ХОВ УБА Новини та подіїКонференціїПроектиКонкурсиВакансіїWEB ресурсиКонтакти
Надсилайте інформацію про заходи, що у найближчий час будуть відбуватись у вашій бібліотеці, на адресу how.uba2011@gmail.com , how.uba.proekt@gmail.com
Новини та події
04/10/2024 Модний показ в бібліотеці? Легко!
26/09/2024 Заходи і тренінги не тільки для читачів
26/09/2024 Інтенсив-тренінг від тренерів ХДНБ ім. В. Г. Короленка
19/09/2024 «Бібліотерапевт» святкує 10-річчя
11/09/2024 Розпочато створення електронної колекції ірмолоїв з фондів ХДНБ ім. В. Г. Короленка
Останнє оновлення: 10/10/2024
Харківське обласне відділення (філія) ВГО ''Українська бібліотечна асоціація''
Проекти
Колекція українських ірмолоїв ХДНБ ім. В. Г. Короленка
Створено сайт «Колекція українських ірмолоїв ХДНБ ім. В. Г. Короленка».
Доступ до джерел з української ідентичності вільний, 24/7 для усіх бажаючих.
Віртуальний ресурс створено фахівцями Харківської державної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка за підтримки Українського культурного фонду.Детальніше за лінком
Надсилайте інформацію або дзвоніть:
Розпочато реалізацію проєкту «Формування цифрового архіву документів (публікацій, фото, відео) про російсько-українську війну»
У Харківській державній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка розпочато реалізацію проєкту «Формування цифрового архіву документів (публікацій, фото, відео) про російсько-українську війну».
Проєкт розпочато 15 липня за підтримки Українського культурного фонду.
Мета проєкту: формування та забезпечення доступу до цифрового архіву документів, що відображають події та контекст російсько-української війни задля збереження історичної пам’яті та підтримки наукових досліджень.
Базою для формування цифрового архіву є масив документів і метаданих до них, накопичений у межах реалізації проєкту «Архівування документів про війну», що був ініційований Українською бібліотечною асоціацією у 2022 році.
Під час реалізації проєкту (15.07–15.09 2024 р.) до архіву буде включено 2300 документів, зібраних протягом 2022–2024 років. Джерелами архівування стали офіційні сайти обласних і міських військових (державних) адміністрацій, зокрема Київської, Дніпропетровської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Харківської, а також вебпредставництва регіональних ЗМІ. Документи представлені в тематичних колекціях: державна політика під час війни, докази російської агресії, докази українського спротиву, волонтерський рух, міжнародна підтримка, культура під час війни.Детальніше за лінком
«Валізка з книжками» для Центральної бібліотеки та Центральної бібліотеки для дітей Салтівського району м. Харкова
Хто як не бібліотекарі об'єднають, навчать любити книжки? Харківські бібліотекарі активно реалізовують проєкт «Валізка з книжками» від Goethe-Institut.
Детальніше за лінком
ІІІ тур проєкту «Книжкові гранти для бібліотек»
Розпочинається ІІІ тур проєкту «Книжкові гранти для бібліотек». Під час цього туру передбачається закупівля нових, виданих упродовж 2021-2024 років, книжок вітчизняних видавництв.
Детальніше за лінком
Міжнародний Digital студентський інтелектуальний батл, присвячений 300-річчю з дня народження Григорія Сковороди
В складних умовах війни, попри відключення світла і нестабільний інтернет відбувся Міжнародний Digital студентський інтелектуальний турнір #СловоСковороди_Ми_побудуємо_світ_кращий». Вшанувати 300-річчя від дня народження видатного українського філософа та поета Григорія Сковороди на платформі «Zoom» зустрілося 92 учасника - студенти, викладачі та представники бібліотек із 22 закладів вищої та фахової освіти України, а також українці, які перебувають у Польщі, Чехії, Німеччині, Австрії та Швеції.
Детальніше за лінком
БІБЛІОТЕКИ ХАРКІВЩИНИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ
Сьогодні, у неймовірно складних умовах, бібліотеки Харківщини продовжують бути центрами задоволення інформаційних та освітніх потреб, важливими осередками культурного життя, соціальних та волонтерських проєктів незламних українців.
Ще на початку повномасштабної російської агресії була усвідомлена необхідність оперативної фіксації в режимі реального часу, систематизації фактів культурного та інформаційного спротиву, документація свідчень про злочини російських військових проти культурної спадщини України.
Мультиплатформний проєкт «Бібліотеки Харківщини в умовах воєнного стану» реалізується фахівцями Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка у партнерстві з Харківським обласним відділенням (філія) ВГО Українська бібліотечна асоціація на знак підтримки маніфесту «Культурна консолідація задля перемоги».
Пропонуємо ознайомитися з електронним виданням «Бібліотеки Харківщини в умовах воєнного стану: OSINT-розвідка на основі відкритих джерел. Випуск 1: зима-весна, частина 1» за посиланням:
URL: https://archive.org/details/1_20230228_20230228_0845
Віртуальний проєкт «Бібліотеки Харківщини в умовах воєнного стану: хронологія бібліотечного спротиву». URL: https://tinyurl.com/2k3rflss
Будемо вдячні за доповнення та зауваження надіслані на електронну адресу ХОВ УБА how.uba.proekt@gmail.com.
Запрошуємо до співпраці фахівців бібліотек різних систем і відомств Харківської області!Детальніше за лінком
Етно-квест-марафон «Казкове різнотрав’я»
Харківська обласна бібліотека для юнацтва запускає новий проєкт для всіх охочих, зокрема колег з культурної і освітньої сфер.
Мета проєкту - відновлення психоемоційного стану учасників, отримання додаткових інтелектуальних, емоційних і творчих ресурсів для професійного та особистого зростання за допомогою інструментів казкотерапії.Детальніше за лінком
Поезії воєнного часу
Поети Харківщини! Харківська обласна універсальна наукова бібліотека збирає поезії воєнного часу для спеціального проєкту, який буде розміщено на сайті бібліотеки. Надсилати твори можна в особисті повідомлення сторінки бібліотеки @KharkivOUNB, або на електронну пошту di.rayne@gmail.com.
Детальніше за лінком
Культурний проєкт Харкова «Майбутнє мирної України!»
Проєкт реалізується за ініціативи Харківського міського голови І. Терехова. Мета - об'єднати зусилля працівників бібліотек, педагогів мистецьких шкіл та фахових закладів Харкова, щоб підтримати містян під час війни.
Детальніше за лінком
Проєкт «Добрі історії для малечі»
Харківська обласна бібліотека для дітей підготувала аудіозаписи у форматі mp3 найкращих художніх творів для дітей, які можна завантажити на телефон з телеграм-каналу "Бібліотека на Алчевських" https://t.me/bibliotekaHOBD, або прослухати аудіоказки на каналі YouTube “Bibliomistechko”: https://www.youtube.com/user/Bibliomistechko.
Детальніше за лінком
Всеукраїнський Digital інтелектуальний студентський батл “Леся Українка forever” до 150-річчя від дня народження Лесі Українки у межах Європейського тижня цифрової грамотності
ОРГАНІЗАТОРИ: Харківське обласне відділення УБА, Наукова бібліотека Київського національного університету культури і мистецтв,
Харківська державна академія культури, Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського «ХАІ», Наукова бібліотека Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, Харківська державна наукова бібліотека ім. В.Г. Короленка
ПАРТНЕРИ: Корпорація ''Ранок''МЕТА: відзначити ювілей поетеси Лесі Українки і Європейський тиждень цифрової грамотності, активізувати співпрацю бібліотек ЗВО, залучити студентську молодь до вивчення творчості поетеси за допомогою цифрових технологій.
ЗМІСТ: проведення інтерактивної онлайн-вікторини, створеної на платформі цифрового інструменту навчання Kahoot, серед студентів ЗВО (Харкова, Києва, Одеси тощо).
УЧАСНИКИ: гравці - студенти ЗВО (до 50 осіб), модератори - бібліотеки ЗВО
ДАТА: 25 березня, Європейський тиждень цифрової грамотності (22-26 березня 2021 р.)
ЧАС ПРОВЕДЕННЯ: 11.00-12.00
ПЛАТФОРМА: Google Meet
ТЕХНІКА: ноутбук/планшет (для спілкування у Google Meet) + смартфон (для гри)
КООРДИНАТОРИ:
Олена Скаченко, завідувачка сектору методичної роботи наукової бібліотеки КНУКіМ; тел. 067-595-50-63, e-mail: skachenko.nana@ukr.net
Катерина Вірютіна, завідувачка сектору відділу науково-методичної роботи ХДНБ ім. В.Г. Короленка; тел. 099-201-49-99, e-mail: virutinaxdnb@gmail.com
Електронна колекція літературно-мистецьких журналів Харкова першої третини ХХ ст. он-лайн проєкту Харківської державної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка
Розпочав роботу он-лайн проєкт Харківської державної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка «Електронна колекція літературно-мистецьких журналів Харкова першої третини ХХ ст.» за підтримки Українського культурного фонду.
Основним завданням проєкту є формування цифрової колекції періодичних видань першої третини ХХ ст., що частково та фрагментарно збереглися лише в кількох великих бібліотеках України, певна їх частина розпорошена по різних книгозбірнях, а деякі номери втрачені. Проєкт дозволить сучасному читачеві отримати цілісне уявлення про життя тогочасної України, яке наче в дзеркалі відбивалося на сторінках періодичних видань.
Відкрито доступ до повних текстів таких періодичних видань: «Колосья» (1918), «Мистецька трибуна» (1930, 1931), «Парус» (1919), «Пламя» (1924–1926), «Творчество» (1919), «Художественная жизнь» (1922, 1923).
Створення унікального он-лайн ресурсу забезпечує широкий доступ громадян до національного культурного надбання, сприяє розвитку освіти та національної культури, а також збереженню культурної спадщини.
Скористатися проєктом зможуть науковці, краєзнавці та всі, хто цікавиться історією української культури загалом та розвитком літературно-мистецького процесу першої третини ХХ ст. зокрема.
Завдяки реалізації проєкту поповнено колекції надзвичайно цінних, нечисленних періодичних видань 1910–1930-х років.
Більше про проєкт за лінком http://collection.korolenko.kharkov.com/Детальніше за лінком
Літературна акція
9 серпня — Міжнародний день корінних народів світу — день солідарності з корінними народами. Генеральна асамблея Організації Об'єднаних Націй оголосила 2019 рік Міжнародним роком мов корінних народів.
Щоб привернути увагу до різноманіття мовної картини Харкова, збереження мов малих народів, популяризації літератури різними мовами, формування позитивного іміджу бібліотек міста, які є своєрідним простором дружби для багатонаціонального міста, безкоштовним майданчиком для об’єднання міських жителів, пропонуємо долучитися до проекту «Бібліотека об’єднує нації та культури». Літературна акція реалізується під егідою Харківського обласного відділення (філії) ВГО Українська бібліотечна асоціація з ініціативи бібліотекарів Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка.
Читаймо улюблені вірші, уривки з прози рідною мовою та публікуймо відео, тексти, фото у соціальних мережах із хештегами:
#читай #мова #READ #nativelanguage #Indigenouslanguages #Харківчитає #Харьковчитает #Kharkivread
Акція триватиме з 9 серпня по 30 вересня.Детальніше за лінком
Поглиблюємо корпоративну співпрацю на регіональному рівні!
Протягом тижня голова президії ХОВ УБА Людмила Глазунова та членкині – фахівці ХДНБ ім. В. Г. Короленка –обговорювали проекти поглиблення співробітництва з представниками офіційного партнера УБА – корпорацією
«Ранок».Голова президії ХОВ УБА Людмила Глазунова обговорила з керівником відділу корпоративних продажів корпорації «Ранок» Євгенієм Олександровим можливі формати взаємодії, спільні акції з популяризації книги та читання, участь корпорації в організації та проведенні науково-практичних заходів для бібліотечної громади Харківщини.
Проектна менеджерка корпорації «Ранок» Сніжана Семенюк презентувала для членкинь ХОВ УБА новий проект – QR-books, який дозволяє купувати електронні книжки у будь-якій офлайн-точці продажу та завантажувати їх за QR-кодом.
Фахівчині бібліотеки протестували запропонований сервіс та з’ясували можливості придбання бібліотеками та поширення серед користувачів.
Готуємо проект! Веселий фотосет учасників «Майстерні ідей»
9 квітня 2019 р.
Готуємо проект! Веселий фотосет учасників «Майстерні ідей»
Що потрібно для ефективної фотовізитки команди проекту «Бібліотека об’єднує нації та культури»? Ідея! Неймовірна фантазія! Креативний фотограф Світлана Юрченко! Бажання зробити гарне круте фото! Весела, дружня компанія! Відмінний настрій! Атрибутика від propmaker Юліана Ходарева!
#ЧИТАЙ_ХА #READ_KHA
Проект «Бібліотека об’єднує нації та культури». Поліграфічна продукція
26 березня 2019 Проект «Бібліотека об’єднує нації та культури». Поліграфічна продукція
На засіданні молодіжної групи «Майстерні ідей» в Харківській державній наукові бібліотеці імені В. Г. Короленка обговорювалася заявка від ХОВ УБА на участь у Міському конкурсі інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів з проектом «Бібліотека об’єднує нації та культури». Організаційне та методичне забезпечення конкурсу здійснює Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім’ї молоді та спорту Харківської міської ради.
У межах івенту «Бібліотека об’єднує нації та культури» куратор напряму «Поліграфічна продукція» Ганна Прохорова та керівник групи «Майстерня ідей» Ірина Карнаух (відділ науково-методичної роботи) запропонували обговорити дизайн роздаткових матеріалів: блокнот, книжкова закладка, плакат дружби
Сесія «Створення та функціонування неурядових організацій» у Хабі Говерла
25 березня 2019 р.
Сесія «Створення та функціонування неурядових організацій» у Хабі Говерла
Як зареєструвати громадську організацію, етапи реєстрації благодійного фонду, звітування – на ці та інші запитання учасників III Школи соціального проектування та грантрайтингу Open Grants School відповів Артем Коновалов, програмний директор громадської організації «Центр розвитку громад», співзасновник Хабу соціальної активності «Студія 42». Слухала та записувала підказки для роботи ХОВ УБА головний бібліотекар відділу науково-методичної роботи ХДНБ ім. В. Г. Короленка Ірина Карнаух
Зустріч голови Президії ХОВ УБА з учасниками «Майстерні ідей»
21 березня 2019 Зустріч голови Президії ХОВ УБА з учасниками «Майстерні ідей»
На засіданні молодіжної групи «Майстерня ідей» за участю голови Президії Харківського обласного відділення (філії) ВГО «Українська бібліотечна асоціація», заступника директора з наукової роботи Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка, кандидата наук із соціальних комунікацій, Л. В. Глазунової обговорювалися терміни виконання проектів групи «Бібліотека об’єднує нації та культури» (доповідач – головний бібліотекар відділу науково-методичної роботи Ірина Карнаух), фотокалендар (доповідач – головний бібліотекар кабінету бібліотекознавства імені Л. Б. Хавкіної Юліана Ходарєва); підбито підсумки навчальних заходів. Для учасників «Майстерні ідей» працівники відділу науково-методичної роботи ХДНБ ім. В. Г. Короленка провели низку тренінгів: «Не гальмуй gif-уй!», «Instagram: розширюємо можливостi комунiкацiï», «Візуалізація контенту: напрями та тенденції. Редагування фотографий у Snapseed», «Подкасти: методика створення та поширення», «Буктрейлер – сучасний спосіб просування книги в бібліотеці.
Було також заслухано повідомлення про навчання у міській «Open Grants School»/«Школі соціального проектування і грантрайтингу» – проекті Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради (Ірина Карнаух) та розглянуто питання участі у Міському конкурсі інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів
Єднаймося!
6 березня 2019 року Єднаймося!
На засіданні секції науково-методичної та науково-дослідної роботи Харківського обласного відділення (філії) ВГО «Українська бібліотечна асоціація» керівник молодіжної групи «Майстерня ідей», молодіжний працівник, головний бібліотекар Ірина Карнаух запропонувала членам ХОВ УБА долучитися до ініціативи Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка – взяти участь у Міському конкурсі інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів з івентом «Бібліотека об’єднує нації та культури». Членам секції було надано інформацію про участь бібліотекарів у міській школі соціального проектування та грантрайтингу Open Grants School (соціальний проект Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах, сім’ї, молоді та спорту Харківської міськради)». Валентина Лупицька, завідувачка сектору прогнозування та інновацій Харківської обласної бібліотеки для дітей, запропонувала в межах проекту ХОВ УБА продемонструвати у мережі медіа-продукти, створені Школою мультиплікації білоруською мовою. Приємно відзначити, що саме проект ХОБД для дітей «Пізнай Харків» зі створення мультфільмів став переможцем міського конкурсу інвестиційних проектів 2017 року
Проект «Майстерні ідей» на Open Grants School»
23 лютого 2019 року
Проект «Майстерні ідей» на Open Grants School»/«Школі соціального проектування і грантрайтингу» (проект Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради)
Член ХОВ УБА, головний бібліотекар Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка, молодіжний працівник, керівник групи «Майстерня ідей» Ірина Карнаух успішно пройшла оцінювання та відбір на ІІІ Школу соціального проектування та грантрайтингу Open Grants School. Навчання протягом трьох місяців на унікальному проекті Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради – це можливість протестувати власний проект, зробити його більш привабливим для харків’ян. Важливим чинником участі у Школі стала можливість залучити до проекту нових партнерів, поширити інформацію про громадське об’єднання бібліотекарів Харківщини.
Тематика сесій Школи: «Введення в грантрайтинг», «Джерела для фінансування проектів», «Формування проектного партнерства», «Формування команди проекту», «Ідентифікація проблеми, древа, цілі, задачі та очікувані результати», «Планування ресурсів і витрат», «Розбір практичних кейсів з бюджетування», «Створення та функціонування неурядових організацій», «План реалізації проекту», «Моніторинг і оцінювання проектів», «Таємниці підготовки успішної проектної заявки. Підсумкова звітність», «Особливості підготовки проектів для бюджету участі», «Краудфандинг і соціальне підприємництво», «Інтелектуальна власність в управлінні проектами», «Технічні засоби управління проектами», «Медіа-супровід проектів», «Ефективна презентація. Управління ризиками», «Креативність проектних менеджерів».
Серед спікерів Школи – Денис Ткачев, координатор проекту в Німецькій федеральної компанії «GIZ», голова правління Харківської обласної спілки «Молодіжні Ініціативи», експерт ініціативи Європейського Союзу «Team Europe», магістр економіки і державного управління, екс-керівник Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону, а також управління зовнішньоекономічних зв’язків та міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації; Олег Кулініч, керівник проектів громадської організації «Інститут соціальної політики регіону», кандидат наук з державного управління, доцент кафедри соціальної і гуманітарної політики Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президенті України, автор і редактор книг «Грантрайтинг: методичні рекомендації органам публічної влади з написання проектних заявок», «Основи грантрайтингу і управління проектами в публічній сфері: методичні рекомендації для органів влади і не державних організацій»; Володимир Казусь, засновник і керівник Харківського міського благодійного фонду «Благо»; Артем Коновалов, програмний директор громадської організації «Центр розвитку громад», співзасновник Хабу соціальної активності «Студія 42»; Валерія Тіманюк, кандидат фармацевтичних наук, доцент кафедри креативної педагогіки та інтелектуальної власності Української інженерно-педагогічної академії; Дмитро Ляховецький, сертифікований бізнес-тренер, дипломований психолог, автор проекту «Школа сучасного чиновника» та інші.
Програма «Open Grants School» включає також семінари-тренінги, практичне заняття з розробки проектної заявки, персональні завдання, зустрічі-консультації з експертами. Підсумком проектної роботи для учасників школи є краш-тест за участю спікерів Школи.
Під час роботи школи передбачається обговорення нової Стратегії розвитку Харкова
Наукова бібліотека Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова – учасник проекту «Бібліотека об'єднує нації та культури»
18 лютого 2019 року Наукова бібліотека Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова – учасник проекту «Бібліотека об'єднує нації та культури»
Під час підготовки івенту «Бібліотека об'єднує нації та культури» на зустрічі з краєзнавцем Наталією Тріпутіною, завідувачкою сектору виховної роботи зі студентами, було досягнуто попередні домовленості щодо підтримки та участі у проекті бібліотеки Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова. Наталя Петрівна люб’язно надала керівнику проекту «Бібліотека об’єднує нації та культури», молодіжному працівнику, головному бібліотекарю Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка Ірині Карнаух матеріали за темами «Караїми Харкова», «Д. С. Черкез та ХДНБ ім. В. Г. Короленка»
Івент-проект «Майстерні ідей»: від задуму до реалізації
23 січня 2019 року івент-проект «Майстерні ідей»: від задуму до реалізації
На першій зустрічі у новому році учасники «Майстерні ідей» вирішили низку важливих питань щодо підготовки проекту «Бібліотека об’єднує нації та культури»: подання заявки на участь у міській «Open Grants School»/«Школі соціального проектування і грантрайтингу» – проекті Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради; організація циклу навчальних заходів для бібліотекарів групи; визначення основних напрямів та кураторів реалізації проекту.
#OpenGrantsSchool #ЧИТАЙ_ХА #READ_KHA
«Бібліотека об'єднує нації та культури» проект від ініціативної молодіжної групи «Майстерня ідей»
Пропонуємо харків’янам у 2019 році долучитися до участі у проекті «Бібліотека об’єднує нації та культури», який реалізовуватиметься під егідою Харківського обласного відділення (філії) ВГО «Українська бібліотечна асоціація».
Проект ініційований молодіжною групою «Майстерня ідей» Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка.
Чому цей проект? Генеральна Асамблея ООН проголосила 2019 Міжнародним роком мов корінних народів, щоб привернути увагу до гострої проблеми втрати цих мов; 2013–2022 рр. – Міжнародним десятиріччям зближення культур. Президент України оголосив 2018–2027 рр. Десятиріччям української мови.
Мета проекту: зміцнення зв’язків громадської спільноти з культурними закладами Харківського регіону; популяризація літератури на мовами корінних народів, національних меншин, які проживають на території Харківського регіону; виховання культури читання.
Пропозиції – до 19 січня 2019 року.
КОНТАКТИ: e-mail: how.uba.proekt@gmail.com.
Ваші пропозиції до проекту чекаємо до 20 грудня 2018 року.
Містки громадської активності семінар з лідерства
Українська бібліотечна асоціація оголошує прийом заявок на участь у триденному семінарі з лідерства за проектом ''Містки громадської активності''
Семінар фінансується Європейським Союзом та впроваджується Українською бібліотечною асоціацією у партнерстві з ГО «Центр культурного менеджменту» (Львів), Благодійним фондом «Помагаєм» (Дніпро) та Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава) у 2016-2018 рр.
Детальніше за лінком
«Покращення можливостей для освіти, самоосвіти, творчої самореалізації та соціальній адаптації внутрішньо переміщених осіб у Харкові та Харківській області» проект
Ініціатор проекту - Німецька федеральна компанія DeutscheGesellschaftfürInternationaleZusammenarbeit (GIZ) GmbH за підтримки Харківської обласної державної адміністрації
Основні завдання проекту:
- організувати якісну правову допомогу;
- організувати навчання комп’ютерній грамотності та користуванню сучасними інструментами е-урядування;
- організувати психологічну підтримку за допомогою проведення арт-тренінгів.
Запрошуємо до участі у заходах проекту внутрішньо переміщених осіб, які шукають допомогу, роботу, іншу підтримку,та мешканців Харкова і Харківської області, що безпосередньо спілкуються з внутрішньо переміщеними особами. Усі заходи проводитимуться у лютому, березні 2017 року на базі ХДНБ ім. В. Г. Короленка та Харківської обласної бібліотеки для юнацтва.Детальніше за лінком
Бібліотечна енциклопедія Харківщини Науково-довідковий професіональний ресурс
«Бібліотечна енциклопедія Харківщини» – регіональний корпоративний проект, мета пректу – інтелектуальна інтеграція для виявлення загального здобутку бібліотечної галузі регіону та його популяризація.
Завдання проекту – персоніфікація окремих сторінок історії бібліотечної справи та об’єктивне відтворення сучасної ситуації у бібліотечній та культурній сфері відповідно до системи наукових поглядів, покращення іміджу бібліотек як провідних культурно-освітніх закладів та створення умов для вирішення низки проблемних питань бібліотечної практики.
Детальніше за лінком