Ліна Костенко : я все, що я люблю... Роман без брехні, або Сповідь редактора книжки віршів та поем Ліни Костенко "Неповторність"

Шугай, Олександер Володимирович

Ліна Костенко : я все, що я люблю... Роман без брехні, або Сповідь редактора книжки віршів та поем Ліни Костенко "Неповторність"

2021

Шугай, Олександер Володимирович.
Ліна Костенко : я все, що я люблю... Роман без брехні, або Сповідь редактора книжки віршів та поем Ліни Костенко "Неповторність" [Текст] / Олександер Шугай. - 2-ге вид., допов. - Київ : Дніпро, 2021. - 644, [2] с., [5] арк. іл. - Назва паліт. : Ліна Костенко : я все, що я люблю.. - ISBN 978-966-578-332-9

К3-67201

На цікавій документальній основі, з переконливими реальними фактами і в оригінальній, художньо поданій гостросюжетній формі тут ідеться про те, як в епоху тоталітаризму доводилося потерпати не тільки письменнику, а й редактору видавництва.
Викрито зло радянського часу — цензуру. Книга неодмінно стане в пригоді як історикам, так і студентській молоді різних уподобань, широкому колу читачів, особливо ж тим, хто хоче більше знати про наше гірке й героїчне минуле.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у грудні 2021

 

Останні надходження

Паласюк, Галина Богданівна
Кияновська, Любов Олександрівна
Дзюба, Іван
Алчевський, Григорій Олексійович
Плющ, Леонід
Мацко, Ірина Олександрівна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання