ЗамовленняЯк користуватися? Правила користуванняКонтакти

Пошук за № Замовлення

 

Після відправки запитання до нашої служби Вам цей номер був повідомлений

Служба електронної доставки документів (ЕДД): Як користуватися ?

Перед початком користування Службою ЕДД, будь-ласка, ознайомтесь з Правилами користування.

 

  Для користування on-line Службою електронної доставки документів Вам потрібно мати e-mail.

  На сторінці «Замовлення» можна:

 • зареєструватися у Службі, що значно прискорить виконання замовлення,
 • або, якщо Ви вже є користувачем Служби, перейти на вкладку «я зареєстрований користувач» та ввести свій логін і пароль, щоб мати можливість створювати нові замовлення
 •   Реєстрація у Службі електронної доставки документів можлива як для індивідуальних користувачів, так і для колективних користувачів-бібліотек.

  ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Одержані з бібліотеки електронні копії видань дозволяється використовувати лише з науковою метою або освітянською. Забороняється тиражувати одержані копії, відтворювати їх у будь-якій іншій формі, крім одноразового віддрукування електронного файла, передавати копії (на будь-якій підставі) іншим особам чи організаціям.

  Створюємо замовлення

  Точно та повно заповнене «Замовлення» пришвидшить його виконання.

    Будь ласка, уважно заповнюйте усі поля у формі «Замовлення» на сайті.

    Після того, як Ви натискаєте на сайті на кнопку «Відправити на обробку», якщо всі відмічені зіркою поля заповнені, автоматично відкриється вікно з ВАШИМ ІНДИВІДУАЛЬНІМ НОМЕРОМ ЗАМОВЛЕННЯ. Занотуйте його, будь-ласка!

    Після того, як Ваше замовлення потрапляє до бази замовлень Служби ЕДД розпочинається робота. На Ваш e-mail відправляється відповідь про отримання Вашого замовлення.

  Якщо Ви не бачите листа протягом кількох днів, перевірте папку «СПАМ», лист може потрапити туди автоматично (залежить від внутрішніх скриптів почтових серверів).

    Також хід виконання робіт можна відстежувати на сайті. На сторінці Служби ЕДД в автономному блоці «Пошук за № замовлення» Ви маєте можливість самостійно відстежувати хід виконання замовлення.

  Оплата замовлення

  Служба ЕДД працює на платній основі!

    Оплата може бути проведена готівкою (через касу Бібліотеки) або безготівковим розрахунком (перерахування оплати на розрахунковий рахунок Бібліотеки).

    У платіжному дорученні у графі «Призначення платежу…» слід зазначити «на обслуговування з електронної доставки документів (ЕДД)».

    Одержавши замовлення та перевіривши у фонді наявність необхідного документа, служба ЕДД направляє замовнику на вказаний e-mail повідомлення щодо можливості виконання замовлення та його вартості.

  Не забувайте перевіряти папку «СПАМ»!

    Замовник має підтвердити своє замовлення чи анулювати його за телефоном або через відповідь у e-mail листі протягом семи днів з дня отримання повідомлення про вартість замовлення.

    Якщо Служба не отримує підтвердження та оплату замовлення робота припиняється.

  За додатковою інформацією звертатися:

  Туркот Галина Олександрівна
  Зав. відділом міжбібліотечного абонемента та електронної доставки документів
  пн-пт 9:00 - 18:00
  сб-нд вихідний

    (057) 731-11-01, (097) 388-60-66
    mbaiedd@gmail.com