ХОВ УБА Новини та подіїКонференціїПроектиКонкурсиВакансіїWEB ресурсиКонтакти

Харківське обласне відділення УБА запрошує вас взяти участь у наповненні нашої сторінки!
Надсилайте інформацію про заходи, що у найближчий час будуть відбуватись у вашій бібліотеці, на адресу how.uba2011@gmail.com , how.uba.proekt@gmail.com

Новини та події

 

Останнє оновлення: 21/03/2019

Харківське обласне відділення (філія) ВГО ''Українська бібліотечна асоціація''
Проекти

«Бібліотека об'єднує нації та культури» проект від ініціативної молодіжної групи «Майстерня ідей»

 

Пропонуємо харків’янам у 2019 році долучитися до участі у проекті «Бібліотека об’єднує нації та культури», який реалізовуватиметься під егідою Харківського обласного відділення (філії) ВГО «Українська бібліотечна асоціація».

Проект ініційований молодіжною групою «Майстерня ідей» Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка.
Чому цей проект? Генеральна Асамблея ООН проголосила 2019 Міжнародним роком мов корінних народів, щоб привернути увагу до гострої проблеми втрати цих мов; 2013–2022 рр. – Міжнародним десятиріччям зближення культур. Президент України оголосив 2018–2027 рр. Десятиріччям української мови.
Мета проекту: зміцнення зв’язків громадської спільноти з культурними закладами Харківського регіону; популяризація літератури на мовами корінних народів, національних меншин, які проживають на території Харківського регіону; виховання культури читання.
Пропозиції – до 19 січня 2019 року.
КОНТАКТИ: e-mail: how.uba.proekt@gmail.com.
Ваші пропозиції до проекту чекаємо до 20 грудня 2018 року.

Містки громадської активності семінар з лідерства

 

Українська бібліотечна асоціація оголошує прийом заявок на участь у триденному семінарі з лідерства за проектом ''Містки громадської активності''

Семінар фінансується Європейським Союзом та впроваджується Українською бібліотечною асоціацією у партнерстві з ГО «Центр культурного менеджменту» (Львів), Благодійним фондом «Помагаєм» (Дніпро) та Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава) у 2016-2018 рр.

Детальніше за лінком

«Покращення можливостей для освіти, самоосвіти, творчої самореалізації та соціальній адаптації внутрішньо переміщених осіб у Харкові та Харківській області» проект

 

Ініціатор проекту - Німецька федеральна компанія DeutscheGesellschaftfürInternationaleZusammenarbeit (GIZ) GmbH за підтримки Харківської обласної державної адміністрації

Основні завдання проекту:
- організувати якісну правову допомогу;
- організувати навчання комп’ютерній грамотності та користуванню сучасними інструментами е-урядування;
- організувати психологічну підтримку за допомогою проведення арт-тренінгів.
Запрошуємо до участі у заходах проекту внутрішньо переміщених осіб, які шукають допомогу, роботу, іншу підтримку,та мешканців Харкова і Харківської області, що безпосередньо спілкуються з внутрішньо переміщеними особами. Усі заходи проводитимуться у лютому, березні 2017 року на базі ХДНБ ім. В. Г. Короленка та Харківської обласної бібліотеки для юнацтва.

Детальніше за лінком

Бібліотечна енциклопедія Харківщини Науково-довідковий професіональний ресурс

 

«Бібліотечна енциклопедія Харківщини» – регіональний корпоративний проект, мета пректу – інтелектуальна інтеграція для виявлення загального здобутку бібліотечної галузі регіону та його популяризація.

Завдання проекту – персоніфікація окремих сторінок історії бібліотечної справи та об’єктивне відтворення сучасної ситуації у бібліотечній та культурній сфері відповідно до системи наукових поглядів, покращення іміджу бібліотек як провідних культурно-освітніх закладів та створення умов для вирішення низки проблемних питань бібліотечної практики.

Детальніше за лінком