Сушинський, Богдан Іванович

Велесова книга предків

2016

Сушинський, Богдан Іванович.
Велесова книга предків [Текст] / Богдан Сушинський. - Київ : Арій, 2016. - 239 с. : портр., іл. - (Таємниці історії). - Бібліогр. впідрядк. прим. - ISBN 978-966-498-520-5 (у паліт.)

К2-192141

Ця книга є справжньою науково-літературною сенсацією. «Велесова книга» — один із найзагадковіших літописів, створений на дерев'яних дощечках і випадково виявлений на початку ХХ століття. Оригіналу його не збереглося, а вчені й досі полемізують, що це: геніальна пам'ятка давнини чи підробка містифікаторів?
Упродовж багатьох років вивченням цієї пам'ятки займається і відомий письменник та науковець академік Богдан Сушинський, автор унікальних видань «Козацькі вожді України», «Князі та полководці Стародавньої України» та інших праць.
У цій книзі розглядаються основні проблеми пізнання «Велесової книги» і подаються версії та зауваження щодо 11 авторства і тлумачення. А головне — це перший прозовий переклад «Велесової книги», з літературною обробкою та оригінальним тлумаченням змісту і призначення цього твору. В інтерпретації Богдана Сушинського «Велесова книга» стає зрозумілою і доступною для пізнання її будь-яким шанувальником національної словесності.

Фонд відділу «Україніка» ім. Т.Г.Шевченка
Надійшло у серпні 2017

 

Останні надходження

Хрящевська, Людмила Михайлівна
Соловьев, Станислав Николаевич
 

Пошук

Пошук за назвою, автором або роком видання