ХОВ УБА Новини та подіїКонференціїПроектиКонкурсиВакансіїWEB ресурсиКонтакти

Харківське обласне відділення УБА запрошує вас взяти участь у наповненні нашої сторінки!
Надсилайте інформацію про заходи, що у найближчий час будуть відбуватись у вашій бібліотеці, на адресу how.uba2011@gmail.com , how.uba.proekt@gmail.com

  Архів новин та подій за 2017 рік

 

Останнє оновлення: 30/09/2022

Харківське обласне відділення (філія) ВГО ''Українська бібліотечна асоціація''
Новини та події


Вересень 2022

30/09/2022
Вітаємо з Всеукраїнським днем бібліотек!

У неймовірно важких обставинах воєнного стану бібліотеки Харківщини продовжують бути центрами культурних, інформаційних та освітніх потреб, важливими осередками солідарності, соціальних та волонтерських проєктів.
Стійкість, відважність колег-бібліотекарів вражає. Коли бібліотеки руйнують, нівечать на землі, бібліотекарі несуть книги людям у метро, у бомбосховища, лікарні, додому. В перервах між обстрілами бібліотекарі відчиняють двері книгозбірні та видають книжки. Після бомбардувань прибирають територію бібліотеки від уламків битого скла та цегли та саджають квіти. Проводять онлайн заходи на віртуальних майданчиках соціальних мереж. Навчають мовам та інформаційній грамотності. Відкривають волонтерські центри допомоги переселенцям та людям у складних обставинах. Надсилають українську літературу в закордонні бібліотеки для співвітчизників. Пишуть наукові статті, проводять дослідження, документують факти злочинів проти культурної спадщини, вчинені російськими військами на території України. Бібліотекарі стали голосами України на міжнародних майданчиках.
Коли дізнаєшся про безіменного читача, який, ризикуючи життям рятує бібліотечні книжки в окупованому місті, як ніколи відчуваєш необхідність, вагомість у суспільстві українських бібліотек. У тривожному березні мистецтвознавець Богдан Мисюга писав: “Культура — це завше перша лінія фронту, бо за нею ховаються наші цінності”. Воєнні події показали, що наші бібліотеки стали символами свободи, української ідентичності. Бібліотечні книжки українською мовою - наші обереги пам'яті, наша сучасність та наше майбутнє.
Шановні українці, вітаємо всіх зі святом - Всеукраїнським днем бібліотек! Чекаємо Вас в бібліотеках України!

Серпень 2022

24/08/2022
Акція-флешмоб "Незалежна Україна назавжди"

До Дня незалежності фахівці Харківської обласної бібліотеки для дітей ініціювали міжнародну акцію-флешмоб "Незалежна Україна назавжди". До заходу долучилися Донецька обласна бібліотека для дітей, Житомирська обласна бібліотека для дітей, Волинська обласна бібліотека для дітей, Рівненська обласна бібліотека для дітей, Сумська обласна бібліотека для дітей, Трускавецька міська бібліотека для дітей, бібліотеки Харківщини та м. Харкова.

Детальніше за лінком

23/08/2022
Відзначаємо День Державного Прапора України

23 серпня Україна відзначає День Державного Прапора. Це свято кожного року традиційно співпадає з Днем міста Харкова. Фахівці і користувачі ХДНБ ім. В.Г. Короленка, які зараз знаходяться в різних куточка України і Європи вітають зі святом!

Детальніше за лінком

22/08/2022
Юні читачі вітають з Днем Харкова!

Відеопривітання до Дня міста підготували юні читачі Центральної бібліотеки ім. І.С. Тургенєва ЦБС Слобідського району м. Харків.

Детальніше за лінком

22/08/2022
Коли я чую слово Україна... я бачу, відчуваю, уявляю

Фахівці Бібліотеки сімейного читання ім. Т. Шевченка ЦБС Салтівського району м. Харкова напередодні свят 23-24 серпня провели онлайн-опитування своїх читачів на тему ''Коли я чую слово Україна... я бачу, відчуваю, уявляю.''

Детальніше за лінком

19/08/2022
Як Хібукі допомогає юним читачам харківських бібліотек

Презентація міжнародної програми «Хібукі – відкриті обійми» відбулася в Центральній бібліотеці для дітей Салтівського району м. Харкова. Хібукі – іграшковий песик та ефективний метод, який допомагає у безпечний спосіб лікувати психологічні травми у дітей та допомагає їм у подальшому житті під час війни.
Програма реалізується в рамках ізраїльського проєкту «Відкриті обійми» та за підтримки благодійної організації United Help Ukraine.

Детальніше за лінком

11/08/2022
Знайомтесь с творами переможців конкурсу «Людина. Доля. Епоха»

Прочитати твори можна за покликаннями: https://bit.ly/3vJIYMp, https://bit.ly/3QjWsqh

07/08/2022
МЕДИЧНІ БІБЛІОТЕКИ В УМОВАХ ВІЙНИ

Представники медичних бібліотек України обговорили актуальні проблеми роботи в складних умовах війни під час науково-практичного семінару.

Детальніше за лінком

Липень 2022

30/07/2022
Як бібліотеки Харківщини потерпають від російської навали

З 706 бібліотек, які є у Харківській області, 215 перебувають в окупації. В зоні активних бойових дій опинилося близько 40 бібліотек. Бібліотеки потерпають від обстрілів, пожарів, знищення фондів окупантами.
Про наслідки російської агресії для бібліотек Харківщини розповіла "Українському радіо Харків" директорка Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки Наталя Шостко.

Детальніше за лінком

20/07/2022
Щорічний конкурс «Людина. Доля Епоха» відбувся!

Попри воєнну агресію росії проти України і постійного бомбардування Харкова, щорічний міський літературний конкурс «Людина. Доля Епоха» відбувся!
Цього року, партнерами Центральної міської бібліотеки ім. В. Г. Бєлінського в реалізації конкурсу стали коллеги з Закарпатської обласної універсальної бібліотеки ім. Ф. Потушняка і Закарпатська обласна організація Національної спілки письменників України.
Вітаємо талановитих учасників і лауреатів з різних куточків Україні!

Детальніше за лінком

18/07/2022
З Україною в серці!

Творчі майстер-класи для дітей Харкова проводять бібліотекарки ЦБС Слобідського району. Креативні поробки діти дарують волонтерам як подяку за їх турботу, допомогу і невтомну роботу.

Детальніше за лінком

16/07/2022
Бібліотеки України в умовах Російсько-Української війни

Шановні колеги! Пропонуємо переглянути запис міжнародного симпозіуму The iSchool’s Symposium on Ukraine Symposium on Library Conditions and Services in the Contemporary Ukraine «Ukrainian Libraries during the during the Ongoing Russian-Ukrainian War». Ініціатором та організатором заходу стала Школа інформації Університету Сан-Хосе (SJSU iSchool), штат Каліфорнія, США. Нагадуємо, що онлайн-зустріч відбулася 15 червня за активним сприянням Української бібліотечної асоціації та регіональних відділень УБА в Харкові, Чернігові, Черкасах.

Детальніше за лінком

14/07/2022
Акція «Дякуємо захисникам!»

Наші захисники одержали разом з вкрай необхідною гуманітарною допомогою, малюнки дітей і щирі слова вдячності від усіх, хто доєднався до ініційованої Харківською обласною бібліотекою для дітей акції.

Детальніше за лінком

13/07/2022
Вчимося боротися з російською видачею в Google

Фахівці Харківської обласної бібліотеки для юнацтва підготували відеоінструкцію, як позбутися видачі російського контенту у Google.

Детальніше за лінком

11/07/2022
Стартує реєстрація на безоплатний дистанційний курс з інстаграму!

Харківське обласне відділення УБА спільно з ХДНБ ім. В.Г. Короленка запрошує фахівців бібліотек опанувати інстаграм як онлайн-майданчик популяризації культурно-історичного спадку України та інструменти, які допомогають створювати привабливий візуальний продукт і якісний контент.
Долучайтеся до навчання на безоплатному дистанційному курсі «Мультиплатформна бібліотечна журналістика. Інстаграм: базові навички» (8 – 21 серпня 2022 р.). Платформа – фейсбук.
Реєстрація триває до 1 серпня.
Курс проводиться на знак підтримки маніфесту «Культурна консолідація задля перемоги» щодо пріоритетів культурної політики в часи війни в межах проєкту ''Школа бібліотечного журналіста'' ХДНБ ім. В.Г. Короленка.

Детальніше за лінком

07/07/2022
Харківська обласна бібліотека для юнацтва відтепер у TikTok

При нагоді зазирайте на бібліотечний TikTok-вогник під нікнеймом @bibl_khoyub.

Детальніше за лінком

07/07/2022
Долучайтеся до голосування за 10 ключових книжок з історії України для вільного доступу

Український інститут книги долучився до проєкту МКІП, мета якого — надати українцям безкоштовний доступ до 10 ключових видань з історії України, які має прочитати кожен українець, аби розуміти причини тієї війни, перемогти в якій ми прагнемо нині понад усе.
Разом ми можемо сформувати список цих книжок, які будуть доступні українцям через один з державних цифрових інструментів, про що УІК обов'язково повідомить.
Голосування відкрите до 12 липня 2022.

Детальніше за лінком

05/07/2022
Знайомтеся з новим випуском газети ''Невичерпний скарб''!

Попри важкі часи, бібліотечні журналісти продовжують роботу - фахівці Наукової бібліотеки Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди підготували новий випуск газети ''Невичерпний скарб''.

Детальніше за лінком

02/07/2022
Воєнні часи у творчості студентів

У новому спецвипуску бюлетеню Наукової бібліотеки ХНМУ "Бібліотерапевт" представлено твори сміливих та активних студентів Харківського національного медичного університету.

Детальніше за лінком

01/07/2022
Конкурс фотографій «Мій внесок у ПЕРЕМОГУ!»

Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації традиційно оголошує конкурс фотографій «Мій внесок у ПЕРЕМОГУ!». Адже у кожного з нас свій фронт боротьби, ми на своєму хочемо, можемо і будемо робити вагомі внески задля мирного неба над Україною. Запрошуємо долучатись та ділистись своїми відважними подвигами!

Детальніше за лінком

Червень 2022

24/06/2022
Актуалізація бібліотечних фондів в умовах збройною агресії російської федерації

24 червня відбулося відкрите засідання Ради з питань розвитку бібліотечної справи, присвячене питанням актуалізації бібліотечних фондів в умовах військової агресії російської федерації. Під час заходу обговорювалися:
результати дослідження щодо стану фондів публічних бібліотек, проведеного фахівцями Національної бібліотеки України ім. Ярослава Мудрого;
практика застосування у публічних бібліотеках України Рекомендацій Міністерства культури та інформаційної політики України щодо актуалізації бібліотечних фондів у зв'язку зі збройною агресією російської федерації проти України;
потреби користувачів бібліотек як ключовий фактор пришвидшення актуалізації ресурсів і послуг публічних бібліотек.

Детальніше за лінком

15/06/2022
Бібліотеки України в умовах Російсько-Української війни

Бібліотекарі України, зокрема Харкова розповіли американським колегам про умови та послуги бібліотек в сучасній Україні на симпозиумі, організованому Школою інформації Університету Сан-Хосе (SJSU iSchool), штат Каліфорнія, що займається підготовкою інформаційних фахівців. Доповідь: «Бібліотеки Харківщини: незагоєні рани війни» представили: Наталя Петренко, директорка Харківської державної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка; Iрина Карнаух, головна бібліотекарка Харківської державної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка; Людмила Глазунова, голова Харківського обласного відділення Української бібліотечної асоціації, заступниця директорки з наукової роботи Харківської державної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка, кандидатка наук із соціальних комунікацій.

Детальніше за лінком

10/06/2022
Бібліотекарі Харкова навчаються у Німеччині

За стипендіальною програмою і при підтримці Української бібліотечної асоціації наші колежанки з Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки та Центральної бібліотеки ім. І.С. Тургенєва знаходяться зараз в Німеччині під опікою Національної бібліотеки Німеччини. Бібліотекарки вивчають досвід німецьких колег з комплектування, каталогізації тощо. Детальніше дізнатися, як проходить їх навчання можна за покликаннями: https://bit.ly/3xKIKGi; https://bit.ly/3HiZIyk.

07/06/2022
Етно-квест-марафон «Казкове різнотрав’я»

Відділ мистецтв Харківської обласної бібліотеки для юнацтва запускає новий проєкт для всіх, хто має потребу знайти додаткові інтелектуальні, емоційні і творчі ресурси для професійного та особистого зростання. Долучайтеся до етно-квест-марафону «Казкове різнотрав’я».

Детальніше за лінком

06/06/2022
Анкетування публічних бібліотек

Українська бібліотечна асоціація запрошує публічні бібліотеки, які вживають заходи у зв’язку з війною в Україні та кризою біженців, розповсюджують достовірну інформацію про конфлікт взяти участь в опитуванні. Анкетування проводиться в межах проєкту «Бібліотеки в кризі – українські та польські публічні бібліотеки в умовах війни в Україні» в рамках угоди між Національним авіаційним університетом і університетом імені Миколая Коперника в Торуні (Польща). Отримані дані будуть використані лише для дослідження.

Детальніше за лінком

02/06/2022
Фіксуємо свідчення злочинів проти культурної спадщини України

ВГО Українська бібліотечна асоціація спільно з Благодійним фондом «Бібліотечна країна» просить бібліотечну спільноту України та усіх небайдужих фіксувати пошкодження, яких зазнали бібліотеки від російської воєнної агресії. Для цього необхідно заповнити реєстраційну форму.

Детальніше за лінком

01/06/2022
Діти Харкова - за мир!

У бібліотеках Слобідського району міста Харкова серед користувачів відбувся флешмоб присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Детальніше за лінком

Травень 2022

31/05/2022
МКІП спільно з Українським культурним фондом запускають платформу «Культурний простір»

Платформа передбачає збір інформації від українських діячів культури та установ і організацій культурного сектору, які потрапили у скрутне фінансове становище через війну та потребують допомоги, як для відновлення своєї діяльності, так і для реалізації ідей та проєктів, що підкреслюють культурну цінність української ідентичності й можуть реалізовуватися під час воєнного стану та після перемоги України.

Детальніше за лінком

31/05/2022
МКІП спільно з Українським культурним фондом запускають платформу «Культурний простір»

Платформа передбачає збір інформації від українських діячів культури та установ і організацій культурного сектору, які потрапили у скрутне фінансове становище через війну та потребують допомоги, як для відновлення своєї діяльності, так і для реалізації ідей та проєктів, що підкреслюють культурну цінність української ідентичності й можуть реалізовуватися під час воєнного стану та після перемоги України.

Детальніше за лінком

30/05/2022
Акція «Дякуємо захисникам!» До Міжнародного дня захисту дітей

Харківська обласна бібліотека для дітей запрошує маленьких читачів написати слова подяки, підтримки, побажання воїнам ЗСУ. Організатори акції #дякуємо_захисникам пропонують з 1 червня надсилати SMS-повідомлення на вайбер, телеграм +380979200528, або на електронну скриньку: hobd2015@ukr.net. Учасникам заходу необхідно вказати ім'я, вік, місто, країну перебування.

Детальніше за лінком

24/05/2022
Підсумки конкурсу статей та фотографій «ВікіХарківщина 2020»

«Вікімедія Україна» остаточно визначилась з підсумками конкурсу статей та фотографій «ВікіХарківщина 2020», який проводився серед співробітників та користувачів публічних бібліотек Харківської області. Мета конкурсу: популяризація великих і малих сіл і міст, знайомство з цікавими туристичними маршрутами Харківщини.

Детальніше за лінком

23/05/2022
Рекомендації МКіП щодо актуалізації бібліотечних фондів у зв'язку зі збройною агресією російської федерації проти України

Детальніше за лінком

20/05/2022
Бібліотекарі – документатори сучасної історії!

Представники харківської бібліотечної спільноти долучилися до проєкту Української бібліотечної асоціації з архівування документів, що фіксують національний спротив військовій агресії Російської Федерації. Наразі відбулися дві робочі зустрічі (5 та 19 травня) учасників проекту, під час яких обговорювалися організаційні питання: правила та технічні аспекти спільного архівування, ресурси та канали моніторингу, алгоритми збереження окремих документів. Задля покращення комунікації учасників проєкту створено чат.

Детальніше за лінком

17/05/2022
На Харківщині відкрито нову бібліотеку

У Слобожанській територіальній громаді відкрили нову бібліотеку, яка почала працювати на базі офісу старости у селі Балівка. В бібліотеці планується організація творчого простору, художніх майстерень, майстерень з рукоділля та доступ до мережі інтернет.

Детальніше за лінком

05/05/2022
Майстер-клас «Квіти для мами»: до Дня матері

У бібліотеці-філії № 14 Холодногірського району, співробітниками закладу культури для дітей було проведено майстер-клас «Квіти для мами».

Детальніше за лінком

04/05/2022
ВИЛУЧЕННЯ РОСІЙСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ З БІБЛІОТЕЧНИХ ФОНДІВ

Відбулось друге засідання Ради з питань розвитку бібліотечної справи при Міністерстві культури та інформаційної політики (МКІП). Члени Ради акумулювали зауваження та пропозиції до проєкту Методичних рекомендацій з питань актуалізації бібліотечних фондів в умовах збройної агресії Російської Федерації, узгодили остаточну версію проєкту.

Детальніше за лінком

Квітень 2022

30/04/2022
Місце зустрічі - бібліотека!

Незважаючи на постійні обстріли міста, бібліотеки ЦБС Слобідського району продовжують працювати, відкриті світу та громаді. За повідомленням Департаменту культури міста Харкова у квітні два дні на тиждень обслуговують читачів 4 муніципальні бібліотеки у Слобідському районі.

Детальніше за лінком

30/04/2022
Буккросинг-книгооберт, літературний фуршет і творчі майстер-класи на станціях метро

Публічні бібліотеки міста беруть активну участь у культурному проекті «Мирне майбутнє України!», який реалізується з ініціативи Харківського міського голови Ігоря Терехова.
На станціях метро «Холодна гора», «Армійська», «Архітектора Бекетова», «Пушкінська» відкрито мобільні бібліотечні пункти та видається література. Також співробітники бібліотечних закладів Київського, Холодногірського, Немишлянського районів проводять творчі уроки, майстер-класи, огляди літератури для харків'ян та малечі, які укриваються від бомбардувань та обстрілів під землею.
Детальніше за покликаннями:
https://bit.ly/3abFhqI
https://bit.ly/3yVh0zH
https://bit.ly/39VqzE3
https://bit.ly/3yYSfTe

28/04/2022
Місія добра та допомоги

Бібліотекарі Центральної дитячої бібліотеки Слобідського району проводять заходи з дітьми, які вимушені жити у лікарні: організовують майстер-класи з орігамі, декупажу та об’ємної аплікації, пізнавальні години «Дива України» та «Мої права», настільні ігри «Дубль», «Гексіс», «Хто я?».

Детальніше за лінком

27/04/2022
Патріотичний онлайн-флешмоб "Я з України"

Харківська обласна бібліотека для дітей запрошує усіх, хто з гордістю може сказати: "Я - з України!" долучитися до онлайн-флешмобу. Умови участі: зробити фото малюнків та творчих робіт патріотичної тематики або записати коротке відео, у якому учасники (діти, підлітки, дорослі) співають уривок з української пісні чи декламують вірш українською мовою.
Роботи надсилати на електронні скриньки hobd2015@ukr.net, hobd2020@gmail.com, вайбер чи телеграм +380979200528.

Детальніше за лінком

06/04/2022
Весняний благоустрій «Відновимо Харків разом»

Бібліотекарі Холодногірського району підтримали ініціативу міської влади з відновлення рідного міста. Бібліотеки поки що не працюють для читачів, але бібліотекарі дитячої бібліотеки № 27 та КЗК ''Центральна бібліотека ім. Квітки-Основ'яненка'' провели прибирання території закладів культури від уламків скла та осколків.

Детальніше за лінком

Березень 2022

21/03/2022
Фіксуємо пошкодження, яких зазнали бібліотеки в ході російсько-української війни!

Міністерство культури та інформаційної політики України збирає свідчення злочинів проти культурної спадщини, вчинені окупантами на території України: https://culturecrimes.mkip.gov.ua/.
Українська бібліотечна асоціація спільно з Благодійним фондом «Бібліотечна країна» закликають бібліотеки, які постраждали внаслідок російсько-української війни, заповнити форму: https://bit.ly/3lKFO5I.
На національному рівні зафіксувати свідчення російської агресії можна на сайті «Росія заплатить»: https://damaged.in.ua/#mission.

Лютий 2022

21/02/2022
Нестандартні заходи у бібліотеках

Якщо фотосесія у бібілоетці вже майже традиція, то нещодавно креативні бібліотекарі впроваджують ще несподіваніші заходи. Наприклад, Центральна бібліотека імені І. С. Тургенєва разом з читачами святкують день народження маленької читачки, а бібліотека-філія №22 разом з провідною редакторкою VIVAT справили справжню вечірку за книгою "Айседора Мун" Гаррієт Мункастер

https://bit.ly/3H5FoPt
https://bit.ly/3h4qI8w

13/02/2022
Членство у ХОВ УБА оновлення у 2022 році

У 2022 році трохи змінились умови членства у ХОВ УБА. А саме - змінився мінімальний членський внесок, тепер він становить 150 грн

Нагадуємо та запрошуємо поновлювти членство аби не бути осторонь вируючого бібліотечного життя
Нагадуємо наші реквізити:
Назва: Харківське обласне відділення (філія) ВГО Українська бібліотечна асоціація
Код фінансової установи: 39083536
Назва фінансової установи: УКРЕКСІМБАНК
IBAN: UA843223130000026003000035563
МФО: 322313
Призначення платежу: Добровільні пожертвування від індивідуального члена ХОВ УБА (ПІБ)
Дуже приємно працювати з дійсними членами. А хто ще не з нами – гостинно запрошуємо!

10/02/2022
Новий голова Молодіжної секції УБА кадрові зміни

У Молодіжній секції Української бібліотечної асоціації відбулись кадрові зміни. Тепер секцію очолює КАТЕРИНА КОСИНСЬКА,заступниця директора Наукової бібліотеки Національного педагогічного університету М. П. Драгоманова

09/02/2022
День усіх закоханих заходи у бібліотеках

День усіх закоханих особливе свято. Душа наповнюється почуттями, душа співає. А бібліотеки створили майданчик де цей прояв душі можна реалізувати. Слідуйте за покликаннями та не стримуйте своїх емоцій!
https://bit.ly/34q9Syl
https://bit.ly/34q9TCp

07/02/2022
Опановуємо смартфон навчальні курси

Харківська державна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка оголошує набір у нову групу з цифрової грамотності «Смартфон для початківців». Заняття проходитимуть у Залі нових надходжень (2 поверх, кімната 22). Старт у лютому.
Запис та подробиці за телефоном +380504014587 Людмила Володимирівна

04/02/2022
Презентація книжок

Співпраця бібліотек з видавництвами вже неначе класика. Одначе кожного разу цікаво та корисно спостерігати за такими заходами - презентація нових книжок разом з читачами. І в онлайн чи оффлайн форматі, вже не важливо

https://bit.ly/3rzpatq
https://bit.ly/3gADgEG

Січень 2022

26/01/2022
«Основи графічного дизайну» коп'ютерні курси

Центральна бібліотека імені Д.І.Писарєва розпочала новий набір на курси коп'терного дизайну «Основи графічного дизайну».
Даний курс проходить у бібліотеці у рамках проекту Університет третього віку «Протон» благодійного фонду «Давай допоможемо». Мета проекту – поліпшити якість життя людей елегантного віку, шляхом їх постійного навчання і розвитку.
На занятті студенти вивчали базові елементи візуального середовища, а також навчилися користуватися функціоналом безкоштовного графічного редактора Canva.
Заняття проходитимуть щосереди о 15:30.
Приходьте на заняття в Університет третього віку Протон і вам ніколи буде нудьгувати!
По всім питанням звертайтесь до регіонального менеджера Університету у м. Харків Ksenia Merkulova 098 418 65 21, якщо ви хочете стати:
✅студентом,
✅викладачем-волонтером
✅або готові надати Протону локацію для проведення лекційних, творчих або спортивних занять

24/01/2022
Терапія піском

23 січня волонтери Будуємо Україну Разом - БУР з різних куточків України завітали до Харківської обласної бібліотеки для юнацтва на заняття з пісочної терапії.
Робота з піском на світовому планшеті дозволяє зануритися у власні відчуття, заспокоїтися та пофантазувати. Емоційна підтримка учасників волонтерського руху БУР – це важлива частина їх діяльності, і дуже приємно що в Харкові є партнери, які можуть підтримати та реалізувати ці ідеї

12/01/2022
Результати конкурсу

Нещодавно ХОВ УБА ініцюювало конкурс на оплату участі у VІІІ Зимовій школі молодих бібліотекарів УБА. До конкурсу подались 3 харківських молодих спеціаліста. Рандомним способом під час онлайн-трансляції було обрано переможця. Ним став Вячеслав Мамон, бібліотекар ХДНБ ім. В.Г. Короленка. Переможцю буде компенсовані витрати на організаційних внесок та проїзд до місця проведення школи

11/01/2022
Книги від УІК

Харківська обласна універсальна наукова бібліотека отримала 245 книг від Український інститут книги у межах "Програма поповнення фондів публічних бібліотек 2021 р."

Детальніше за лінком

04/01/2022
Офіційна інформація

У найбільшій книгозбірні м. Харкова, у Харківській державній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка сталися кадрові зміни.

Відповідно до наказу Міністерства культури та інформаційної політики України від 30 грудня 2021 року № 748-к директором книгозбірні з 4 січня 2022 р. призначено Петренко Наталю Валентинівну. Контакти: +38 (057) 731-11-01, e-mail: navapetrenko@gmail.com