ХОВ УБА Новини та подіїКонференціїПроектиКонкурсиВакансіїWEB ресурсиКонтакти

Харківське обласне відділення УБА запрошує вас взяти участь у наповненні нашої сторінки!
Надсилайте інформацію про заходи, що у найближчий час будуть відбуватись у вашій бібліотеці, на адресу how.uba2011@gmail.com , how.uba.proekt@gmail.com

  Архів новин та подій за 2017 рік

 

Останнє оновлення: 06/09/2023

Харківське обласне відділення (філія) ВГО ''Українська бібліотечна асоціація''
Новини та події


Серпень 2023

19/08/2023
Libricide. Фотодокази військових злочинів росії проти українських бібліотек

Запрошуємо на відкриття фотовиставки польського журналіста та фотографа Адама Касперкевича «Libricide. Фотодокази військових злочинів росії проти українських бібліотек», яка відкривається 22 серпня об 11.00 годині. Локація - Харківська державна наукова бібліотека ім. В.Г. Короленка. Вхід вільний.

Детальніше за лінком

17/08/2023
Хокейний турнір у бібліотеці

в дитячій бібліотеці № 27 Холодногірського району Харкова, пройшли справжні змагання з настільного хокею для дітей.

Детальніше за лінком

11/08/2023
Молодіжні хаби: досвід та перспективи функціонування

Фахівці бібліотек Харкова та області обговорили досвід створення бібліотечних молодіжних хабів у бібліотеках України, зокрема і на Харківщині під час круглого стол «Молодіжні хаби: досвід та перспективи функціонування».

Детальніше за лінком

09/08/2023
Вчимося використовувати штучний інтелект в бібліотечній практиці

Штучний інтелект (ШІ) стає все більш важливим інструментом у різних сферах нашого життя. Як найвдаліше його використовувати у бібліотечній практиці дізнавалися учасники майстер-класу «AI+Art: нові горизонти у творчості бібліотекаря», який відбувся 8 серпня на платформі Zoom.

Детальніше за лінком

Липень 2023

27/07/2023
Відкриття експозиції "Естафета миру"

28 липня 2023 о 14.00 в «Молодіжному Хабі» Харківської обласної бібліотеки для дітей відкриється експозиція "Естафета світу". Цей виставковий проєкт є частиною Міжнародного форуму дитячого мистецтва "Золотий Мольберт".

Детальніше за лінком

26/07/2023
Хроніка незламного Харкова

Харківська обласна універсальна бібліотека представляє 9-й випуск анотованого вебліографічного списку «Хроніка незламного Харкова», який висвітлює воєнне життя Харкова у травні – червні 2023 року.

Детальніше за лінком

19/07/2023
Книжкова дипломатія: Франція поповнює фонди українських бібліотек

В рамках проєкту поповнення фондів українських обласних бібліотек, Французький інститут в Україні / Institut français d'Ukraine разом з Посольством Франції в Україні та Міністерством культури та інформаційної політики України надали Харківській універсальній обласній бібліотеці 200 книг французьких та франкомовних авторів.

Детальніше за лінком

15/07/2023
Акватипія в бібліотеці

У Центральній дитячій бібліотеці ЦБС Холодногірського району м. Харкова проводяться психологічні тренінги для дітей. Психолог Наталя Ушакова за допомогою методу ізотерапії, а саме акватипії вчить маленьких читачів книгозбірні розпізнавати свій настрій та емоції.

Детальніше за лінком

07/07/2023
У ХДНБ ім. В.Г. Короленка відкрито безплатний літній міський абонемент!

Харківська державна наукова бібліотека ім. В.Г. Короленка пропонує містянам нову форму послуг ― безплатний літній міський абонемент. Час роботи абонемента: вівторок, четвер, субота – з 10.00 до 14.00.

Детальніше за лінком

05/07/2023
Публічні бібліотеки під час військової агресії РФ: досвід, виклики, плани

5 липня 2023 року відбулася онлайнова Школа професійної майстерності для керівників публічних бібліотек Харківської області на тему: «Публічні бібліотеки під час військової агресії РФ: досвід, виклики, плани». Організатор - Харківська обласна наукова бібліотека. Обговорювали питання актуалізації бібліотечних фондів, новації у формах статистичної звітності, сучасні напрями діяльності з промоції читання, медіаграмотність тощо.

Детальніше за лінком

04/07/2023
Зустріч з другом-волонтером: Адам Касперкевич у Харківській обласній бібліотеці для дітей

4 липня до Бібліотеки на Алчевських завітав волонтер, польський фотограф, журналіст, автор проєкту «Ліброцид» Адам Касперкевич.

Детальніше за лінком

Червень 2023

26/06/2023
КНИГИ ― ПРИТУЛОК: ПІДТРИМКА УКРАЇНОМОВНИХ СПІЛЬНОТ ЧЕРЕЗ БІБЛІОТЕЧНІ ФОНДИ

Голова ХОВ УБА, директор Харківської державної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка Наталя Петренко дистанційно долучилася до тематичної панелі «Книги ― притулок: підтримка україномовних спільнот через бібліотечні фонди / Books are a Refuse: Supporting Ukrainian Language Communities through Library Collection», яка проходила в рамках щорічної конференції Американської бібліотечної асоціації (США) і презентувала відеодоповідь «Kharkiv region. War. Libraries / Харківщина. Війна. Бібліотеки».

Детальніше за лінком

20/06/2023
Долучайтеся до флешмобу «Стрічка єднання»!

Харківська обласна бібліотека для дітей спільно з Комишанською бібліотекою філією Херсонської ЦБС запрошують взяти участь у флешмобі «Стрічка єднання». Для цього прив’яжіть стрічку кольорів прапора України будь-де на вулиці, сфотографуйте та опублікуйте на сторінках соцмереж із хештегом #Лівий_берег_буде_вдома.

Детальніше за лінком

17/06/2023
Презентація коміксу "ПЕС ПАТРОН І ШКАРПЕТКОВИЙ МОНСТР"

16 червня відбулася онлайн-презентації коміксу «Пес Патрон і Шкарпетковий монстр».
Цей захід спільно організували та провели фахівці бібліотеки для дітей міста Люнебург (Німеччина) за сприяння Еліни Плєшкової, співробітниці соціокультурного центру ХДНБ ім. В. Г. Короленка, та Харківської обласної бібліотеки для дітей. До зустрічі долучилися представники шкіл міста та всі, хто бажав дізнатися більше про знаменитого пса.

Детальніше за лінком

15/06/2023
Вітаємо переможців Всеукраїнського щорічного літературного конкурсу «Людина. Доля. Епоха»

28 червня 2023 року відбудеться урочисте нагородження переможців Всеукраїнського щорічного літературного конкурсу «Людина. Доля. Епоха», який організовує Центральна міська бібліотека ім. В. Г. Бєлінського. В цьому році у конкурсі взяли участь 239 учасників з 13 областей (28 міст та селищ) України.

Детальніше за лінком

14/06/2023
ПРОБЛЕМИ ФОРМУВАННЯ ТА ЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ІСТОРИЧНОЇ ПАМ’ЯТІ В УМОВАХ ВІЙНИ

В осередку сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр» у форматі «SmartTalk» відбулася відкрита дискусія «Проблеми формування та збереження української історичної пам’яті в умовах війни: регіональний вимір», присвяченому Міжнародному дню архівів. Теми обговорення: дослідження та захист міської культурної спадщини в умовах російської агресії; консолідація цифрових ресурсів для збереження національного культурного надбання; українська історико-культурна спадщина: формування, збереження, використання в умовах війни.

Детальніше за лінком

02/06/2023
Бібліотечна журналістика під час війни: фіксуємо, документуємо, генеруємо контент

30 травня - 2 червня тривала ХІI Всеукраїнська онлайн-школа бібліотечного журналіста (з міжнародною участю) на тему «Бібліотечна журналістика під час війни: фіксуємо, документуємо, генеруємо контент». Захід був приурочений до 10-річчя навчально-інноваційного проєкту «Школа бібліотечного журналіста» ХДНБ ім. В. Г. Короленка. Докладніше про перебіг подій на блозі школи.

Детальніше за лінком

01/06/2023
Відкрито реєстрацію на участь у "Короленківських читаннях 2023"

Запрошуємо взяти участь у ХХVІ Всеукраїнській онлайновій науково-практичній конференції «Короленківські читання 2023» за темою «Бібліотеки, архіви, музеї в умовах війни», що відбудеться 25–26 жовтня 2023 року.

Детальніше за лінком

Травень 2023

24/05/2023
Завершився VI Фестиваль науки

У заході, організованому ХДНБ ім. В.Г. Королнека взяли участь понад 700 науковців та студентів, і нині можна з гордістю констатувати, що основне завдання заходу ― мобілізація інтелектуальних зусиль для подолання наслідків війни ― було повністю виконане.

Детальніше за лінком

23/05/2023
Центральна дитяча бібліотека ЦБС Слобідського району відновлює проведення екскурсій до бібліотеки!

Відбулась перша за час війни екскурсія першокласників до Центральної дитячої бібліотеки ЦБС Слобідського району, до якої завітали учні ЗОШ 114. Мета заходів - розширити уявлення дітей про бібліотеку, ознайомити з правилами користування та викликати бажання стати активними читачами.

Детальніше за лінком

19/05/2023
Зміцнюємо міжнародне партнерство між бібліотеками України і США та розповідаємо про культурний спротив Харківщини

19 травня до прямого ефіру подкасту MUkraine долучилася директор Харківської державної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка, голова Харківського обласного відділення ВГО Українська бібліотечна асоціація Наталя Петренко і розповіла про великі втрати, яких зазнають бібліотеки Харківщини.

Детальніше за лінком

19/05/2023
Українська вишиванка: оберіг, мистецтво, культурний код

За підтримки ХОВ УБА відбувся інтелектуальний студентський онлайн-турнір «Українська вишиванка: оберіг, мистецтво, культурний код». Захід до Всесвітнього дня вишиванки був організований фахівцями ХДНБ ім. В. Г. Короленка спільно з Науковою бібліотекою Київського національного університету культури й мистецтв.
У турнірі взяли участь команди з 22 українських закладів вищої та передвищої (фахової) освіти, а також українці з-за кордону, географія яких вражає: Австрія, Австралія, Італія, Німеччина, Польща, Швеція, Шотландія.

Детальніше за лінком

15/05/2023
Акція до Дня героїв

Харківська обласна бібліотека для дітей запрошує долучитися до акції до Дня Героїв «Оберіг для воїна». Витвори - сувеніри учасників акції разом з привітаннями та побажання будуть передані нашим незламним захисникам на фронт.

Детальніше за лінком

10/05/2023
Лісовий десант у Юнацькій бібліотеці Лозової

Юнацька бібліотека управління культури Лозівської міської ради Харківської області отримала у подарунок - ділову настільну гру "Лісові Комерсанти".

Детальніше за лінком

08/05/2023
Відкрито реєстрацію на участь у ХІІ Всеукраїнській онлайн-школі бібліотечного журналіста

Харківська державна наукова бібліотека ім. В.Г. Короленка запрошує до участі у ХІІ Всеукраїнській онлайн-школі бібліотечного журналіста, яка проходитиме 30 травня ― 2 червня 2023 року на платформі Zoom.
Програма орієнтована на ознайомлення з актуальними проєктами щодо документування, меморіалізації та фіксації подій війни. Серед них ― фотопроєкт із фіксації доказів російських воєнних злочинів проти бібліотек України від Адама Каспаркевича з Польщі, проєкти «Голоси живої історії» Вінницької ОУНБ та «Галерея історій» Запорізької ОУНБ. Окрім того, учасники школи дізнаються про тенденції цифрових медіа та їх застосування у бібліотеках, зокрема розглядатимуться питання штучного інтелекту, сервісів для створення відеоконтенту, роль букблогінгу в популяризації читання, а також ТікТоку та телеграму як комунікаційних майданчиків бібліотек. Випускники попередніх шкіл поділяться своїми успіхами щодо створення та просування корпоративних періодичних видань. Традиційно плануються зустрічі з професійними журналістами України.

Детальніше за лінком

04/05/2023
«З любов’ю до мами»: онлайн-флешмоб до Дня матері від ХОБД

Харківська обласна бібліотека для дітей запустила онлайн-флешмоб привітань «З любов’ю до мами». Учасникам пропонується поділитися у коментарях під дописом Харківська обласна бібліотека для дітей у Фейсбуці, або на своїх сторінках, додаючи хештеги: #Бібліотека_на_Алчевських
#матусин_день улюбленою піснею, декламуванням віршів, розповіддю про матусю, оригінальним малюнком, поробками чи власноруч випеченим тістечком (фото) тощо.

Детальніше за лінком

03/05/2023
Запрошуємо долучатись до V науково-практичної конференції «БІБЛІОТЕКИ І СУСПІЛЬСТВО: РУХ У ЧАСІ ТА ПРОСТОРІ»

Наукова бібліотека Харківського національного медичного університету запрошуємо до участі у V науково-практичній конференції «БІБЛІОТЕКИ І СУСПІЛЬСТВО: РУХ У ЧАСІ ТА ПРОСТОРІ», яка відбудеться дистанційно 24-25 жовтня 2023 року.

Детальніше за лінком

Квітень 2023

28/04/2023
Україна майбутнього в малюнках юних читачів

У Харківській обласній дитячій бібліотеці відкрилася виставка робіт ІІ Всеукраїнського екологічного конкурсу дитячого малюнка
«Майбутнє планети у наших руках». Тема цього року: «Вплив війни на природу України: наслідки та шляхи відновлення».

Детальніше за лінком

26/04/2023
МОЛОДЬ. ІННОВАЦІЇ. МАЙБУТНЄ


Фахівці Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка організували онлайн-засідання круглого столу «Молодь. Інновації. Майбутнє». Присутні мали змогу поспілкуватися з Олександрою Мандич – головою Ради молодих вчених, доктором економічних наук, професором кафедри фінансів, банківської справи та страхування Державного біотехнологічного університету, яка розповіла про життя молодих вчених в умовах війни їх плани та перспективи.

Детальніше за лінком

26/04/2023
КОНКУРС «МОЛОДИЙ НОВАТОР»

Центр інформаційної підтримки винахідництва Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка об’єднує та підтримує небайдужих до науки молодих людей, які прагнуть розвивати науковий потенціал своєї держави, популяризувати винахідницьку діяльність, втілювати в життя власні ідеї та розробки. Мета конкурсу «Молодий новатор», який організовує центр спільно з Харківською обласною радою Товариства винахідників і раціоналізаторів, – виявлення та сприяння розвитку обдарованої учнівської та студентської молоді, молодих науковців, винахідників, дослідників і новаторів.

26/04/2023
Спіймай хвилю: професії майбутнього

Читачі Харківської обласної бібліотеки для юнацтва долучилися до зустрічі з представниками закладів фахової передвищої освіти та ознайомилися з актуальними для повоєнної відбудови України спеціальностями.

Детальніше за лінком

25/04/2023
Активне онлайн-навчання: цифрові інструменти взаємодії та залучення

25 квітня у межах #ADWeeks2023, #AllDigitalWeeks за підтримки Харківського обласного відділення ВГО Українська бібліотечна асоціаці відбулися два онлайн-тренінги на тему «Активне онлайн-навчання: цифрові інструменти взаємодії та залучення».

22/04/2023
Зустріч з воїном та поетом Олегом Бородаєм у ХОБД

Харківська обласна бібліотека для дітей долучилась до зустрічі з воїном, поетом та вчителем Олегом Бородаєм, який добровольцем пішов на фронт ще 2014 року і на війні почав писати вірші та спогади.

Детальніше за лінком

13/04/2023
ЗВЕДЕНИЙ ПЛАН НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ ТА НАУКОВО-ДОСЛІДНОЇ РОБОТИ
БІБЛІОТЕК-МЕТОДИЧНИХ ЦЕНТРІВ ТА ГРОМАДСЬКИХ БІБЛІОТЕЧНИХ ОБ'ЄДНАНЬ м. ХАРКОВА НА 2023 РІК

У плані відображено: наукові, методичні заходи, що проводитимуться у 2023 р. з метою професійного розвитку фахівців
бібліотечної справи (колегіально та в межах окремих бібліотечних систем); тематику наукових досліджень, видавничої продукції з
бібліотечної справи, бібліотекознавства та бібліографознавства (методичних та методико-бібліографічних матеріалів, наукових
збірників, інформаційних бюлетенів тощо). Відображено також професійні заходи, заплановані цьогоріч УБА, найбільшими
бібліотеками України, у яких братимуть участь харківські бібліотеки. Матеріал подано за хронологією подій.

Детальніше за лінком

11/04/2023
БІБЛІОТЕКИ ХАРКІВЩИНИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ Хроніки бібліотечного проєкту воєнної пори

Від початку запровадження правового режиму воєнного стану фахівці Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка в партнерстві з членами Харківського обласного відділення (філії) ВГО Українська бібліотечна асоціація, реалізують мультиплатформний проєкт «Бібліотеки Харківщини в умовах воєнного стану». До команди бібліотекарів-документалістів, які фіксують наслідки війни, долучилися співробітники Наукової бібліотеки Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова. На платформі Google-сайт «Бібліотеки Харківщини в умовах воєнного стану: хронологія бібліотечного спротиву» розміщена перша частина розповіді про досвід роботи бібліотеки на складному етапі минулого року – «зима-весна».
Реалізація громадського проєкту інформаційного та культурного спротиву Харківщини продовжується. Запрошуємо до співпраці, чекаємо пропозиції та критичні зауваження, які можна надсилати за електронною адресою ХОВ УБА how.uba.proekt@gmail.com.

Детальніше за лінком

Березень 2023

31/03/2023
«Лісовий комерсант» для молодших школярів

Фахівці Харківської обласної бібліотеки для дітей в ігровому форматі навчають фінансової грамотності учнів ХЗОШ №62.

Детальніше за лінком

23/03/2023
Результати звітно-виборної конференції ХОВ УБА

21 березня у онлайн-форматі відбулася звітно-виборна конференція ХОВ УБА. Учасники заслухали та затвердили звіт Президії про діяльність відділення у 2019 – 2023 роках та звіт Ревізійної комісії, обрали новий склад Президії.

Детальніше за лінком

13/03/2023
Зберігаємо спокій і продовжуємо рух

11 березня бібліотекарі Харкова долучилися до презентації видання «Залізна евакуація. Історії війни від Укрзалізниці».

Детальніше за лінком

07/03/2023
Незламність духу — в естафеті творчості!

Харківська обласна бібліотека для дітей запрошує у четвер - 9 березня усіх небайдужих співвітчизників на цікаву онлайн-дискусію на тему незламності духу під час воєнного періоду життя, щастя у творчості та улюблених творчих занять.

Детальніше за лінком

06/03/2023
Бібліотеки Харківщини в умовах воєнного стану

Пропонуємо ознайомитися з електронним виданням «Бібліотеки Харківщини в умовах воєнного стану: OSINT-розвідка на основі відкритих джерел. Випуск 1: зима-весна, частина 1».
Видання підготовлене в межах регіонального дослідження «Бібліотечна енциклопедія Харківщини» та є невід'ємною частиною мультиплатформного проєкту «Бібліотеки Харківщини в умовах воєнного стану». OSINT-розвідку на основі відкритих джерел з інтернету розпочато відразу після повномасштабного вторгнення російських військ в Україну та планується завершити протягом року після припинення дії режиму воєнного стану. Збір та аналіз інформації виконувався дослідниками Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка в партнерстві з членами Харківського обласного відділення (філія) ВГО Українська бібліотечна асоціація. Публікується на знак підтримки маніфесту діячів культури та мистецтва «Культурна консолідація задля перемоги».
Видання розраховане на бібліотекарів, краєзнавців, викладачів, аспірантів, студентів - усіх, кому не байдужа доля української культури.

Детальніше за лінком

Лютий 2023

28/02/2023
Стартує літературний конкурс «Людина. Доля. Епоха»

Центральна міська бібліотека запрошує творчо обдарованих українців взяти участь у щорічному Всеукраїнському літературному конкурсі духовно-філософської та громадянської поезії та прози «Людина. Доля. Епоха».

Детальніше за лінком

23/02/2023
«Язиката Хвеська» в #Бібліотеці_на_Алчевських

У Харківській обласній бібліотеці для дітей розпочав роботу розмовний клуб.

Детальніше за лінком

20/02/2023
ХОБЮ відкриває сезон недільних ігротек

Харківська обласна бібліотека для юнацтва запрошує провести вихідні за цікавою грою.

Детальніше за лінком

19/02/2023
Тиждень української мови з бібліотекою

З 21 по 28 лютого Бібліотека сімейного читання ім. Т. Шевченка запрошує читачів долучитися до проведення мовознавчих змагань.

Детальніше за лінком

18/02/2023
Культурне відродження деокупованих громад

Харківська обласна бібліотека для дітей стала ланкою, що пов’язала юних читачів дитячих бібліотек деокупованих громад Харківщини з поважним автором Сергієм Вожжовим, який презентував економічну гру для дітей ''Лісові Комерсанти''.

Детальніше за лінком

16/02/2023
Знайомимося з традиціями нашого народу

Лютневим святам у традиційному народному календарі українців була присвячена народознавча онлайн-зустріч, яку організували працівники соціокультурного центру та відділу «Україніка» ім. Т. Г. Шевченка ХДНБ ім. В.Г. Короленка.
Спікер – відомий народознавець Михайло Красиков ознайомив всіх охочих з народними традиціями та обрядами, якими багатий лютий.

Детальніше за лінком

15/02/2023
Благодійний проект «Світ у дитячих долоньках» триває!

14 лютого в межах благодійного проекту «Світ у дитячих долоньках» співробітники Наукової бібліотеки ХНМУ зі студентами Харківського національного медичного університету відвідали маленьких пацієнтів Харківської міської дитячої клінічної лікарні №16 і провели
майстер-клас з виготовлення святкових листівок-валентинок.

Детальніше за лінком

13/02/2023
Недільні кінозустрічі в молодіжному просторі

Попри буремні часи Харківська обласна бібліотека для юнацтва залишається осередком ініциативної молоді. Цієї неділі у молодіжному просторі бібліотеки відбулася кінозустріч учасників волонтерського осередку БУР Харків.

Детальніше за лінком

Січень 2023

30/01/2023
Один день з життя читача, або Що може бібліотека

Учнів початкових класів Харківської загальноосвітньої школи № 70 віртуально завітали до однієї з найбільших бібліотек країни - Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка.

Детальніше за лінком

24/01/2023
Дослідження родоводу. Екскурс для початківців

З чого варто починати вивчення свого родоводу, як працювати з архівними джерелами та де їх шукати розповідає харківський краєзнавць, журналіст Віктор Козоріз.

Детальніше за лінком

23/01/2023
Бібліотекарі поліпшують статті в україномовному розділі Вікіпедії

Фахівці Харківської державної наукової бібліотеки долучилися до наповнення Вікіпедії авторитетними джерелами в межах кампанії #1Lib1Ref. Акція триватиме до 5 лютого, долучайтеся!

Детальніше за лінком

22/01/2023
Арт-студії в Юнацькій бібліотеці Лозової

Заняття творчістю в бібліотеці допомогають читачам відволіктися від тривожних думок і сприяють душевному спокою. Досвідом діляться колеги Юнацької бібліотеки Управління культури Лозівської міської ради Харківської області.

Детальніше за лінком

18/01/2023
"Позитивні етери" від Харківської обласної бібліотеки для юнацтва

Про книги, що підтримують нас під час війни про відновлене бібліотечне життя розмовляють фахівці ХОБЮ під час етерів "Нетривожної валізи".

Детальніше за лінком

14/01/2023
Зимові канікули з бібліотекою

Провести шкільні канікули весело і з користю можуть юні читачі Центральної бібліотеки Слобідського району м.Харкова

Детальніше за лінком

12/01/2023
Долучайтеся до міжнародної акції #1Lib1Ref !

З 15 січня до 5 лютого синхронно з усім світом триватиме міжнародна акція "#1Lib1Ref". Щоб долучитися, додайте якомога більше авторитетних джерел до статей, які цього потребують та гештеґ #1Lib1Ref в описі змін при збереженні редагування.

Детальніше за лінком

06/01/2023
Святкові зустрічі у Харківській обласній бібліотеці для дітей

У бібліотеці відроджується активне життя! Святкові майстер-класи, екскурсії та караоке відвідали діті з особливими освітніми проблемами та їхні батьки.

Детальніше за лінком