозв'язку, купити товари в онлайн-магазині, замовити доставку з аптеки або супермаркету — за наявності смартфона можна все і навіть більше. І найголовніше, не виходячи з дому.

Десятки доступних і безкоштовних мобільних додатків полегшують життя і роблять його комфортнішим. їх опанування марно вважається фантастично складним. Якщо вам «трохи за...» і ви соромитеся звернутися до дітей або внуків, ця книжка — найкращий помічник. У зрозумілій і доступній формі тут представлений матеріал, який відкриє широкі можливості для роботи зі смартфонами і планшетами.

Оплатить счета за коммуналку, перевести деньги с карты на карту, созвониться по видеосвязи, купить товары в онлайн-магазине, заказать доставку из аптеки или супермаркета — при наличии смартфона можно все и даже больше. И самое главное, не выходя из дома.

Десятки доступных и бесплатных мобильных приложений облегчают жизнь и делают ее комфортнее. Но их освоение напрасно считается фантастически сложным. Если вам «немного за...» и вы стесняетесь обратиться к детям или внукам, эта книга — лучший помощник. В понятной и доступной форме здесь представлен материал, который откроет широкие возможности для работы со смартфонами и планшетами.

Підсобний фонд Загального читального залу
Надійшло у липні 2021

 

Останні надходження

Самойленко, Григорій Васильович
Левин, Питер
Людвіґ, Петр
Drozd, O. Yu.
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання