ХОВ УБА Новини та подіїКонференціїПроектиКонкурсиВакансіїWEB ресурсиКонтакти

Харківське обласне відділення УБА запрошує вас взяти участь у наповненні нашої сторінки!
Надсилайте інформацію про заходи, що у найближчий час будуть відбуватись у вашій бібліотеці, на адресу how.uba2011@gmail.com , how.uba.proekt@gmail.com

Новини та події

 

Останнє оновлення: 09/09/2019

Харківське обласне відділення (філія) ВГО ''Українська бібліотечна асоціація''
Конференції

Короленківські читання 2019 «Бібліотеки, архіви, музеї: конвергентна цифрова комунікація, крос-медійність, клієнт-орієнтованість»

 

Запрошуємо взяти участь у ХХІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Короленківські читання 2019» за темою «Бібліотеки, архіви, музеї: конвергентна цифрова комунікація, крос-медійність, клієнт-орієнтованість», що відбудеться 24 жовтня 2019 р. у Харківській державній науковій бібліотеці імені В. Г. Короленка

Напрямки роботи
Напрям 1
Бібліотеки, архіви, музеї: цифровізація, крос-медійність, клієнт-орієнтованість
• Конвергентні проекти;
• Крос-медійні платформи;
• Сервіси дистанційного обслуговування в бібліотеках, архівах, музеях;
• Соціальні медіа як платформи для залучення користувачів;
• Веб-журналістика: кросмедійний формат;
• Інтегровані цифрові ресурси;
• Персоналізація обслуговування: інструменти і технології;
• Інтерактивність бібліотечних ресурсів;
• Клієнтоорієнтованість і сервіс бібліотек, архівів, музеїв;
• Конвергенція форматів професійного розвитку;
• Електронне навчання (e-learning) в діяльності бібліотек, архівів, музеїв
Напрям 2
• Фонд документ них пам’яток у бібліотеці, архіві, музеї: традиційні та інноваційні шляхи формування, збереження та розкриття:
• Проблеми нормативно-правового та технологічного забезпечення роботи з документними пам’ятками у бібліотеці, архіві, музеї;
• Спеціалізація роботи з обслуговування користувачів пам’ятками писемності та друку;
• Експертиза документних пам’яток у бібліотеці, архіві, музеї, менеджмент;
• Формування та опис колекцій документних пам’яток різних видів;
• Архівні пам’ятки, колекції та фонди у науковій бібліотеці;
• Традиційні та інноваційні шляхи збереження та розкриття;
• Заходи з оцифрування документних пам’яток: національні та регіональні пріоритети;
• Фонди та колекції документних пам’яток в ектронному просторі на сайтах бібліотек, архівів, музеїв


Також в межах конференції відбудеться майстер-клас «Організація і просування крос-медійних проєктів» .Тренер: Марина Іванівна Женченко, редактор, видавець, доктор наук із соціальних комунікацій, доцент, доцент кафедри видавничої справи та редагування Київського національного університету імені Т. Шевченка.

Зареєструватись на майстер-клас: https://forms.gle/jsN4Eh8yqMe2sASUA25 жовтня 2019 р. у межах проєкту «Бібліотечний туризм» відбудуться безкоштовні екскурсії.

Ми відвідаємо:
- логістичний центр корпорації «Ранок»;
- Наукову бібліотеку Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого;
- Наукову бібліотеку Національного медичного університету України.

Записатись на екскурсії: https://forms.gle/32ss69eCQGQ3cyAG7

Детальніше за лінком

«Бібліотека і-покоління: виклики, проекції, очікування» засіданні круглого столу

 

Запрошуємо колег взяти участь у засіданні круглого столу (round-table) «Бібліотека і-покоління: виклики, проекції, очікування», який планується провести 17 жовтня 2019 р. на базі Науково-технічної бібліотеки Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка

Бібліотеки та музеї в сучасному освітньому і соціокультурному середовищі: збереження традицій та перспективи розвитку міжнародна науково-практична конференція

 

Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції в Мінську (Республіка Білорусь) за темою «Бібліотеки та музеї в сучасному освітньому і соціокультурному середовищі: збереження традицій та перспективи розвитку», що відбудеться 24 - 26 вересня 2019 р.
Для участі в конференції необхідно до 20 квітня 2019 р. повідомити організаційному комітетові формат участі (очно / заочно, доповідач / слухач / гість конференції), тему виступу, необхідність офіційного запрошення

Детальніше за лінком

X Львівський міжнародний бібліотечний форум

 

У межах 26-го BOOKFORUM відбудеться X Львівський міжнародний бібліотечний форум (18-21 вересня 2019 р.), організований Українською бібліотечною асоціацією. Цьогорічна тема Бібліотечного форуму: «Нова бібліотека – відповідальність кожного».

Детальніше за лінком

«Digital-технології для роботи з користувачами» семінар для членів УБА

 

Українська бібліотечна асоціація спільно з Goethe-Institut в Україні 20 червня 2019 р. проведе семінар для членів УБА на тему «Digital-технології для роботи з користувачами».

Семінар відбудеться з 10.00 до 12.30 у семінарській кімнаті Goethe-Institut в Україні (м. Київ, вул. Волоська, 12/4).

Детальніше за лінком

«Сучасні сервіси для створення презентацій» семінар

 

Українська бібліотечна асоціація спільно з Goethe-Institut в Україні 18 квітня 2019 р. проведе семінар для членів УБА на тему «Сучасні сервіси для створення презентацій».
На семінарі розглядатимуться такі питання:
- презентації як інструмент формування іміджу сучасної бібліотеки
- особливості підготовки презентації для публічного виступу та загальної презентації бібліотеки
- огляд сервісів для створення презентацій
- критерії якісної презентації

Детальніше за лінком

ІV Міжнародний форум молодих бібліотекарів УБА

 

Запрошуємо взяти участь у ІV Міжнародному форумі молодих бібліотекарів УБА, який відбудеться 11-12 квітня 2019 р. у м. Харків на базі навчально-бібліотечного комплексу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Організатор, традиційно, Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації.

Партнерами виступили Наукова бібліотека НЮУ ім. Ярослава Мудрого та Харківське обласне відділення УБА.
Тема Форуму – «БІБЛІОТЕКА: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ».
Основні напрями роботи #younglibforum2019:
• Технології (віртуальна реальність, штучний інтелект, кібербезпека)
• Грамотність (цифрова грамотність, медіаграмотність, інформаційна грамотність, Data Literacy)
• Промоція (event-менеджмент, бібліотечний маркетинг, промоція книг, підтримка читання)
Реєстрація учасників - за посиланням https://goo.gl/forms/0Fyc7LjeoaMulGie2. До 1 березня 2019 р. триває набір учасників Форуму із доповіддю, до 11 березня - реєстрація для учасників без доповіді.

Детальніше за лінком

Звітно-виборна конференція ХОВ УБА

 

Звітно-виборна конференція відбулась. До участі у конференції долучилось близько 100 фахівців провідних бібліотек Харкова.
У ході конференції заслухали про роботу ХОВ УБА у період з 2014 по 2019 рр., який представила голова відділення, директор Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка Валентина Дмитрівна Ракитянська) та звіт Ревізійної комісії, який надала Лариса Петрівна Семененко, директор Науково-технічної бібліотеки Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

У роботі звітно-виборної конференції взяла участь Президент ВГО Українська бібліотечна асоціація Оксана Миколаївна Бруй, яка представила доповідь «Спроможне регіональне відділення як основа реалізації Стратегії Української бібліотечної асоціації».
Новим Головою Президії ХОВ УБА було обрано Людмилу Володимирівну Глазунову, заступника директора ХДНБ ім. В.Г. Корленка з наукової роботи, кандидата наук з соціальних комунікацій
Члени Президії:
Наталя Іванівна Шостко, директор ХОУНБ
Ірина Казимирівна Журавльова, директор ЦНБ ХНУ В.Н. Каразіна
Алла Анатоліївна Соляник, декан факультету соціальних комунікацій, доктор педагогічних наук, професор
Світлана Іванівна Передерій, директор ЦМБ ім. В.Г. Бєлинського
Антоніна Анатоліївна Тіщенко, провідний бібліотекар ХДНБ ім. В.Г. Короленка
Марія Сергіївна Медведська, заступник директора ХОБЮ
Наталія Леонідівна Бєлих, завідуюча бібліотекою ''Спеціалізованого навчально-виховного комплексу І-ІІ ступенів №2'', керівник методичного об'єднання
До ревізійної комісії увійшли:
Лариса Петрівна Семененко, директор НБ ХТУ ''ХПІ''
Роман Анатолійович Драган, заступник директора ХОБД з загальних питань.
Бажаємо членам Президії плідної праці та задоволення від її результатів

«Українська бібліотечна асоціація – нове лідерство»

 

22-23 листопада 2018 р. у м. Києві відбулась звітно-виборна Конференція УБА «Українська бібліотечна асоціація – нове лідерство». У конференції взяли участь представники ХОВ УБА з Харківської обласної бібліотеки для дітей, Центральна наукова бібліотека Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.
На урочистій церемонії відбулось вручення нагород і відзнак УБА. Грамотою Української бібліотечної асоціації нагородили ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей» за створення безпечного бібліотечного простору для дітей, а почесною відзнакою УБА у 2018 р. за відданість бібліотечній справі – Гонтаренко Лілія Дмитрівна, бібліотекар І категорії відділу науково-інформаційного забезпечення інноваційних процесів Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка

Детальніше за лінком

П'ята регіональна школа бібліотечного журналіста

 

З 27 по 30 листопада 2018 р. на базі Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка (провулок Короленка, 18, м. Харків) і наукової бібліотеки Харківського національного медичного університету (проспект Науки 4, м. Харків), за підтримки ХОВ УБА відбулась П’ята регіональна школа бібліотечного журналіста. У програмі передбачено було: знайомство з тенденціями у нових медіа та можливостями їх застосування у бібліотечній діяльності, розглядались соціальні медіа, сервіси для створення медійного контенту. Учасники школи застосували набуті знання та навички для створення подкастів, лонгрідів, електронних газет. Навчання проходило у формі тренінгів, воркшопів, майстер-класів від досвідчених бібліотечних та професійних журналістів.
У межах проекту «Бібліотечний туризм» учасників долучились до екскурсій містом, ХДНБ ім. В. Г. Короленка, оновленим інформаційно-бібліотечним простором наукової бібліотеки Харківського національного медичного університету, музеєм історії та музеєм анатомії людини Харківського національного медичного університету. Слухачі опанували експрес-курс від студентів ХНМУ «Основи невідкладної до медичної допомоги постраждалим».
Учасниками Школи стали фахівці публічних бібліотек та ЗВО м. Харкова, Полтави, Вінниці

Детальніше за лінком

«Бібліотека в цифровому середовищі. Електронна бібліографія» дистанційний курс

 

Запрошуємо підвищувати професійну компетентність на дистанційних курсах від ДА ВГ «Основа», Харківська державна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка, що проходитимуть за підтримки ХОВ УБА.
Курси розпочнуться 26 листопада і триватимуть до 15 грудня 2018 року.

Ви зможете:
• знайомитися з текстами лекцій у робочий та у вільний час;
• слухати записи вебінарів у зручний для вас час;
• завантажувати презентації та додаткові матеріали;
• ставити питання куратору дистанційного курсу;
• закріпити отримані знання на практиці (виконати «домашні» завдання);
• поспілкуватися колегами на форумі, поділитися власними думками та досвідом роботи.

Тривалість: два тижні + тиждень на завершення робіт.
Платформа: MOODLE
Вартість: 400 грн.

«Я — громадянський журналіст» Третій всеукраїнський форум

 

Медіагрупа Накипело за підтримки Академії Deutsche Welle запрошують долучитись до Третього всеукраїнського форуму «Я — громадянський журналіст».
У заході передбачено: 100 громадянських журналістів + ​​20 медіаекспертів + ​​дискусії, лекції, майстер-класи та вечірня культурна програма = два з половиною ефективних дні.
Щоб долучитись необхідно заповнити реєстраційну форму та чекати запрошення. Участь у Форумі безкоштовна. Організатори забезпечуємо безкоштовне проживання в Харкові, але не компенсуємо приїзд у місто.
Реєстраційна форма тут:
https://goo.gl/fdJ7ft
Програма:
https://goo.gl/3uhPgB

Бібліотека університету і науковець у контексті інтеграції до світового наукового інформаційного простору міжнародна науково-практична конференція у ХДУХТ

 

Запрошуємо узяти участь у роботі Секції № 18 «Бібліотека університету і науковець у контексті інтеграції до світового наукового інформаційного простору» Міжнародної науково-практичної конференції «Розвиток харчових виробництв, ресторанного та готельного господарстві торгівлі: проблеми, перспективи, ефективність», присвяченої 80-річчю з дня народження ректора університету(1988–1991 рр.) , д-ра техн. наук, професора, члена-кореспондента ВАСГНІЛ Бєляєва Михайла Івановича

Конференція відбудеться у Харківському державному університеті харчування та торгівлі 9 листопада 2018р.
Тези подаються до 31.08.2018 р.

Детальніше за лінком

Будь медіаграмотним – досить ковтати фейки! семінар

 

Запрошуємо на семінар від УБА та Goethe-Institut Ukraine «Будь медіаграмотним – досить ковтати фейки!».
Семінар відбудеться 15 листопада

Детальніше за лінком

Короленківські читання 2018 «Бібліотеки, архіви, музеї як центри освіти та саморозвитку особистості»

 

Реєстрацію відкрито

Детальніше за лінком

Серія вебінарів від компанії Clarivate Analytics

 

Вебінари починаються о 16:15, вони безкоштовні, можна прослухати всі (реєструватися на кожен окремо) або лише той що більше зацікавив тривалість до 1 години, українською мовою, необхідна попередня реєстрація.

Детальніше за лінком

БІБЛІОТЕКИ І СУСПІЛЬСТВО: РУХ У ЧАСІ ТА ПРОСТОРІ ІIІ науково-практична інтернет-конференція

 

Запрошуємо взяти участь у ІIІ науково-практичній інтернет-конференції «БІБЛІОТЕКИ І СУСПІЛЬСТВО: РУХ У ЧАСІ ТА ПРОСТОРІ», яка відбудеться 22-29 жовтня 2018 року.
Реєструйтесь, заповнюйте анкету учасника, надсилайте статті.

Детальніше за лінком

Робота з базою даних Scopus тренінг

 

Запрошуємо долучитись до тренінгу по роботі з базою даних Scopus, який відбудеться 19.10.2018 в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна (Центральна наукова бібліотека, читальний зал № 6, 8-й поверх).
Тренінг розпочнеться о 15-00 та триватиме до 16-30.
Проводить Сергій Назаровець, тренер Elsevier

Детальніше за лінком

Креативність класики: сучасна бібліотека очима молодих
бібліотекарів Міжнародна наукова конференція

 

Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Креативність класики: сучасна бібліотека очима молодих
бібліотекарів», яку планується провести 26–27 вересня 2018 року. До участі у конференції запрошуються бібліотекарі, викладачі, фахівці вищих закладів освіти, школярі старших класів, студенти, аспіранти, молоді вчені, які зацікавлені тематикою конференції

Детальніше за лінком

IX Львівський міжнародний бібліотечний форум

 

19-22 вересня у межах 25-го Міжнародного книжкового «Форуму видавців у Львові» відбудеться IX Львівський міжнародний бібліотечний форум. Запрошуємо приєднуватись

Детальніше за лінком

Серія вебінарів від Clarivate Anallytics

 

Заходи безкоштовні, потребують попередньої реєстрації на кожен обраний за відповідними посиланнями. Запитання можна поставити під час реєстрації або протягом вебінарів. Інформуваня колег - палко вітається.

Детальніше за лінком

«Модель бібліотеки ХХІ століття» міжнародна науково-практична інтернет-конференція

 

Запрошуємо вас до участі у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Модель бібліотеки ХХІ століття», яка відбудеться 15 червня 2018 року на сайті Наукової бібліотеки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Форма участі – дистанційна, що передбачає розміщення статей, тез, презентацій; перегляд матеріалів та участь в обговоренні в on-line режимі.
Електронний збірник матеріалів конференції буде розміщено в репозитаріях НЮУ імені Ярослава Мудрого.

Детальніше за лінком

Тренінги з медіаграмотності

 

Серед питань:
маніпуляції та пропаганда у медіа
критичне мислення
фактчекінг та практичні інструменти перевірки інформації
інформаційна безпека та інформаційна гігієна

Участь за попереднім записом: 731-25-16.

Фестиваль науки - 2018 IV науково-практична конференція «Наука ХХІ століття: Харків медичний»

 

Для участі у конференції запрошуються науковці та фахівці науково-дослідних інститутів, вищих навчальних закладів, музеїв та громадських організацій

Детальніше за лінком

"Культура та інформаційне суспільство ХХІ століття" всеукраїнська науково-теоретична конференція молодих учених

 

Харківська державна академія культури запрошує приєднуватись до всеукраїнської науково-теоретичної конференції молодих учених.

Конференція відбудеться 26-27 квітня. Під час конференції будуть проведені міжсекційні засідання, «круглі столи», творчий звіт студентських колективів. Відповідно до тематики конференції необхідно надіслати тези доповідей до 10 березня 2018 року на електронну адресу rvv2000k@ukr.net. До тез обов'язково додаються: копія квитанції про оплату, рецензія від наукового керівника, анкета.

Детальніше за лінком

Вузівська бібліотека в цифровому середовищі. Електронна бібліографія дистанційний курс

 

Дистанційний курс «Вузівська бібліотека в цифровому середовищі. Електронна бібліографія» проходитиме з 16 квітня по 6 травня 2018 року.
Організатори та партнери: Дистанційна Академія ВГ «Основа», Харківська державна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка за підтримки Харківського обласного відділення (філії) Української бібліотечної асоціації.

З 16 квітня по 6 травня 2018 року учасники зможуть:
• знайомитися з текстами лекцій у робочий та у вільний час;
• слухати записи вебінарів у зручний для вас час;
• завантажувати презентації та додаткові матеріали;
• ставити питання куратору дистанційного курсу;
• закріпити отримані знання на практиці (виконати «домашні» завдання);
• поспілкуватися колегами на форумі, поділитися власними думками та досвідом роботи.
Тривалість: два тижні + тиждень на завершення робіт.
Платформа: MOODLE.
Зареєструватися на курс (до 16 квітня 2018 р.):
1. Заповнити заявку (обрати «Вузівська бібліотека в цифровому середовищі. Електронна бібліографія. Квітень 2018») ― http://bit.ly/24UKBSU.
2. Оформити договір.
3. Сплатити вартість навчання ― 400 грн до 16 квітня 2018 р. (за реквізитами, що надійдуть на вказану вами при реєстрації електронну пошту).
4. Успішно закінчити курс та отримати сертифікат.
Куратор та спікер курсу: Глазунова Людмила Володимирівна ― заступник директора з наукової роботи Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка, канд. наук із соціальних комунікацій. За сумісництвом працює старшим викладачем кафедри інформаційної, бібліотечної та архівної справи у Харківській державній академії культури.
Конт. тел.: 097-703-17-10.
e-mail: milaglazunova@gmail.com
Фейсбук: https://www.facebook.com/milaglazunova
Дистанційна Академія ВГ «Основа»
http://www.d-academy.com.ua/
e-mail: tutor.d.academy@gmail.com
Спікери:
• Сєдих Віктор Васильович — доцент, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інформаційної, бібліотечної та архівної справи Харківської державної академії культури (докладніше – http://www.ic.ac.kharkov.ua/navchannya/fsk/ibas/sedyh.html);
• Вірютіна Катерина Миколаївна — зав. сектору інновацій та професійного розвитку відділу науково-методичної роботи Харківської державної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка.
Тематичний план:
1. Вузівська бібліотека в цифровому середовищі. Сутність та специфіка електронної бібліографії. Структура бібліографічної діяльності в електронному середовищі. = 8 год.
2. Класифікація бібліографічних електронних ресурсів (БЕР). = 8 год.
3. Бібліографічний пошук: стратегія в електронному середовищі. Бібліографічні браузери. = 8 год.
4. Бібліографічний опис ресурсів віддаленого доступу (у т.ч. постів із соціальних мереж. Бібліографічне посилання. Стилі оформлення списку наукових публікацій (спікер І. А. Карнаух, запис онлайн-вебінару від 15 березня 2015 р.). = 16 год.
5. Генерування БЕР. Корпоративна каталогізація. = 16 год.
6. УДК: загальне уявлення, принципи та методика класифікування (спікер В. В. Сєдих,запис онлайн-вебінару від 12 жовтня 2017 р.). = 8 год.
7. Розвиток теорії і методики предметизації: основні категорії, принципи і правила (спікер В. В. Сєдих, запис онлайн-вебінару від 19 жовтня 2017 р.). = 8 год.
8. Бібліографічне обслуговування користувачів. Інформаційна соціалізація, інформаційне самообслуговування. = 8 год.
9. Віртуальна виставка у бібліотеці як бібліографічний ресурс (спікери: Л. В. Глазунова, К. М. Вірютіна). = 8 год.
10. Інновації у створенні та просуванні рекомендаційних бібліографічних ресурсів (буктьюб, фанбук, букслем, лонгрід та ін.). = 8 год.
11. Нотатка у Фейсбуці: можливості, обмежені фантазією. = 8 год.
Всього: 104 години.

Детальніше за лінком

Стратегічна сесія щодо організації молодіжних просторів у бібліотеках України сесія умежах ІІІ Міжнародного форуму молодих бібліотекарів у Львові.

 

14 квітня 2018 р. у м.Львів Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації та Асоціація молодіжних центрів України проведуть стратегічну сесію щодо організації молодіжних просторів у бібліотеках України.
Сесія відбудеться в третій день ІІІ Міжнародного форуму молодих бібліотекарів у Львові.
Запрошуємо на цю сесію бібліотекарів-членів УБА, які можуть поділитись власним досвідом організації молодіжного простору у бібліотеці.

Детальніше за лінком

Сучасна бібліотечно-інформаційна безперервна освіта: стратегічні орієнтири VІIІ Міжнародної конференція

 

УБА і НАКККіМ оголошують про проведення VІIІ Міжнародної конференції «Сучасна бібліотечно-інформаційна безперервна освіта: стратегічні орієнтири».

Конференція відбудеться 27 лютого – 2 березня 2018 р., у смт. Славське Львівської області

Детальніше за лінком

Засідання секції ХОВ УБА

 

20 лютого 2018 р. у кабінеті бібліотекознавства імені Л. Б. Хавкіної ХДНБ ім. В. Г. Короленка відбулось засідання секції науково-методичної та науково-дослідної роботи Харківського обласного відділення (філії) ВГО «Українська бібліотечна асоціація».

Порядком денним було:
1. обговорення основних підсумків науково-методичної та науково-дослідної роботи бібліотек-головних методичних центрів Харкова у 2017 р.;
2. затвердження «Зведеного плану науково-методичної та науково-дослідної роботи бібліотек – методичних центрів та громадських бібліотечних об'єднань м. Харкова на 2018 рік»;
3. обговорення питань актуалізація БД «Бібліотеки Харкова».
4. ознайомлення з тематичною виставкою «Видавничий простір бібліотек Харкова».

Детальніше за лінком

«Партнерство – розвиток – дія» Всеукраїнська науково-практична конференція та Конференція Української бібліотечної асоціації

 

Представник ХОВ УБА Олена Дмитрієва, головний бібліотекар відділу «Україніка» ім. Т. Г. Шевченка взяла участь у Всеукраїнській науково-практична конференція та Конференція Української бібліотечної асоціації «Партнерство – розвиток – дія», що проходила у Києві 23-24 листопада 2017 р.

Ключовими питаннями конференції стали: трансформація та стабільність у контексті розвитку УБА, соціальне партнерство для розвитку асоціації, інтеграція та партнерство бібліотечної та книжкової галузей.
О. М. Дмитрієва також взяла участь у розширеному засіданні Президії Української бібліотечної асоціації, яке відбулося в рамках роботи конференції.

Детальніше за лінком