Невідомий ХТЗ : історичний фотолітопис

Кривоконь, Олександр Григорович

Невідомий ХТЗ : історичний фотолітопис

2021

Кривоконь, Олександр Григорович.
Невідомий ХТЗ : історичний фотолітопис [Текст] : [90 років : 1931-2021] / О. Кривоконь, З. Забєлишинський. - Харків : Золоті сторінки, 2021. - 78 с. : іл. - ISBN 978-966-400-556-9

К3-66963

У 2021 році Харківському тракторному заводу 90 років!
На честь цієї події Олександр Кривоконь та Зіновій Забєлишинський підготували до випуску історичний фотолітопис, який містить фотографічні матеріали з особистих архівів провідних конструкторів ХТЗ впродовж всього періоду його існування ХТЗ.

Олександр Кривоконь так розкриває основну ідею книги:
“Особлива родзинка цього альбому полягає в тому, що в ньому представлені також розробки та напрацювання, котрі не знайшли втілення у серійному виробництві, та, ба, навіть залишилися невідомими широкому загалу. Відтак, видання можна розглядати і як такий собі «лист із минулого», послання прийдешнім поколінням, нагоду поділитися творчими ідеями, розробками, котрі, можливо, випереджували свій час або не відповідали суспільним, ідеологічним чи соціально-економічним запитам.”
У книзі зібрано фото понад 120 моделей тракторів розробки Харківського тракторного заводу, більшість з яких не було запущено у серійне виробництво.

Фонд відділу «Україніка» ім. Т.Г.Шевченка
Надійшло у жовтні 2021

 

Останні надходження

Шпорлюк Роман
Вааль Франс де
Коробейнікова Тетяна Іванівна
Букач Валерій Михайлович
Королович Оксана Васильевна
Леган Ірина Миколаївна
Багряна Анна Юріївна
Ульбінайте Дайва
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання