Харківська державна наукова бібліотека ім В.Г.Короленка щиро вдячна громадським організаціям та установам, авторам, читачам за подаровані книги. Завдяки їм поповнюється і збагачується фонд нашої бібліотеки.

2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004

Дарувальники 2018

ХДНБ ім В.Г. Короленка щиро вдячна Роман Геллер

 Роман Геллер

Бібліотека щиро дякує РОМАНУ ГЕЛЛЕРУ, який передав до фонду бібліотеки 2 книги, надруковані у Німеччині:

1. Геллер Р. Париж их помнит ( Биографический справочник - путеводитель по мемориальным доскам соотечественникам). – Ганновер, 2014. – 320 с.

Це видання містить інформацію про 40 видатних особистостей, яким присвячені меморіальні дошки Парижу і його околиць: Миколі Гоголю, Сергію Дягілеву, Анні Павловій, Марку Шагалу та ін.

2. Образы Парижа в стихах французских и русских поэтов: Сборник // Сост. Роман Геллер. – Ганновер, 2016. – 292 с.

У збірнику, упорядником якого є Роман Геллер, крім віршів та біографічних відомостей про 33-х французьських та 33-х російських поетів XIV-XX ст., заслуговують на увагу розділи «Достопримечательности Парижа, упомянутые в стихах» та «Сведения о людях, упомянутых в стихах, примечаниях и описании достопримечательностей».

 

ХДНБ ім В.Г. Короленка щиро вдячна Олег Вікторович Омельяненко

 Олег Вікторович Омельяненко,
історик

Харківська державна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка висловлює щиру вдячність історику Олегу Вікторовичу Омельяненку за передачу до її фондів цінних друкованих видань:
Shakespeare, W. The plays. – London, T. 2-9, 11. – 1809;
Correspondance de Napoleon I. – Paris, T. 33. – 1870.

 

ХДНБ ім В.Г. Короленка щиро вдячна Ніна Михайлівна Березюк

 Ніна Михайлівна Березюк,
ветеран бібліотечної справи Харківщини, лауреат премії ім. К. І. Рубинського

Колектив ХДНБ імені В. Г. Короленка висловлює щиру подяку науковцю, ветерану бібліотечної справи Харківщини та лауреату премії ім. К. І. Рубинського Ніні Михайлівні Березюк за подароване видання з автографом, яке поповнить фонд кабінету бібліотекознавства імені Л. Б. Хавкіної:

Березюк, Н. М. Вчений і бібліографія (XIX–середина ХХ століття). Нариси. Бібліографія бібліографії [Електронний ресурс] : [зб. біобібліогр. нарисів] / Н. М. Березюк; Центр. наук. б-ка Харків. нац. ун-ту ім. В. Н. Каразіна. – Електрон. дані. – Харків: ХНУ ім. В. Н. Каразіна, 2018. – 205 с. – 1 електрон. опт. диск (CD-ROM). – Систем. вимоги: Windows 2000 та вище ; Adobe Acrobat Reader ; pdf формат. – Назва з етикетки диска. – (Видатні постаті в історії Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна).

 

ХДНБ ім В.Г. Короленка щиро вдячна Олександр Євграфович Петренко

 Олександр Євграфович Петренко,
науковець, краєзнавець, праправнук поета Михайла Петренка, засновник дослідницького генеалогічно-літературного проекту «Ідентифікація Петренків»

Колектив бібліотеки щиро вдячний Олександру Євграфовичу Петренку за щедрий дарунок: книги, видані в 2015–2017 рр. у межах проекту «Ідентифікація Петренків», листівки, ювілейний конверт та ювілейну монету, присвячені цьому видатному українському поету-романтику. У подарованих книгах читачі можуть знайти як твори Поета, так і критичні матеріали про нього, добірки публікацій з видань ХІХ ст., бібліографію, а також переклади мовами світу його найвідомішого пісенного шедевру «Дивлюсь я на небо…».

 

ХДНБ ім. В.Г.Короленка висловлює вдячність

усім державним та громадським організаціям, установам, вищим навчальним закладам, авторам, читачам, видавництвам та митцям за різноманітні подарунки, що поповнюють фонд бібліотеки, розширюють ії технологічну базу, та прикрашають витворами мистецтва.