65 українських шедеврів. Визнані й неявні

Клочко, Діана

65 українських шедеврів. Визнані й неявні

2019

Клочко, Діана.
65 українських шедеврів. Визнані й неявні [Текст] / Діана Клочко. - Київ : ArtHuss, 2019. - 255 с. : іл. - Покажч. : с. 250-253. - ISBN 978-617-7799-04-6 (у паліт.) : 485.00 грн.

К5-29380

Проект працює на створення альтернативної історії українського мистецтва, доповненої творами, які у ХХ столітті не вважались "канонічними" або "вартими уваги" з ідеологічних причин, представляючи суб`єктивний погляд на окремі твори, що зберігаються у музеях і приватних колекціях України. Саме тому і вибір, і опис, й інтерпретації включатимуть не стільки "лінійне" уявлення про те, як створювались 65 шедеврів скульптури, графіки і живопису, скільки широке поле європейських асоціацій. Мистецтвознавиця і лекторка, Діана Клочко представить свій канон і пояснення, чому саме ці твори мають таке значення для наших сучасників, чому усі вони - не сироти в стильовому розмаїтті, а свідки великих (хоч і не завжди відомих) інтелектуальних історій.
65 творів - як фундамент для першої півсотні есеїв, літературного жанру, що поки що не є добре представленим в українській арт-критиці.

Фонд основного книгосховища
Надійшло у грудні 2019

 

Останні надходження

Тараріна, Олена Володимирівна
Савочка, Антон
Еріксон, Томас
Берд, Майкл
Бразелл, Дерек
Емброуз, Ґевін
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання