ХОВ УБА Новини та подіїКонференціїПроектиКонкурсиВакансіїWEB ресурсиКонтакти

Харківське обласне відділення УБА запрошує вас взяти участь у наповненні нашої сторінки!
Надсилайте інформацію про заходи, що у найближчий час будуть відбуватись у вашій бібліотеці, на адресу how.uba2011@gmail.com , how.uba.proekt@gmail.com

Новини та події

 

Останнє оновлення: 06/09/2023

Харківське обласне відділення (філія) ВГО ''Українська бібліотечна асоціація''
Конкурси

«Бузковий травень-2022» конкурс від обласних бібліотек

 

Комунальний заклад ''Публічна бібліотека'' Чугуївської міської ради запрошує долучитись до участі у літературному конкурсі «Бузковий травень-2022». Конкурс для маленьких і не тільки читачів бібліотек

Детальніше за лінком

Вікіпедія запрошує бібліотекарів до активності для активних бібліотекарів

 

У рамках всеукраїнського конкурсу «Культурна спадщина та видатні постаті» Вікіпедія запрошує бібліотекарів поділитися гордістю нашого краю з усією Україною. Беріть участь та вигравайте цінні призи та сувеніри для себе і своєї бібліотеки, а усі активні учасники й учасниці — пам’ятні сувеніри і сертифікати про участь

Детальніше за лінком

«Світ у дитячих руках» конкурс юних літераторів, музикантів, художників

 

Підбито підсумки конкурсу «Світ у дитячих руках». Учасники отримали дипломи та нагороди

Детальніше за лінком

Конкурс від House of Europe

 

House of Europe оголосив конкурс на отримання грантової підтримки організаціям, що розвивають культурне життя у місті чи селі. Час ще є, поспішаймо!

Детальніше за лінком

V Міжнародний форум молодих бібліотекарів конкурс на участь

 

Харківське обласне відділення (філія) ВГО Українська бібліотечна асоціація оголошує конкурс на участь у V Міжнародному форумі молодих бібліотекарів УБА, що відбудеться 22-23 квітня 2021 р., м. Київ

Двом переможцям ХОВ УБА сплатить реєстраційний внесок, що покриває онлайн участь:
- двом членам відділення віком до 35 р. включно;
- двом членам відділення понад 35 років.
Умови конкурсу:
- дійсний індивідуальний член ХОВ УБА у 2021 році;
- працює у бібліотеках міста Харкова та Харківської області;
- мотивація та бажання поділитись знаннями, отриманими під час Форуму.
Для участі у конкурсі необхідно до 5 квітня заповнити анкету (прикріплений лінк)

Детальніше за лінком

«Цікава Україна»

 

Видавництво ''Крокус'' розігрує серед бібліотек серію книг “Цікава Україна”. Умови участі за лінком

Детальніше за лінком

«Міста Зінаїди Серебрякової» обласний фотоконкурс

 

Грані творчості бібліотекарів безмежні. Мистецтво фотографії також підвладне талановитим бібілотекаям. Отож, пропонуємо долучатись до обласного фотоконкурсу.
Організатори: неформальне товариство друзів Зінаїди Серебрякової, галерея “Мистецтво Слобожанщини” Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва та галерея “ART KhPI”

Організатори пропонують фотохудожникам відправитися у фотоподорож поХарківськими та іншим містам, де бувала чи мешкала наша славетна землячка, і спробувати знайти куточки міста, які не змінилися за 100 минулих років (фрагменти вулиць, будинки, дворики), та відтворити втаємничену красу цих місць. Звертаємо увагу: робота, крім документальної відповідності, має бути ХУДОЖНЬО ОРИГІНАЛЬНОЮ, ВИРАЗНОЮ!
Конкурс і виставка проходять у 2 етапи. На Першому етапі 10 грудня 2020 р., у день народження художниці, найкращі роботи будуть представлені на віртуальній виставці на Інтернет-ресурсах організаторів, і будуть визначені переможці та лауреати цього етапу, які отримають дипломи і грамоти, а також “серебряковські” подарунки.
Для участі у конкурсі треба до 5.12.2020 надіслати прикріпленими файлами на адресу mmkrasikov@gmail.com фотографії (кількість не обмежується). Цифровий формат: JPG або TIF-файл, не менше ніж 2400 х 3600 пікселів, або 300 dpi; кожний файл має бути підписаний українською мовою і в назві має містити : імʼя, прізвище автора, назву, рік зйомки. У листі повинна бути зведена інформація (прикріпленим текстовим документом) про всі роботи автора і про нього, а також його телефон та ел. пошта
Участь у конкурсі безкоштовна
Другий етап планується провести офлайн у грудні наступного року, про що буде оголошено додатково. Довідки за тел.: 067-91-014-91 (Красиков Михайло Михайлович)

Детальніше за лінком

Місто мрій конкурс від департаменту суспільних комунікацій КМДА

 

Департамент суспільних комунікацій КМДА вперше проводить конкурс на кращу творчу роботу серед громадських об’єднань ‒ «Місто мрій».

Детальніше за лінком

Конкурси, стажування, стипендії, гранти

 

Дайджест що містить конкурси, стажування, стипендії, гранти для вчених та студентів

Детальніше за лінком

Тренінгова програма для організаторів Science Slam

 

Міжнародна громадська організація Brains & Bridges за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини у партнерстві з центром екологічних ініціатив «Екодія» запрошують 16 учасників зі Львова, Києва, Дніпра та Харкова стати організаторами міжнародного науково-популярного шоу Science Slam та отримати всі необхідні знання та навички для організатора у ході тренінгової програми.

Детальніше за лінком

Конкурс міні-стипендій на популяризацію медіаграмотності

 

ГО «Інститут розвитку регіональної преси – ІРРП» оголошує конкурс міні-стипендій на створення журналістських матеріалів, спрямованих на підвищення медіаграмотності аудиторії у південних та східних регіонах України

Детальніше за лінком

Пошук партнерів для програми Creative Enterprise Ukraine

 

Програма Creative Enterprise Ukraine Британської Ради в Україні шукає партнерів із розповсюдження результатів Звіту про просування рівних можливостей для жінок та чоловіків у культурних та креативних індустрія. Дедлайн – 26 серпня 2019

Детальніше за лінком

Успішні бібліотечні програми для молоді всеукраїнський конкурс

 

Запрошуємо бібліотеки Харкова та Харківської області до участі у Всеукраїнському конкурсі «Успішні бібліотечні програми для молоді», який 2019 року проводить Державна бібліотека України для юнацтва.
Завдання Конкурсу:
- стимулювання творчої активності й професійної майстерності бібліотекарів;
- вивчення найбільш важливих і перспективних напрямів діяльності бібліотек, що обслуговують юнацтво, молодь;
- розповсюдження інноваційного досвіду в професійній спільноті;
- покращення іміджу та підвищення рейтингу бібліотек як публічних інституцій, залучення громадськості та органів влади до діяльності бібліотек.
Організацією регіонального туру конкурсу в Харківській області опікується Харківська обласна бібліотека для юнацтва.
Деталі та умови участі за посиланням: http://khoyub.com.ua/konkurs.html
Матеріали (конкурсна робота та заява) для участі в регіональному турі конкурсу приймаються до 20 вересня 2019 року включно в електронному вигляді (на адресу
vid_analitika_hobu@ukr.net, із зазначенням теми листа «Всеукраїнський конкурс»).
Телефон для довідок (0572)62-60-79.

Детальніше за лінком

Конкурс кращих практик молодіжної роботи в Україні

 

Міністерство молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН в Україні пропонують брати участь у Конкурсі кращих практик молодіжної роботи в Україні.
Кінцевий термін подачі – 1 серпня 2019 року.
Детальніше умови за лінком.

Детальніше за лінком

Ідеї для партнерства у краудфандінговій ініціативі «Культура. Спільнота» конкурс від міжнародного фонду "Відродження"

 

Міжнародний фонд «Відродження» оголошує конкурс ідей для партнерства у краудфандінговій ініціативі «Культура. Спільнота»

Цією ініціативою Фонд прагне зміцнити практику фінансування значущих суспільних ініціатив шляхом краудфандінгу – залучення коштів від громадян.

Детальніше за лінком

Конкурси та відзнаки УБА на 2019 рік

 

Українська бібліотечна асоціація оголошує старт подачі подання на участь у конкурсах та відзнак УБА

Детальніше за лінком

Конкурс для громадських організацій, молодіжних центрів та закладів вищої освіти організатор - Британська Рада

 

Проект передбачає проведення у 2019-2020 роках тренінгів із програми «Активні Громадяни» у громадах, семінарів для фасилітаторів (представники партнерських організацій, які проводять тренування активних громадян) партнерських організацій, участь найкращих фасилітаторів у міжнародних семінарах з підвищення кваліфікації, здійснення національних та міжнародних навчальних візитів активних громадян до інших країн-учасниць проекту.
Останній термін прийому заявок — 30 квітня 2019 р, 23:59

Детальніше за лінком

Лови фейк! конкурс від Інституту масової інформації

 

Оголошено конкурс “Лови фейк!”.
Мета конкурсу — виявлення фейків, неправдивих заяв політиків і підвищення медіаграмотності населення

Детальніше за лінком

Міжнародна мобільність конкурс від Culture Bridges

 

Відкрито прийом заявок на заключний шостий конкурс Culture Bridges на фінансування міжнародної мобільності. Мета грантів мобільності полягає у сприянні професійному розвитку фахівців сектору культури та креативних індустрій та налагодженні партнерств між Україною та ЄС. Апліканти можуть подати заявку на навчальні поїздки, стажування, резиденції, програми професійного розвитку або зустрічі з партнерами у країнах ЄС та навпаки (тобто, на поїздки з ЄС до України).

Детальніше за лінком

Підготовка тренерів з медіаграмотності тренінг

 

АУП за підтримки DW Akademie запрошує до участі у 3-денних тренінгах спрямованих на підготовку тренерів з медіаграмотності!
У рамках проекту для тренерів ви матимете нагоду оволодіти ефективними методиками в області медіаполя. Навчитися технікам успішної взаємодії з учасниками, довідатися про головні секрети тренерської майстерності.
Дедлайн реєстрації 14 листопада

Детальніше за лінком

Школа каталогізаторів

 

Бібліотека Українського католицького університету Центру Шептицького спільно з Бібліотекою КПІ оголошують набір та відкривають реєстрацію Школи каталогізаторів

Програма навчального модулю підвищення кваліфікації працівників бібліотек «Міжнародні стандарти для створення електронних каталогів» представляє актуальну тему для бібліотек різних типів, видів, підпорядкування, які вже створюють власні електронні каталоги або планують це робити, які беруть або планують брати участь у проектах зведеної/ централізованої каталогізації.

Детальніше за лінком

Казка "Про кицю Мартусю та її подружку" конкурс у межах програми "Час бібліотек"

 

У межах програми "Час бібліотек", яку проводять Видавництво Час Майстрів та Українська бібліотечна асоціація (УБА), маєте шанс поповнити власні фонди книжковою новинкою - казкою "Про кицю Мартусю та її подружку" (автор та ілюстратор Олена Лебедєва).
Книжка сподобається читачам від 3 до 6 років.

Детальніше за лінком

Вікі любить пам’ятки конкурс

 

З 1 по 30 вересня триватиме щорічний міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки».
Долучайтесь та вигравайте цінні призи

Детальніше за лінком

На науковий проект 23 мільйонів гривень конкурс

 

МОН оголосило третій конкурс наукових робіт для молодих учених – наразі для нього заплановано більше фінансування, ніж у попередніх роках. Відповідний наказ було опубліковано на сайті МОН, 28 серпня 2018 року.

Детальніше за лінком

Локальний фандрайзинг тренінг

 

Запрошуємо взяти участь у дводенному тренінгу «Робота в громадах: коммунікація та фандрайзинг», що відбудеться 17-18 вересня у м. Київ.

До участі запрошуються керівники, заступники керівників, менеджери з фандрайзингу організацій громадянського суспільства:
- діяльність яких, спрямована на допомогу (окрім благодійної) внутрішньо переміщеним особам;
- які працюють та містяться в одній з областей: Запорізька, Дніпропетровська, Харківська, Донецька, Луганська (підконтрольні українському уряду території);
- які є представниками зареєстрованих організацій та мають невеликий досвід впровадження проектів.
- а також зацікавлені у розвитку громадянського суспільства, розбудови партнерства та впровадженню позитивних змін у громадах завдяки отриманим знанням та здобутим навичками.
Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах.
Участь безкоштовна, організатори забезпечують проживання та харчування учасників під час тренінгу, а також відшкодовують транспортні витрати

Детальніше за лінком

ЛакіБукс дарує книги сільським бібліотекам

 

Благодійний проект ЛакіБукс дарує книги сільським бібліотекам. Щоб отримати книгу необхідно у особистому повідомленні звернутись на сторінку проекта

Детальніше за лінком

Конкурси, гранти, стажування, стипендії для студентів та науковців

 

Пропонуємо новий дайджест від Science-Community

Детальніше за лінком

Culture Bridges нові гранти

 

програма Culture Bridges відкрила третю хвилю конкурсу грантів

Адвокація у стилі ЕТНО VI Всеукраїнська літня школа адвокації для бібліотекарів

 

Секція Української бібліотечної асоціації з адвокації оголошує набір учасників у VI Всеукраїнську літню школу адвокації для бібліотекарів «Адвокація у стилі ЕТНО».

Школа буде проходити з 25 по 29 червня 2018 р. у Полтаві та інших містах області – Гадяч, Диканька, Опішня, Решетилівка. Анкету на участь необхідно заповнити та надіслати до 10.06.2018 р.

Детальніше за лінком

Конкурси та відзнаки УБА

 

Детальніше про кожну відзнаку читайте на порталі УБА в розділі «Нагороди, відзнаки».

Детальніше за лінком