ХОВ УБА Новини та подіїКонференціїПроектиКонкурсиВакансіїWEB ресурсиКонтакти

Харківське обласне відділення УБА запрошує вас взяти участь у наповненні нашої сторінки!
Надсилайте інформацію про заходи, що у найближчий час будуть відбуватись у вашій бібліотеці, на адресу how.uba2011@gmail.com , how.uba.proekt@gmail.com

  Архів новин та подій за 2017 рік

 

Останнє оновлення: 22/03/2023

Харківське обласне відділення (філія) ВГО ''Українська бібліотечна асоціація''
Новини та події


Березень 2023

07/03/2023
Незламність духу — в естафеті творчості!

Харківська обласна бібліотека для дітей запрошує у четвер - 9 березня усіх небайдужих співвітчизників на цікаву онлайн-дискусію на тему незламності духу під час воєнного періоду життя, щастя у творчості та улюблених творчих занять.

Детальніше за лінком

06/03/2023
Бібліотеки Харківщини в умовах воєнного стану

Пропонуємо ознайомитися з електронним виданням «Бібліотеки Харківщини в умовах воєнного стану: OSINT-розвідка на основі відкритих джерел. Випуск 1: зима-весна, частина 1».
Видання підготовлене в межах регіонального дослідження «Бібліотечна енциклопедія Харківщини» та є невід'ємною частиною мультиплатформного проєкту «Бібліотеки Харківщини в умовах воєнного стану». OSINT-розвідку на основі відкритих джерел з інтернету розпочато відразу після повномасштабного вторгнення російських військ в Україну та планується завершити протягом року після припинення дії режиму воєнного стану. Збір та аналіз інформації виконувався дослідниками Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка в партнерстві з членами Харківського обласного відділення (філія) ВГО Українська бібліотечна асоціація. Публікується на знак підтримки маніфесту діячів культури та мистецтва «Культурна консолідація задля перемоги».
Видання розраховане на бібліотекарів, краєзнавців, викладачів, аспірантів, студентів - усіх, кому не байдужа доля української культури.

Детальніше за лінком

Лютий 2023

28/02/2023
Стартує літературний конкурс «Людина. Доля. Епоха»

Центральна міська бібліотека запрошує творчо обдарованих українців взяти участь у щорічному Всеукраїнському літературному конкурсі духовно-філософської та громадянської поезії та прози «Людина. Доля. Епоха».

Детальніше за лінком

23/02/2023
«Язиката Хвеська» в #Бібліотеці_на_Алчевських

У Харківській обласній бібліотеці для дітей розпочав роботу розмовний клуб.

Детальніше за лінком

20/02/2023
ХОБЮ відкриває сезон недільних ігротек

Харківська обласна бібліотека для юнацтва запрошує провести вихідні за цікавою грою.

Детальніше за лінком

19/02/2023
Тиждень української мови з бібліотекою

З 21 по 28 лютого Бібліотека сімейного читання ім. Т. Шевченка запрошує читачів долучитися до проведення мовознавчих змагань.

Детальніше за лінком

18/02/2023
Культурне відродження деокупованих громад

Харківська обласна бібліотека для дітей стала ланкою, що пов’язала юних читачів дитячих бібліотек деокупованих громад Харківщини з поважним автором Сергієм Вожжовим, який презентував економічну гру для дітей ''Лісові Комерсанти''.

Детальніше за лінком

16/02/2023
Знайомимося з традиціями нашого народу

Лютневим святам у традиційному народному календарі українців була присвячена народознавча онлайн-зустріч, яку організували працівники соціокультурного центру та відділу «Україніка» ім. Т. Г. Шевченка ХДНБ ім. В.Г. Короленка.
Спікер – відомий народознавець Михайло Красиков ознайомив всіх охочих з народними традиціями та обрядами, якими багатий лютий.

Детальніше за лінком

15/02/2023
Благодійний проект «Світ у дитячих долоньках» триває!

14 лютого в межах благодійного проекту «Світ у дитячих долоньках» співробітники Наукової бібліотеки ХНМУ зі студентами Харківського національного медичного університету відвідали маленьких пацієнтів Харківської міської дитячої клінічної лікарні №16 і провели
майстер-клас з виготовлення святкових листівок-валентинок.

Детальніше за лінком

13/02/2023
Недільні кінозустрічі в молодіжному просторі

Попри буремні часи Харківська обласна бібліотека для юнацтва залишається осередком ініциативної молоді. Цієї неділі у молодіжному просторі бібліотеки відбулася кінозустріч учасників волонтерського осередку БУР Харків.

Детальніше за лінком

Січень 2023

30/01/2023
Один день з життя читача, або Що може бібліотека

Учнів початкових класів Харківської загальноосвітньої школи № 70 віртуально завітали до однієї з найбільших бібліотек країни - Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка.

Детальніше за лінком

24/01/2023
Дослідження родоводу. Екскурс для початківців

З чого варто починати вивчення свого родоводу, як працювати з архівними джерелами та де їх шукати розповідає харківський краєзнавць, журналіст Віктор Козоріз.

Детальніше за лінком

23/01/2023
Бібліотекарі поліпшують статті в україномовному розділі Вікіпедії

Фахівці Харківської державної наукової бібліотеки долучилися до наповнення Вікіпедії авторитетними джерелами в межах кампанії #1Lib1Ref. Акція триватиме до 5 лютого, долучайтеся!

Детальніше за лінком

22/01/2023
Арт-студії в Юнацькій бібліотеці Лозової

Заняття творчістю в бібліотеці допомогають читачам відволіктися від тривожних думок і сприяють душевному спокою. Досвідом діляться колеги Юнацької бібліотеки Управління культури Лозівської міської ради Харківської області.

Детальніше за лінком

18/01/2023
"Позитивні етери" від Харківської обласної бібліотеки для юнацтва

Про книги, що підтримують нас під час війни про відновлене бібліотечне життя розмовляють фахівці ХОБЮ під час етерів "Нетривожної валізи".

Детальніше за лінком

14/01/2023
Зимові канікули з бібліотекою

Провести шкільні канікули весело і з користю можуть юні читачі Центральної бібліотеки Слобідського району м.Харкова

Детальніше за лінком

12/01/2023
Долучайтеся до міжнародної акції #1Lib1Ref !

З 15 січня до 5 лютого синхронно з усім світом триватиме міжнародна акція "#1Lib1Ref". Щоб долучитися, додайте якомога більше авторитетних джерел до статей, які цього потребують та гештеґ #1Lib1Ref в описі змін при збереженні редагування.

Детальніше за лінком

06/01/2023
Святкові зустрічі у Харківській обласній бібліотеці для дітей

У бібліотеці відроджується активне життя! Святкові майстер-класи, екскурсії та караоке відвідали діті з особливими освітніми проблемами та їхні батьки.

Детальніше за лінком