Рарицький Олег Анатолійович

Партитури тексту і духу (Художньо-документальна проза українських шістдесятників)

2016

Рарицький О. А. Партитури тексту і духу (Художньо-документальна проза українських шістдесятників) [Текст] / Олег Рарицький. - Київ: Смолоскип, 2016. - 484 с.: іл.

К2-189268

Монографія Олега Рарицького ''Партитури тексту і духу (Художньо-документальна проза українських шістдесятників)'' має на меті системно-аналітичне вивчення метажанру художньо-документальної прози українського шістдесятництва як сегмента цілісного літературного процесу головно другої половини XX століття, але також і століття нового - аж до нашого часу.

Пропонується авторська концепція метажанрової моделі нефікційної літератури. Увага сфокусована на ґенезі, генологічній типології та модифікаційних тенденціях, оригінальній поетиці цього типу письменства. Наявний матеріал дає змогу аналізувати, систематизувати й узагальнити художньо-естетичні критерії та засади рецепції й інтерпретації нефікційного тексту в цілому; водночас акцентуються специфічні особливості художньо-документальної прози шістдесятників на рівні змісту і форми творів, їхніх текстових і нетекстових компонентів, жанрових експериментувань. Література non-fiction цього творчого покоління вперше осягається у всій своїй повноті - від ґенези до нашого часу, набуваючи при цьому культурно-історичної вмотивованості, жанрової кодифікації, самодостатньо¬го творчого обрису.

Видання буде цікаве літературознавцям, викладачам а студентам гуманітарного профілю.

Підсобний фонд Загального читального залу
Надійшло у лютому 2017

 

Останні надходження

Чернявська Олена Валеріївна
Ісаїв Лесь
Тесла Нікола
Ісаїв Лесь
Голубець Орест Михайлович
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання