10 уроків для світу після пандемії

Закарія Фарід

10 уроків для світу після пандемії

2021

Закарія Ф. 10 уроків для світу після пандемії [Текст] / Фарід Закарія; пер. з англ. Анна Марховська та Орина Ємельянова. - Київ: Наш формат, 2021. - 261, [1] с.

К3-67074

Пандемічний світ формується на наших очах. Але яким буде майбутнє після Covid-19? Експерт CNN і політичний аналітик Фарід Закарія показує політичні, соціальні, технологічні та економічні наслідки, на подолання яких можуть піти роки. Він описує їх у формі 10 уроків, що охоплюють різні теми: від природних і біологічних ризиків до зростання «цифрового життя» й появи полярного порядку у світі.

У цій книжці переплелися демократичні й авторитарні реакції на пандемію, міжнародна співпраця і принцип «кожна країна відповідає за себе», примирення й можливість другої холодної війни, жорстка ізоляція і публічні насмішки над заходами безпеки, далекоглядність одних урядовців і невігластво інших. А ще в ній багато паралелей з історії, сфери міжнародних відносин, біології, медицини й соціології. Вони допомагають зрозуміти сучасний світ і підготуватися до пост-пандемічних реалій.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у листопаді 2021

 

Останні надходження

Журба Панас
Хомуленко Борис Владиславович
Таукешева Тетяна Дауледкіріївна
Куценко Анатолий Николаевич
Шпорлюк Роман
Вааль Франс де
Коробейнікова Тетяна Іванівна
Букач Валерій Михайлович
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання