Ігор Сікорський. Людина, яка здійснила мрію

Укладач та комп'ютерний набір Г. В. Прохорова

Редактор О. О. Кучеренко

Дизайн Г. В. Прохорова

Виставку підготовлено у 2019 р.

У 2019 році у прихильників авіації всього світу є два привода для вшанування Ігоря Івановича Сікорського. Нещодавно, 25 січня, виповнилося 105 років з того дня, коли він на своєму літаку «Илья Муромец» встановив одразу 14 світових рекордів, а 25 травня (6 червня) відзначатиметься 130-річчя від дня народження самого авіаконструктора.

Ігор Іванович Сікорський – геніальний авіаконструктор, який народився на території сучасної України, але жив та творив далеко за її межами – у Сполучених Штатах Америки. Йому належать ідеї розробки унікальних на той час літальних апаратів, які активно використовуються дотепер. Завдяки йому такий літальний апарат як гелікоптер став для всіх нас звичним та повсякденним атрибутом прогресу. Проте, попри велике значення цього авіаконструктора, в Україні, де він народився, його майже не згадували. Лише нещодавно його іменем заслужено назвали один із провідних вишів країни – Київський політехнічний інститут, а до назви Міжнародного аеропорту «Київ» додали вагому приставку – «імені Ігоря Сікорського».

Ця виставка ще раз нагадує землякам про винахідницький геній співвітчизника та розповісти про деякі сторінки його життя.

 
 Відділ науково-інформаційного забезпечення інноваційних процесів

 


Виставки, які можуть Вас зацікавити

Йосип Тимченко - винахідник першого кіноапарату
Історичний шлях національного патенту
Стандартизація – основа якості
Іван Пулюй: життя в ім'я науки
Володар вогню та металу
З історії патентних фондів

Назад до переліку виставок