Винахідники Харкова – читачі Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка
Бондаренко Іван Валерійович

 

Бондаренко Іван Валерійович

Бондаренко Іван Валерійович

аспірант кафедри «Машини і апарати хімічних виробництв» Донецького національного технічного університету. Автор двох науково-популярних книг

Молода і талановита людина з великим потенціалом, натхненням та жагою до наукових відкриттів та винаходів. Долаючи труднощі зі станом свого фізичного здоров’я, він з юних років займається творчістю, пише вірші та пісні, опановує нові галузі знання. Його приклад може стати взірцем для кожного з нас.

Іван Валерійович народився 07.06.1988 року. У 2012 р. закінчив Донецький національний технічний університет за фахом «Екологія та охорона навколишнього середовища». Тема його дипломної роботи «Аналіз формування та модернізація структури екологічних поселень».

З 01.12.2012 р. І. В. Бондаренко є аспірантом кафедри «Машини і апарати хімічних виробництв» Донецького національного технічного університету. Він працює над дисертацією за темою: «Наукове обгрунтування технічного забезпечення систем поводження з відходами в умовах екопоселень Донбасу». Має понад 20 наукових публікацій у збірниках наукових праць і конференцій, у тому числі чотири наукові статті у виданнях, рекомендованих Вищою атестаційною комісією України.

Іван Бондаренко активно займається винахідницькою діяльністю та популяризацією технічної творчості. Він є власником семи патентів на винаходи та корисні моделі України та Російської Федерації, а також станом на 01.01.2015 р. ним були подані дві заявки на отримання патентів України. Іван Валерійович – самостійний автор заявок і патентів на об’єкти промислової власності, без співавторства.

Молодий науковець також є автором двох науково-популярних книг, рекомендованих до використання у навчальному процесі як додаткова література з дисциплін «Інженерна творчість», «Інноватика», «Енергозбереження».

Він – багаторазовий переможець регіональних та всеукраїнських конкурсів наукових робіт та винаходів, степендіант «Степендійної програми імені Івана Пулюя» (м. Київ), має подяки від Харківської обласної ради товариства винахідників і раціоналізаторів за сприяння науково-технічному розвитку. Іван Бондаренко – автор і координатор проектів: «Відкрита міжрегіональна виставка винахідницького мистецтва ''Don.tech.fest''», яка проходила у ДонНТУ м. Донецьк (01.03.2014 р.) та «Відкрита міжрегіональна виставка-конференція винахідницького мистецтва ''Ukr.Tech.Fest''», яка була організована на базі Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка у м. Харків (20-21 травня 2015 р.).

Він є активістом та прес-секретарем громадської ініціативної групи «ДонНТУ – український вуз» з вересня 2014 р. по травень 2015 р., а також членом громадської ініціативної групи з евакуації Донецького національного технічного університету із зони озброєного конфлікту на Схід України та нормалізації роботи вузу.


Галузь: Екологія

Інформація підготовлена у 2015 році

 

Патенти Бондаренко Іван Валерійович Патенти Бондаренко Іван Валерійович Патенти Бондаренко Іван Валерійович Патенти Бондаренко Іван Валерійович Патенти Бондаренко Іван Валерійович Патенти Бондаренко Іван Валерійович
Патенти Бондаренко Іван Валерійович Патенти Бондаренко Іван Валерійович Патенти Бондаренко Іван Валерійович Патенти Бондаренко Іван Валерійович Патенти Бондаренко Іван Валерійович Патенти Бондаренко Іван Валерійович

 

Додаткові сервіси для пошуку


Пошук

Знайти за прізвищем, ім'ям та по батькові

Відділ науково-інформаційного забезпечення інноваційних процесів

   E-mail:
vip_otl@ukr.net

Медицина та біологія

  Голобородько Микола Костянтинович
доктор медичних наук, професор відділення політравми і шоку Інституту загальної і невідкладної хірургії АМНУ (м. Харків) головний науковий співробітник відділення політравми і шоку Інституту загальної і невідкладної хірургії АМНУ (м. Харків), доктор медичних наук, професор, член Австрійського товариства хірургів, нагороджений відзнакою «Винахідник СРСР», орденом «Знак Пошани». Відмінник охорон...

Тематичні події

Відділ науково-інформаційного забезпечення інноваційних процесів

Тимчасово нема даних