Саінчин Олександр Сергійович

Протидія незаконній міграції в Україні (криміналістичні, кримінологічні та оперативно-розшукові аспекти)

2016

Саінчин О. С. Протидія незаконній міграції в Україні (криміналістичні, кримінологічні та оперативно-розшукові аспекти) [Текст]: монографія / О. С. Саінчин ; Херсон. держ. ун-т. - Херсон: Гельветика, 2016. - 435 с.: іл.

К2-185312

Представлена монографія є продовженням дослідження у напрямку протидії незаконній міграції, перетинання державного кордону та торгівлі людьми я Україні. Раніше під нашим співавторством вийшла в світ колективна монографія «Розслідування незаконного перетинання осіб через державний кордон України», В опублікованій роботі частково знайшли відображення матеріали дисертаційного дослідження криміналістичних, оперативно-розшукових і організаційно-тактичних аспектів розслідування правопорушень з вказаної тематики, яку виконав кандидат юридичних наук, співробітник УСБУ України в Одеської області Похіла І.Б. (відкрита частина].

Продовжене дослідження кримінально-правових, кримінологічних проблем протидії незаконній міграції, незаконного переправлення осіб через державний кордон України та міжнародно-правові акти, які регламентують боротьбу з цими злочинами, продовжена розробка загальної концепції тактики розшуку та затримання осіб, які переховуються від органів досудового слідства та суду.

Дістало подальшого розвитку спроба розгляду і систематизації способів і тактичних прийомів розслідування такого роду правопорушень, а також розв'язання проблем, з якими можливо зіштовхнуться оперативні працівники Держприкордонслужби та слідчі МВС та СБУ України у рамках проведення оперативно-розшукових заходів. Монографія адресована слухачам вищих навчальних закладів юридичного профілю, студентам, аспірантам, широкому колу читачів, практичним працівникам Держприкордонслужби МВС І СБУ, задіяних у процесі розслідування правопорушень.

Підсобний фонд Загального читального залу
Надійшло у квітні 2016

 

Останні надходження

Шуляк Світлана Андріївна
Іщейкін Костянтин Євгенович
Діордіца Ігор Володимирович
Сиделковский Алексей Леонович
Говорущенко Тетяна Олександрівна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання