EMDR : терапія наслідків психотравми

2017

EMDR : терапія наслідків психотравми [Текст] : практ. посіб. / Укр. катол. ун-т, Ін-т психіч. здоров'я ; за ред. А. Гофманна. - 5-те, перероб. й допов. вид. - Львів : Свічадо, 2017. - 259 с. : іл. - Бібліогр. : с. 242-259. - ISBN 978-966-938-109-5

К4-26174

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), EMDR - міжнародно визнаний, один із найефективніших методів для лікування посттравматичного стресового розладу. Цей метод приносить хороші результати і при інших наслідках від пережитих психотравмуючих подій, таких як ускладнена реакція втрати, розлади адаптації, гострий і комплексний ПТСР. Дослідження, проведені останніми роками, свідчать, що EMDR можна успішно використовувати за межами класичних посттравматичних розладів. Основою для цього є нейробіологічна спільність розладів, що піддаються лікуванню, та наявність в їхній основі неінтегрованих патогенних спогадів.
Ця книжка - чудовий посібник для осіб, які вивчають метод. Вона містить: докладний виклад техніки терапії, EMDR-протоколи для різних видів розладів і груп пацієнтів.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у січні 2018

 

Останні надходження

Макстон, Ґрем
Семихат, Віктор Дмитрович
Волошин, Любов Василівна
Шактер, Рафаель
Почепцов, Георгий Георгиевич
Занусси, Кшиштоф
Смирнов, Вадим Николаевич
Ренчка, Інна Євгеніївна
Зиков, Ігор Семенович
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання