Рарицький Олег Анатолійович

Партитури тексту і духу (Художньо-документальна проза українських шістдесятників)

2016

Рарицький О. А. Партитури тексту і духу (Художньо-документальна проза українських шістдесятників) [Текст] / Олег Рарицький. - Київ: Смолоскип, 2016. - 484 с.: іл.

К2-189268

Монографія Олега Рарицького ''Партитури тексту і духу (Художньо-документальна проза українських шістдесятників)'' має на меті системно-аналітичне вивчення метажанру художньо-документальної прози українського шістдесятництва як сегмента цілісного літературного процесу головно другої половини XX століття, але також і століття нового - аж до нашого часу.

Пропонується авторська концепція метажанрової моделі нефікційної літератури. Увага сфокусована на ґенезі, генологічній типології та модифікаційних тенденціях, оригінальній поетиці цього типу письменства. Наявний матеріал дає змогу аналізувати, систематизувати й узагальнити художньо-естетичні критерії та засади рецепції й інтерпретації нефікційного тексту в цілому; водночас акцентуються специфічні особливості художньо-документальної прози шістдесятників на рівні змісту і форми творів, їхніх текстових і нетекстових компонентів, жанрових експериментувань. Література non-fiction цього творчого покоління вперше осягається у всій своїй повноті - від ґенези до нашого часу, набуваючи при цьому культурно-історичної вмотивованості, жанрової кодифікації, самодостатньо¬го творчого обрису.

Видання буде цікаве літературознавцям, викладачам а студентам гуманітарного профілю.

Підсобний фонд Загального читального залу
Надійшло у лютому 2017

 

Останні надходження

Іщейкін Костянтин Євгенович
Діордіца Ігор Володимирович
Сиделковский Алексей Леонович
Говорущенко Тетяна Олександрівна
Николози, Джозеф Д.
Воловник, Петро Володимирович
Шила, Анна
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання