Саінчин Олександр Сергійович

Протидія незаконній міграції в Україні (криміналістичні, кримінологічні та оперативно-розшукові аспекти)

2016

Саінчин О. С. Протидія незаконній міграції в Україні (криміналістичні, кримінологічні та оперативно-розшукові аспекти) [Текст]: монографія / О. С. Саінчин ; Херсон. держ. ун-т. - Херсон: Гельветика, 2016. - 435 с.: іл.

К2-185312

Представлена монографія є продовженням дослідження у напрямку протидії незаконній міграції, перетинання державного кордону та торгівлі людьми я Україні. Раніше під нашим співавторством вийшла в світ колективна монографія «Розслідування незаконного перетинання осіб через державний кордон України», В опублікованій роботі частково знайшли відображення матеріали дисертаційного дослідження криміналістичних, оперативно-розшукових і організаційно-тактичних аспектів розслідування правопорушень з вказаної тематики, яку виконав кандидат юридичних наук, співробітник УСБУ України в Одеської області Похіла І.Б. (відкрита частина].

Продовжене дослідження кримінально-правових, кримінологічних проблем протидії незаконній міграції, незаконного переправлення осіб через державний кордон України та міжнародно-правові акти, які регламентують боротьбу з цими злочинами, продовжена розробка загальної концепції тактики розшуку та затримання осіб, які переховуються від органів досудового слідства та суду.

Дістало подальшого розвитку спроба розгляду і систематизації способів і тактичних прийомів розслідування такого роду правопорушень, а також розв'язання проблем, з якими можливо зіштовхнуться оперативні працівники Держприкордонслужби та слідчі МВС та СБУ України у рамках проведення оперативно-розшукових заходів. Монографія адресована слухачам вищих навчальних закладів юридичного профілю, студентам, аспірантам, широкому колу читачів, практичним працівникам Держприкордонслужби МВС І СБУ, задіяних у процесі розслідування правопорушень.

Підсобний фонд Загального читального залу
Надійшло у квітні 2016

 

Останні надходження

Федоренко Владислав Леонідович
Тараненко Владимир Иванович
Тараненко Владимир Иванович
Магда Евгений Валериевич
Плоский Віталій Олексійович
Коструб Віктор
Савицький Ігор Васильович
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання