ХОВ УБА Новини та подіїКонференціїПроектиКонкурсиВакансіїWEB ресурсиКонтакти

Харківське обласне відділення УБА запрошує вас взяти участь у наповненні нашої сторінки!
Надсилайте інформацію про заходи, що у найближчий час будуть відбуватись у вашій бібліотеці, на адресу how.uba2011@gmail.com , how.uba.proekt@gmail.com

Новини та події

 

Останнє оновлення: 26/10/2020

Харківське обласне відділення (філія) ВГО ''Українська бібліотечна асоціація''
Конкурси

Всеукраїнський конкурс імені Л. Б. Хавкіної

 

Запрошуємо молодих бібліотечних фахівців до участі у Всеукраїнському конкурсі імені Л. Б. Хавкіної на кращу наукову роботу та інноваційний проєкт.
Конкурс проводиться з нагоди 150-річчя від дня народження (2021 р.) видатної бібліотекознавиці, однієї з фундаторок Харківської бібліотечної школи Любові Борисівни Хавкіної

Конкурс проходить з ініціативи Харківського обласного відділення (філії) ВГО Українська бібліотечна асоціація (Харківське ОВ УБА) Засновниками Конкурсу, ВГО Українська бібліотечна асоціація (УБА), за підтримки Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка (ХДНБ ім. В. Г. Короленка), Харківської державної академії культури (ХДАК).

Детальніше за лінком

Гранти міжнародної співпраці від House of Europe

 

Гранти міжнародної співпраці від House of Europe фінансують спільні культурні проєкти українських та європейських організацій: музичні фестивалі, віртуальні виставки, книжкові ярмарки, онлайн-резиденції, театральні постановки та інші сміливі ідеї для офлайну та онлайну. Дедлайн - 20 жовтня 2020 року.

Детальніше за лінком

Гранти від Посольського фонду США зі збереження культурної спадщини

 

Посольство Сполучених Штатів Америки в Києві оголошує конкурси «Невеликий грант-2021» та «Великий проєкт-2021» на отримання гранту від Посольського фонду США зі збереження культурної спадщини (Фонд AFCP). Дедлайн - 19 жовтня 2020 року

Програма “Невеликий грант-2021” має на меті збереження пам’яток культури, музейних експонатів чи колекцій, форм виразу традиційної культури.

Програма “Великий проєкт-2021” має на меті збереження історичних будівель та пам’яток, важливих музейних колекцій, визначних археологічних об’єктів, які є доступними для громадськості та охороняються законом в Україні.

Посольський фонд США зі збереження культурної спадщини надає гранти на збереження історичних пам’яток, культурних об‘єктів та форм традиційного вираження у країнах, що розвиваються, по всьому світу

Детальніше за лінком

Книжкові герої серед нас фотоконкурс

 

Молодіжна секція Української біблотечної асоціації оголосила про старт фото конкурсу серед бібліотечної молоді на тему «Книжкові герої серед нас»

Детальніше за лінком

Гранти на придбання техніки

 

Інфраструктурні гранти у відповідь на пандемію COVID-19

Детальніше за лінком

Конкурс «Бібліотека + громада: разом до успіху!»

 

Прес-клуби бібліотек проєкту ПУЛЬС/IREX запрошують бібліотекарів ОТГ взяти участь у Всеукраїнському конкурсі «Бібліотека + громада: разом до успіху!» і розповісти власну історію успіху, яка пов’язана із співпрацею бібліотеки з мешканцями громади, громадськими активістами чи спілками, ЗМІ, органами місцевого самоврядування.
Реєстрація триватиме до 17 квітня 2020 року. Підсумки конкурсу будуть оголошені на Facebook-сторінці «МОЯ ГРОМАДА – МІЙ ДОБРОБУТ» 24 квітня 2020 року.

Детальніше за лінком

Творчий конкурс для дітей

 

Саме час зняти з дитиною фільм. Чілдрен Кінофест анонсує сьомий фестиваль та оголошує журі конкурсу дитячих фільмів з неймовірними подарунками.

Прийматимуть кіно від креативної малечі до 26 квітня 2020 року. 10 найкращих стрічок покажуть по всій Україні

Детальніше за лінком

Твори культуру: бібліотечні інноваційні послуг міжнародний проект

 

ВГО Українська бібліотечна асоціація розпочинає реалізацію нового міжнародного проекту під назвою «Твори культуру: бібліотечні інноваційні послуги» за підтримки програми House of Europe, що фінансується Європейським Союзом.

Основна мета проєкту, який триватиме з березня по грудень 2020 р., - навчити бібліотекарів з України та Білорусі створювати інноваційні бібліотечні послуги, які розвиватимуть культурні та творчі індустрії цих країн, з використанням спеціальної методології «Дизайн-мислення для бібліотек»

Детальніше за лінком

Працюємо з молоддю програма творчої підготовки та розбудови потенціалу молоді

 

House of Europe надає можливість отримати фінансування від EUR 6,000 до EUR 10,000 на програму творчої підготовки та розбудови потенціалу молоді від

Детальніше за лінком

Підтримка мікропроєктів від посольства Німеччини

 

Посольство Німеччини в Україні надає підтримку проєктам, які спрямовані на поліпшення умов життя вразливих верств населення. Дедлайн 21 лютого

Детальніше за лінком

Місто мрій конкурс від департаменту суспільних комунікацій КМДА

 

Департамент суспільних комунікацій КМДА вперше проводить конкурс на кращу творчу роботу серед громадських об’єднань ‒ «Місто мрій».

Детальніше за лінком

Конкурси, стажування, стипендії, гранти

 

Дайджест що містить конкурси, стажування, стипендії, гранти для вчених та студентів

Детальніше за лінком

Тренінгова програма для організаторів Science Slam

 

Міжнародна громадська організація Brains & Bridges за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини у партнерстві з центром екологічних ініціатив «Екодія» запрошують 16 учасників зі Львова, Києва, Дніпра та Харкова стати організаторами міжнародного науково-популярного шоу Science Slam та отримати всі необхідні знання та навички для організатора у ході тренінгової програми.

Детальніше за лінком

Конкурс міні-стипендій на популяризацію медіаграмотності

 

ГО «Інститут розвитку регіональної преси – ІРРП» оголошує конкурс міні-стипендій на створення журналістських матеріалів, спрямованих на підвищення медіаграмотності аудиторії у південних та східних регіонах України

Детальніше за лінком

Пошук партнерів для програми Creative Enterprise Ukraine

 

Програма Creative Enterprise Ukraine Британської Ради в Україні шукає партнерів із розповсюдження результатів Звіту про просування рівних можливостей для жінок та чоловіків у культурних та креативних індустрія. Дедлайн – 26 серпня 2019

Детальніше за лінком

Успішні бібліотечні програми для молоді всеукраїнський конкурс

 

Запрошуємо бібліотеки Харкова та Харківської області до участі у Всеукраїнському конкурсі «Успішні бібліотечні програми для молоді», який 2019 року проводить Державна бібліотека України для юнацтва.
Завдання Конкурсу:
- стимулювання творчої активності й професійної майстерності бібліотекарів;
- вивчення найбільш важливих і перспективних напрямів діяльності бібліотек, що обслуговують юнацтво, молодь;
- розповсюдження інноваційного досвіду в професійній спільноті;
- покращення іміджу та підвищення рейтингу бібліотек як публічних інституцій, залучення громадськості та органів влади до діяльності бібліотек.
Організацією регіонального туру конкурсу в Харківській області опікується Харківська обласна бібліотека для юнацтва.
Деталі та умови участі за посиланням: http://khoyub.com.ua/konkurs.html
Матеріали (конкурсна робота та заява) для участі в регіональному турі конкурсу приймаються до 20 вересня 2019 року включно в електронному вигляді (на адресу
vid_analitika_hobu@ukr.net, із зазначенням теми листа «Всеукраїнський конкурс»).
Телефон для довідок (0572)62-60-79.

Детальніше за лінком

Конкурс кращих практик молодіжної роботи в Україні

 

Міністерство молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН в Україні пропонують брати участь у Конкурсі кращих практик молодіжної роботи в Україні.
Кінцевий термін подачі – 1 серпня 2019 року.
Детальніше умови за лінком.

Детальніше за лінком

Ідеї для партнерства у краудфандінговій ініціативі «Культура. Спільнота» конкурс від міжнародного фонду "Відродження"

 

Міжнародний фонд «Відродження» оголошує конкурс ідей для партнерства у краудфандінговій ініціативі «Культура. Спільнота»

Цією ініціативою Фонд прагне зміцнити практику фінансування значущих суспільних ініціатив шляхом краудфандінгу – залучення коштів від громадян.

Детальніше за лінком

Конкурси та відзнаки УБА на 2019 рік

 

Українська бібліотечна асоціація оголошує старт подачі подання на участь у конкурсах та відзнак УБА

Детальніше за лінком

Конкурс для громадських організацій, молодіжних центрів та закладів вищої освіти організатор - Британська Рада

 

Проект передбачає проведення у 2019-2020 роках тренінгів із програми «Активні Громадяни» у громадах, семінарів для фасилітаторів (представники партнерських організацій, які проводять тренування активних громадян) партнерських організацій, участь найкращих фасилітаторів у міжнародних семінарах з підвищення кваліфікації, здійснення національних та міжнародних навчальних візитів активних громадян до інших країн-учасниць проекту.
Останній термін прийому заявок — 30 квітня 2019 р, 23:59

Детальніше за лінком

Лови фейк! конкурс від Інституту масової інформації

 

Оголошено конкурс “Лови фейк!”.
Мета конкурсу — виявлення фейків, неправдивих заяв політиків і підвищення медіаграмотності населення

Детальніше за лінком

Міжнародна мобільність конкурс від Culture Bridges

 

Відкрито прийом заявок на заключний шостий конкурс Culture Bridges на фінансування міжнародної мобільності. Мета грантів мобільності полягає у сприянні професійному розвитку фахівців сектору культури та креативних індустрій та налагодженні партнерств між Україною та ЄС. Апліканти можуть подати заявку на навчальні поїздки, стажування, резиденції, програми професійного розвитку або зустрічі з партнерами у країнах ЄС та навпаки (тобто, на поїздки з ЄС до України).

Детальніше за лінком

Девіз УБА

 

Президія УБА оголосила про початок конкурсу на девіз УБА 2019 року.
У девізі необхідно відобразити роль бібліотек у сучасному світі, він повинен сприяти розумінню суспільством і кожним громадянином значення книгозбірень для сьогодення та майбутнього України.
Девіз має бути до 5 слів. Ваші геніальні формулювання запрошуємо надсилати за формою 20 січня 2019 р. (форма за лінком https://bit.ly/2VlNtJ6 )
Можна також ознайомиись з девізами за минулі роки - https://ula.org.ua/259-publikaciyi/pr-materiali
До участі запрошуються не тільки бібліотекарі, залучаймо й користувачів!

Детальніше за лінком

Підготовка тренерів з медіаграмотності тренінг

 

АУП за підтримки DW Akademie запрошує до участі у 3-денних тренінгах спрямованих на підготовку тренерів з медіаграмотності!
У рамках проекту для тренерів ви матимете нагоду оволодіти ефективними методиками в області медіаполя. Навчитися технікам успішної взаємодії з учасниками, довідатися про головні секрети тренерської майстерності.
Дедлайн реєстрації 14 листопада

Детальніше за лінком

Школа каталогізаторів

 

Бібліотека Українського католицького університету Центру Шептицького спільно з Бібліотекою КПІ оголошують набір та відкривають реєстрацію Школи каталогізаторів

Програма навчального модулю підвищення кваліфікації працівників бібліотек «Міжнародні стандарти для створення електронних каталогів» представляє актуальну тему для бібліотек різних типів, видів, підпорядкування, які вже створюють власні електронні каталоги або планують це робити, які беруть або планують брати участь у проектах зведеної/ централізованої каталогізації.

Детальніше за лінком

Казка "Про кицю Мартусю та її подружку" конкурс у межах програми "Час бібліотек"

 

У межах програми "Час бібліотек", яку проводять Видавництво Час Майстрів та Українська бібліотечна асоціація (УБА), маєте шанс поповнити власні фонди книжковою новинкою - казкою "Про кицю Мартусю та її подружку" (автор та ілюстратор Олена Лебедєва).
Книжка сподобається читачам від 3 до 6 років.

Детальніше за лінком

Вікі любить пам’ятки конкурс

 

З 1 по 30 вересня триватиме щорічний міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки».
Долучайтесь та вигравайте цінні призи

Детальніше за лінком

На науковий проект 23 мільйонів гривень конкурс

 

МОН оголосило третій конкурс наукових робіт для молодих учених – наразі для нього заплановано більше фінансування, ніж у попередніх роках. Відповідний наказ було опубліковано на сайті МОН, 28 серпня 2018 року.

Детальніше за лінком

Локальний фандрайзинг тренінг

 

Запрошуємо взяти участь у дводенному тренінгу «Робота в громадах: коммунікація та фандрайзинг», що відбудеться 17-18 вересня у м. Київ.

До участі запрошуються керівники, заступники керівників, менеджери з фандрайзингу організацій громадянського суспільства:
- діяльність яких, спрямована на допомогу (окрім благодійної) внутрішньо переміщеним особам;
- які працюють та містяться в одній з областей: Запорізька, Дніпропетровська, Харківська, Донецька, Луганська (підконтрольні українському уряду території);
- які є представниками зареєстрованих організацій та мають невеликий досвід впровадження проектів.
- а також зацікавлені у розвитку громадянського суспільства, розбудови партнерства та впровадженню позитивних змін у громадах завдяки отриманим знанням та здобутим навичками.
Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах.
Участь безкоштовна, організатори забезпечують проживання та харчування учасників під час тренінгу, а також відшкодовують транспортні витрати

Детальніше за лінком

ЛакіБукс дарує книги сільським бібліотекам

 

Благодійний проект ЛакіБукс дарує книги сільським бібліотекам. Щоб отримати книгу необхідно у особистому повідомленні звернутись на сторінку проекта

Детальніше за лінком