Оподаткування доходів фізичних осіб. Правове регулювання

2017

Оподаткування доходів фізичних осіб. Правове регулювання [Текст]: науч.-практ. посіб. / Д. О. Гетманцев, О. В. Гедзюк, І. С. Бєліцький та ін.; Нац. шк. суддів України та ін. - Київ: Юрінком Інтер, 2017. - 621 с. - У надзаг. також: Юрид. компанія Jurimex, Платформа податк. знань Taxlink. - На звороті тит. арк.: 6-та кн. із сер. вид. податк. студій юрид. компанії Jurimex. - Бібліогр.: с. 609-621 та в підрядк. прим.

К3-63594

Посібник є шостим виданням податкових студій юридичної компанії Jurimex та висвітлює питання правового регулювання оподаткування доходів фізичних осіб.

У виданні проаналізовано особливості оподаткування різних видів доходів, які людина може отримувати впродовж свого життя. Досліджено оподаткування доходів самозайнятих осіб як на загальній, так і на спрощеній системах оподаткування. Автори також приділили увагу єдиному соціальному внеску, дослідивши історію платежу та особливості правового регулювання порядку його нарахування та сплати.

Видання підготовлено за підтримки Національної школи суддів України та призначено для юристів, економістів, працівників фіскальної служби, студентів, аспірантів, а також читачів, що цікавляться проблемами правового регулювання оподаткування доходів фізичних осіб та адміністрування ЄСВ.

Підсобний фонд Загального читального залу
Надійшло у березні 2018

 

Останні надходження

Polyakov Maxim
Lukanov Yuriy
Тетлок Філіп
Збанацька Оксана Миколаївна
Кличко Володимир Володимирович
Шлегель Карл
Стеблюк Всеволод Володимирович
Лещенко Роман Миколайович
Єрмоленко Володимир
Міночкіна Ольга Миколаївна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання